seksuolog w okolicach żyrardów

Seksuolog Warszawa mgr Marta Osińska-Białczyk

mgr Marta Osińska-Białczyk

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
Targówek, Warszawa

Kompetentna, życzliwa i bardzo ciepła osoba. Dzięki niej w kilka miesięcy udało mi się uporać z depresja. Polecam

Opinia dodana przez: Jacek
Seksuolog Warszawa mgr Ilona Nawrot

mgr Ilona Nawrot

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Bardzo życzliwa i sympatyczna terapeutka. Z mężemy byliśmy na kilkunastu spotkaniach i z czystym sumieniem polecam prace, a przede wszystkim skuteczność pani Ilony. Dziękujemy i życzymy kolejnych zadowolonych małżeństw!

Seksuolog Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Seksuolog   (+2 więcej)

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Potwierdzam i polecam. Prawdopodobnie najlepszy lekarz łączący w sobie ogromną wiedzę i doświadczenie, sympatyczny sposób bycia i względną punktualność. Największym atutem Doktora jest prawdomówność i skuteczność oraz to, że można uzyskać poradę z dwóch dziedzin, co się łączą ze sobą. Jesteśmy zadowoleni z wizyt. Nasz związek jest lepszy we wszystkich sferach. R. L.

Opinia dodana przez: Roman
Seksuolog Warszawa mgr Sylwia Osada

mgr Sylwia Osada

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Psychoterapia u Pani Sylwii była jedną z najlepszych decyzji jakie podjęłam w swoim życiu:). Pełen profesjonalizm. Niesamowity psychoterapeuta i człowiek, trafić pod jej skrzydła to naprawdę szczęście.

Być wol­nym, to móc nie kłamać.
A. Camus

mgr Magdalena Gdowska

Seksuolog

Centrum Pomocy Profesjonalnej
ul. Puławska 257 lok. 71

Przemiła i bardzo kompetentna osoba, fachowa w każdym calu. Szczerze polecam ten kontakt.

dr n. med. Christian Imieliński

CENTRUM MEDYCZNE CHAR-MED
Ul.Puławska 120/124

Wspanały lekarz, bardzo rzeczowy i doskonały specjalista. Szczerze polecam tym, którzy cenią dobre porozumienie międzyludzkie oparte na szacunku.

Opinia dodana przez: Ala

mgr Magdalena Boniuk

Psychopomoc

Jak trafiłam do Magdy byłam zrozpaczona. Faktycznie nic się nie działo i chyba w tym też był problem. Utknęłam w swoim życiu. Dzięki terapii ruszyłam. Na prawdę niewiele spotkań (nie więcej niż dziesięć) spowodowało, że jestem teraz w zupełnie innym miejscu. Magda pomogła mi zobaczyć, a w zasadzie przypomnieć sobie moje cele. Cieszyć się tym co dobre i przełykać to co gorsze, a czasami konieczne. Nie czuję się już jak męczennica. jestem zadowolona z siebie i z tego, że odzyskałam kontrolę nad swoim całkiem fajnym życiem.

Opinia dodana przez: ewela
Seksuolog Warszawa mgr Piotr Nowak

mgr Piotr Nowak

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)

Do Pana Piotra trafiłem kilka miesięcy temu przez znajomego ze środowiska mediów. Jest dyskretny i wprowadza przyjazną atmosferę w gabinecie, dobrze motywuje do pracy nad sobą. Dzięki rozmowom tym coachem spojrzałem na siebie, swój związek, pracę z zupełnie innej perspektywy, co pozwoliło mi zmienić swoje życie.Spotkania przebiegały w miłej i pełnej zrozumienia atmosferze. Według mnie, Pan Piotr ma dobry kontakt z pacjentem, zawsze był dobrze przygotowany do konsultacji ze mną, ma poczucie
humoru. Skuteczny w działaniu i godny polecenia dla osób które chcą się wyleczyć ze swoich problemów.

Opinia dodana przez: Jacek R