seksuolog

mgr Marta Osińska-Białczyk

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
Targówek, Warszawa

Kompetentna, życzliwa i bardzo ciepła osoba. Dzięki niej w kilka miesięcy udało mi się uporać z depresja. Polecam

Opinia dodana przez: Jacek
Wolny termin: 23 Paź o 09:00. Sprawdź inny.
Seksuolog Pszczyna dr Dariusz Pysz-Waberski

dr Dariusz Pysz-Waberski

Seksuolog   (+2 więcej)

Nad Życie - Centrum Wsparcia w Chorobie Nowotworowej dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci oraz ich bliskich
Bednorza 6/7
Pszczyna

Pomimo dość młodego wieku Pan Pysz-Waberski jest bardzo dobrym specjalistom i bardzo empatycznym człowiekiem. Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Ewa
Wolny termin: 24 Paź o 13:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Marek Janicki

Seksuolog

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
Rzeszów

Niestety, ale mamy bardzo negatywną opinię o p. Marku Janickim.

Byliśmy u niego na prywatnej wizycie seksuologicznej, za ...

Niestety, ale mamy bardzo negatywną opinię o p. Marku Janickim.

Byliśmy u niego na prywatnej wizycie seksuologicznej, za którą ów Pan wziął 120zł i zapisał leki o wartości 80zł, zapewniając, że leki te na pewno pomogą i, że będziemy zadowoleni.

Po prawie 3 miesiącach nie stwierdziliśmy absolutnie żadnej poprawy, więc udaliśmy się na kolejną wizytę u tego Pana. Na tejże wizycie Pan doktor dokonał badania ginekologicznego, po którym stwierdził, że jest wszystko w porządku, przepisał inne leki o wartości 60zł i zażądał za wizytę kolejne 120zł. Licząc na prawo do reklamowania wadliwego produktu/usługi, zapytaliśmy dlaczego mamy płacić drugi raz, skoro już raz płaciliśmy, a poprawy żadnej nie było. Pan doktor odpowiedział z oburzeniem: „za wizytę!” i sprawiał wrażenie bardzo obrażonego naszym pytaniem.

Tak więc ten Pan równie dobrze mógł przy nas rozwiązywać krzyżówki, po czym zażądać 120zł. No przecież wizyta się odbyła!

Opinia dodana przez: Tomek
Seksuolog Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Seksuolog   (+2 więcej)

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Potwierdzam i polecam. Prawdopodobnie najlepszy lekarz łączący w sobie ogromną wiedzę i doświadczenie, sympatyczny sposób bycia i względną punktualność. Największym atutem Doktora jest prawdomówność i skuteczność oraz to, że można uzyskać poradę z dwóch dziedzin, co się łączą ze sobą. Jesteśmy zadowoleni z wizyt. Nasz związek jest lepszy we wszystkich sferach. R. L.

Opinia dodana przez: Roman

mgr Alicja Bancer

Seksuolog   (+3 więcej)

centrum medyczne LOGMED
Wadowicka 71
Oświęcim

Pani Doktor bardzo nam pomogła. Lekarz podejrzewał u naszej 70letniej mamy chorobę Alzheimera. Pani Doktor wykonała badanie neuropsychologiczne, udzieliła rzetelnej opinii, wyjaśniła w swobodny i zrozumiały sposób jakie mama może mieć trudności i jak w różnych problemowych sytuacjach mamy postępować. Przekazała nam dużo ćwiczeń dostosowanych do stanu zdrowia mam, które mają na celu usprawniać jej pamięć, myślenie. Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalną poradę, tym bardziej że lekarz powiedział, że wsród psychologów mało osób się tym zajmuję i trudno jest znaleźć kogoś dobrego. Maria.

Opinia dodana przez: Maria
Seksuolog Katowice mgr Sandra Rumian

mgr Sandra Rumian

Seksuolog   (+3 więcej)

Ośrodek Psychoterapii STREFA ROZWOJU
ul. Rymera 4/8
Katowice

Pani Sandra jest psychologiem z powołania, młodym, a mimo to posiada ogromną wiedzę i wykonuje swoją pracę perfekcyjnie. Ma pomysł na terapię, potrafiła sprytnie zmusić mnie do refleksji. Głęboka analiza moich problemów bardzo mnie rozwinęła, dzięki niej dowiedziałem się wiele o sobie. Na problemy patrzę teraz z różnych stron, przez co nie są już tak uciążliwe, a wiele z nich rozwiązałem. Półroczna terapia u Pani Sandry mocno przyczyniła się do korzystnych zmian, jakie we mnie zaszły. Polecam!

Opinia dodana przez: Darek

prof. zw. dr hab. Łukasz Kuchta

Seksuolog

Brzeg

Witam

Witam
Gdzie przyjmuje ten doktor? Poproszę o dokładny adres i numer telefonu. Bardzo zależy mi na kontakcie do niego, nigdzie nie mogę znaleźć informacji gdzie dokladnie przyjmuje jedynie tyle, że w Brzegu.

Seksuolog Łódź  Karolina Gutkowska

Karolina Gutkowska

KlinikaGutkowska
Wigury 14 lok. 1
Śródmieście, Łódź

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.
Po każdej wizycie u Pani Karoliny wychodzę pełna optymizmu, bo wiem że mój problem jest do rozwiązania.
Pani doktor jest bardzo ciepłą, empatyczną osobą, która trafia w sedno problemu i bardzo, ale to bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. Zaczynam czuć się spełnioną kobietą wiem, że nie przyjdzie to od tak, ale bardzo ciężką pracą jest okupiona droga do mojego szczęścia.
Jestem bardzo zadowolona z terapii, bo widzę postępy!!! Wiem, że dojdę z pomocą Pani Karoliny do mojego upragnionego celu.

Opinia dodana przez: Monika