ruda śląska

Sortuj

Joanna Kozłowska

Anestezjolog

Ruda Śląska

Pani doktor prowadzi również poradnię przeciwbólową. Skorzystałam z 10 zabiegów w ciężkiej neuralgii po półpaścu. Już po kilku bóle zaczęły ustępować. Pani doktor w leczeniu akupunkturą jest niezawodna, przy czym uprzejma i wrażliwa na cierpienie pacjentów.

Opinia dodana przez: Ula

dr Irena Howaniec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BUM - med Sp. z o. o.
Radoszowska 163
Ruda Śląska

Ogólnie Pani doktor bardzo miła i sympatyczna. Ale przydałoby się już odejście na emeryture..
Każdej pacjentce przepisuje te same tabletki ...

Każdej pacjentce przepisuje te same tabletki antykoncepcyjne chyba dostaje od tego jakieś premie?!
Po za tym cytologie wykonuje zamiast gumową szczoteczką czymś przypominającym patyczek do uszu..

lek. dent. Adam Ludwig

Przychodnia stomatologiczna lek. stomatolog Adam Ludwig
Joanny 14b
Ruda Śląska

Witam, mam 26 lat i od 7 roku życia leczę zęby u Pana doktora. Nigdy nie wyszłam z gabinetu rozczarowana, zniechęcona czy jak to mówią - z traumatycznymi wspomnieniami. Jako dziecko 4-6 letnie miałam mnóstwo problemów ze swoimi zębami i przeszłam przez ręce wielu stomatologów. Od pierwszej wizyty u dr Ludwiga nie zmieniałam lekarza i nadal wracam. Polecam !!! A.W.

lekarz Katarzyna Mercik

Dermatolog

Polna 21
Ruda Śląska

Terapia dotycząca umiarkowanej łuszczycy działa bardzo skutecznie.

Terapia dotycząca umiarkowanej łuszczycy działa bardzo skutecznie.

dr n. med. Michał Mielniczuk

Urolog   (+1 więcej)

None
Dąrbrowskiego 16/2
Ruda Śląska

Kompetentny lekarz,dobry specjalista o bogatym doświadczeniu,o czym mogę powiedziec jako pacjent urologiczny/prostata/.Bardzo dziękuję za przeprowadzoną operację prostaty i leczenie.Jerzy.

Opinia dodana przez: jerzy

dr n. med. Aleksandra Jaźwińska-Kozuba

Alergolog dziecięcy

1 Maja 318b lok. 1
Ruda Śląska

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pani dr. Jest bardzo kompetentna, cierpliwa i pomocna. Jako jedyna postawiła mojemu rocznemu synowi wiarygodną diagnozę ( dziecko uczulone na mleko, jajko z atopową skórą).

Opinia dodana przez: Rodzice

dr n. med. Ryszard Walas

Chirurg naczyniowy

Średnia ocen: 3/5

Swiatowy lek.med pewien Sie, 100% zawansowany i poswiecony medycynie i pacjentom.

Opinia dodana przez: Herroberst christoph.rosa

lekarz Jadwiga Pachelska-Wacławczyk

Anestezjolog   (+1 więcej)

Przychodnia Rejonowa Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ryszarda Siekiela 13

Średnia ocen: 3/5

Przemiła i ciepła pani doktor z bardzo duzym doswiadczeniem. Chodzilam do niej z pierwszym, drugim i trzecim dzieckiem a wczesniej chodzila do niej moja mama i dzieki niej jestem na swiecie. Masz jakikolwiek problem to też przez telefon wyjasni i ci pomoze.

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Grzegorz Rymarczyk

Gastrolog   (+1 więcej)

Niedurnego 50d

Średnia ocen: 3/5

.....Bardzo dobry gastrolog, polecam wszystkim takiego lekarza, godny zaufania, rzetelny i sympatyczny

Opinia dodana przez: Ewa

dr Jan Mucha

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Solidarności

Średnia ocen: 3/5

Daję taką ocenę ze względu na jego żonę, która jest niekompetentną osobą niemającą żadnej wiedzy medycznej a na dodatek nie zna się na prawie medycznym. Np. sytuacja odmowy wypisania opieki na żonę po porodzie. Każdy wie że 14 dni należy się mężowi opieki na żonę po jej porodzie. Druga sytuacja: przyszła jako położna do dziecka obejrzała pępek i stwierdziła że jest wszystko ok i ze musi lecieć bo ma na 12 do pracy a jak przyszła to była godzina 11:30. Czyli była u nas jakieś 20 minut. Lekarz Mucha jest dobrym lekarzem ale też woli jak pacjentki przychodzą prywatnie... Wiadomo dlaczego... Także jeśli idziemy z NFZ to zaraz na wstępie musimy się narazić na panią Muchę! Poza tym na urlopy chodzą sobie jak chcą a pacjentki informowane są o tym fakcie z dnia na dzień więc to chyba nie w porządku.