Wola

Wolny termin: dzisiaj o 14:00. Sprawdź inny.

lekarz Grażyna Szelągowska

Internista

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Ochota, Warszawa

Wizyta u tej Pani to kompletna katastrofa. Nigdy więcej. Nieuprzejma, niekompetentna jedyną diagnozę jaką postawiła - nie umie pani oddychać :) Przeżyłam już trochę lat i zapewniam, że oddychać potrafię a ból w klatce piersiowej wg mnie wymaga większej uwagi i szerszej diagnostyki, ale cóż, lekarzem nie jestem i się nie znam.

Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Joanna Żagan

ortodoncja bemowo
widawska 19

Jestem pacjentką Pani doktor. Skończyłam leczenie parę tygodni temu i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Pani Joanna jest osobą niezwykle kompetentną, przesympatyczną i bez wątpienia godną polecenia.

Ginekolog Piaseczno lekarz Paweł Tomasik

lekarz Paweł Tomasik

Ginekolog

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Super lekarz, byłam u niego już kilka razy i za każdym razem byłam mile zaskoczona podejściem do pacjenta. To napewno bedzie mój ginekolog, jeszcze takiego dobrego lekarza nie spotkałam a trochę ich było.

Ginekolog Warszawa lekarz Magdalena Hołownia

lekarz Magdalena Hołownia

Ginekolog

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64

Goraco polecam pania ginekolog. Pełen profesjonalizm Czułam sie bardzo komfotowo co w przypadku takiego lekarza jest kluczowe. Jeszcze raz polecam

lekarz Ewa Chyb

Barbara Dołęga-Nalepa

gabinet stomatologiczny
stalowa wola ul.okulickiego 8/11pietro kod drzwi 222
Stalowa Wola

dzieki pani dr, wyleczylam sie z leku przed zabiegami stomatologicznymi,bardzo mila i profesjonalna obsluga

lek. dent. Anna Hajduk-Gradowska

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Erazma Ciołka 11

Świetny stomatolog. Polecam bardzo:) Zna się na tym co robi. Doskonale wyjaśnia o co chodzi i co bedzie robic. Zawsze uśmiechnieta:)

lekarz Roman Bartczak

Psychiatra

NZOZ Przychodnia Wolska
ulica Wolska 68/72

z czystym sumieniem polecam, lekarz z powołania, profesjonalizm, niespotykane podejście do pacjenta, jeden z nielicznych, który rozmawia również z bliskimi chorego

lekarz Małgorzata Szałapska

Diabetolog, Pediatra

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Wspaniały lekarz,doskonale współpracujący z pacjentem.Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną,potrafi słuchać ,metody leczenia przynoszą efekty.

Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Iryna Kurek

None
Doroszewskiego 7/48

Bardzo dobra lekarz - miła, sympatyczna, profesjonalna i szanująca pacjenta. Ma znakomite podejście i słucha chorego. Polecam.

Opinia dodana przez: Kuba