Lekarze Seksuolog Poznań

Seksuolog, USG

Przychodnia Lekarska MEDEO
ulica Rzeczypospolitej 6
61-397 Poznań

Wysokiej klasy specjalista! Empatyczny, kulturalny. Nie tak często spotyka się lekarza, który zajmuje się pacjentem z dużym poświęceniem. W razie potrzeby szczerze polecam !
Opinia dodana przez: ZBIGNIEW

mgr Marcin Adamski

Psycholog, Seksuolog

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

Pan Marcin jest z pewnością specjalistą kompetentnym, posiadającym gruntowną wiedzę w swojej specjalizacji. Jego jedyną "słabością" jest postępowanie wobec pacjenta w stu procentach wyciągnięte z jakiegoś " wyjątkowo mądrego" podręcznika psychologii. Przez to zapomina czasem, że człowiek to indywiduum. Czy "sztywne reguły" wytycznych z dziedziny psychologii są ważniejsze niż żywy człowiek, który być może się pogubił i w tej chwili cierpi?

dr n. med. Grażyna Jarząbek

Seksuolog, Ginekolog

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Gajowa 3
60-815 Poznań

POLECAM w 10000000000000000% tak miłą i kompettna osobę jak Pani Grażynka to naprawdę ze świeczką szukać!!!Jest rewelacyjna pozdrawiam ;))

dr n. med. Ryszard Gipka

Seksuolog

Szczęsna 4a
61-650 Poznań

Pan Doktor nie podjął sie leczenia, bo wyjeżdżał za granicę. Porozmawiał jednak uprzejmie, zorientował sie w temacie i polecił, jak powiedział, najbardziej doswiadczonego doktora, konsultanta wojewódzkiego - jesli chodzi o dewiacje seksualne. Dr Gipka nie wział kasy , choc zabrałem mu sporo cennego czasu.Zasługuje więc na pochwałę za solidność i własciwe pokierowanie. Było to dość dawno, ale postanowiłem napisać w związku z aferą dr Gapika, poczatkowo myślałem, ze to o ...

lekarz Jerzy Więznowski

Seksuolog

MAMUTEK
RATAJCZAKA 35
61-816 Poznań

Dzięki Doktorowi nasz związek małżeński rozwija się dobrze, mieliśmy duze problemy z nawiązaniu współżycia oboje z żoną byliśmy dziewicami do ślubu i pół roku po ślubie jeszcze. Wystarczyła jedna dosłownie wizyta w Centrum na Plewiskach kilka rad, dwie tabletki i poszło! A poradził nam tę wizytę nasz Ksiądz Proboszcz, jemu też dzięki! Ala
Opinia dodana przez: AlaK

lekarz Ewa Kucz

Seksuolog, Ginekolog położnik

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz
Szamotulska 61 lok. 1
60-650 Poznań

U doktor Ewy Kucz leczyłam się przez ostatnie dwa lata. No właśnie, ale ciężko tutaj mówić o „lecze-niu”. Pani doktor bardzo miła i sympatyczna. Gdy wchodziłam do gabinetu (bez wcześniejszego zapisania) to zawsze witała mnie z dużym uśmiechem i serdecznością. Pamiętała jak się nazywam i ogólnie bardzo miło. Poszłam do niej, bo miałam nieregularne i bardzo bolesne miesiączki. Chodziłam do niej przez ostatnie dwa lata. Regularnie. Wizyta max co 3 ...

dr n. hum. Krzysztof Kolecki

Seksuolog, Psycholog

Poradnia "PROHOMINIS"
ul. Winklera 27a
60-215 Poznań

Trudno się wypowiadać o psychologu. Nie mam zastrzeżeń. Wydaje się dobrze robić to co robi.

lekarz Grażyna Jarząbek-Bielecka

Seksuolog, Ginekolog położnik

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
ulica Św. Marcin 9/9
61-803 Poznań

Joanna Borowczak

Psycholog, Terapeuta

Ośrodek Psychoterapii, Poradnictwa i Treningu Psychologicznego "Kontakt"
ul. Gen. Maczka 14

lekarz Joanna Krzaczkowska