seksuolog w okolicach zduńska wola

Seksuolog Łódź  Karolina Gutkowska

Karolina Gutkowska

Seksuolog   (+2 więcej)

KlinikaGutkowska
Wigury 14 lok. 1
Śródmieście, Łódź

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.
Po każdej wizycie u Pani Karoliny wychodzę pełna optymizmu, bo wiem że mój problem jest do rozwiązania.
Pani doktor jest bardzo ciepłą, empatyczną osobą, która trafia w sedno problemu i bardzo, ale to bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. Zaczynam czuć się spełnioną kobietą wiem, że nie przyjdzie to od tak, ale bardzo ciężką pracą jest okupiona droga do mojego szczęścia.
Jestem bardzo zadowolona z terapii, bo widzę postępy!!! Wiem, że dojdę z pomocą Pani Karoliny do mojego upragnionego celu.

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jerzy Celer

Seksuolog   (+1 więcej)

Kalisz

Polecam tego lekarza, duże kompetencje, lekarz z poczuciem humoru,poleca i pomaga dobrać środki antykoncepcyjne, wzbudza zaufanie.

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kula

Seksuolog   (+2 więcej)

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
Łódź

Profesor z wiedzą, niestety nie mógł nam pomóc, badań nie wykonuje na podstawie zdjęć... i mówi jak jest bez motaczenia i nakłaniania na kolejną wizytę.