Seksuolog Depresja

Seksuolog Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Psychiatra, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Potwierdzam i polecam. Prawdopodobnie najlepszy lekarz łączący w sobie ogromną wiedzę i doświadczenie, sympatyczny sposób bycia i względną punktualność. Największym atutem Doktora jest prawdomówność i skuteczność oraz to, że można uzyskać poradę z dwóch dziedzin, co się łączą ze sobą. Jesteśmy zadowoleni z wizyt. Nasz związek jest lepszy we wszystkich sferach. R. L.

Opinia dodana przez: Roman
Seksuolog Łódź  Karolina Gutkowska

Karolina Gutkowska

Psycholog, Psychoterapeuta

KlinikaGutkowska
Wigury 14 lok. 1
Śródmieście, Łódź

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.
Po każdej wizycie u Pani Karoliny wychodzę pełna optymizmu, bo wiem że mój problem jest do rozwiązania.
Pani doktor jest bardzo ciepłą, empatyczną osobą, która trafia w sedno problemu i bardzo, ale to bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. Zaczynam czuć się spełnioną kobietą wiem, że nie przyjdzie to od tak, ale bardzo ciężką pracą jest okupiona droga do mojego szczęścia.
Jestem bardzo zadowolona z terapii, bo widzę postępy!!! Wiem, że dojdę z pomocą Pani Karoliny do mojego upragnionego celu.

Opinia dodana przez: Monika
Seksuolog Wrocław mgr Lena Frankowska

mgr Lena Frankowska

Psycholog, Seksuolog

Gabinet psychologiczny
Widna, boczna Armii Krajowej, 50-543
Wrocław

Serdecznie polecamy Panią Lenę jako kompetentną specjalistkę od problemów sercowych. Jestesmy zadowoleni ze spotkań, wiele nam wyjasniły, kłotnie ucichły. Dziekujemy

Opinia dodana przez: Bartek i Jagna
Seksuolog Warszawa mgr Ilona Nawrot

mgr Ilona Nawrot

Psycholog, Seksuolog

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Bardzo życzliwa i sympatyczna terapeutka. Z mężemy byliśmy na kilkunastu spotkaniach i z czystym sumieniem polecam prace, a przede wszystkim skuteczność pani Ilony. Dziękujemy i życzymy kolejnych zadowolonych małżeństw!