Lekarze Skoczów

lekarz Adam Kuźnik

Lekarz rodzinny

Sportowa 1
43-430 Skoczów

Pan Doktor Kuźnik, jeszcze zanim pojechaliśmy na pierwszą wizytę, mailowo "wypytał" o historię choroby, zalecił badania. Pierwsza wizyta trwała 3 godziny, kolejne około 1. Pan Doktor jest niezwykle wnikliwym lekarzem, dokładnie analizuje wyniki badań i zleca tylko takie, które są dobrane do konkretnego schorzenia. Odpowiada na każde pytanie, nie z "automatu" ale zawsze najpierw pomyśli. Cały personel jest bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. W porównaniu z innymi lekarzami, cena wizyty nie ...
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Urszula Papaj

Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Gruszczyk Sp. z o.o.
Z.K.Szatkowskiej. 24
43-430 Skoczów

Pani Doktor " dodała mi skrzydeł ". Wskazała właściwą drogę życia. Wybrała idealną terapię, dzięki której mogę funkcjonować normalnie. Profesjonalna, taktowna, empatyczna, traktuje pacjenta, jak swojego dobrego znajomego. Polecam każdemu. Ewa
Opinia dodana przez: ewa

dr n. med. Maciej Suchodolski

Internista, Kardiolog

Objazdowa 22 (EuCor SC) lok. 37
43-430 Skoczów

Bardzo kompetentny lekarz. Cierpliwy i fachowy. Potrafi pomóc w chorobach serca. Godna polecenia jest poradnia kardiologiczna EuCOR co potwierdza oprócz mnie również wiele osób.

mgr Dorota Siemczuk-Puda

Położna

NZOZ P.Gruszczyk
Skoczów ul.Kossak-Szatkowskiej 24
43-430 Skoczów

Pani Dorota zawsze gotowa do pomocy, przyjeżdża do domu bez problemu, a przede wszystkim udziela fachowej pomocy

Kalina Stefaniak

Logopeda

tel.komórkowy 697092128
Morcinka 23 lok. 16
43-430 Skoczów

Bardzo fajny gabinet dużo czasu jest jest to rowniez zabawa. Najwazniejsze jest to ze jet skuteczne!!

lekarz Marta Olszar

"Lekarska Praktyka Pierściec S.C. - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Dębowiecka 9
43-430 Skoczów

Pani Marta to lekarz z wielkim zaangażowaniem i pasją do wykonywanego zawodu. Przychodząc na umówioną wizytę, rodzic jak i dziecko czuje się bardzo swobodnie, zawsze witany uśmiechem :-))) Pani Marta to w dwóch słowach >Wspaniały Lekarz< jak i człowiek z ogromną empatią, który zawsze służy dobrą radą!!!Życzę każdej przychodni tak oddanych lekarzy jak Pani Dr Marta Olszar ♥️

lek. dent. Jerzy Stęplewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii i Protetyki "Sigma" s.c.
ul. Mickiewicza 12
43-430 Skoczów

Kompetentny, miły , mający czas dla pacjenta.

lekarz Leszek Suda

Z.K.Szatkowskiej. 24
43-430 Skoczów

Polecam doktora na 100% prowadził moja pierwsza ciążę i teraz druga. Wszystko bez problemu wizyta co 3 tygodnie. Co 6 tygodni badania kontrolne. Lekarz pyta jak się czuje czy biorę witaminy, na wszystko bez problemu odpowiada. USG bardzo dokładne:)
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Marcin Paszyna

ul. Mickiewicza 12
43-430 Skoczów

Świetny specjalista zwłaszcza od spraw trudnych. W gabinecie panuje miła atmosfera. Pan Doktor dobrze tłumaczy przebieg leczenia, a podczas samego zabiegu jest delikatny. Polecam!

lek. dent. Małgorzata Wodzik

ul. Ustrońska 23
43-430 Skoczów

Pani doktor to prawdziwy cudotwórca.Odbudowała mi jedynkę praktycznie z niczego ponieważ miałam sam korzeń .Pełen profesjonalizm. A ząb to naprawdę majstersztyk. Polecam.
Opinia dodana przez: Maria Wieczorek

lekarz Andrzej Siekierka

Krzywa 4
43-430 Skoczów

Same plusy! Super fachowiec. Uprzejmy, zawsze ma dobry humor, wzorowe podejście do pacjenta. Więcej takich!

lekarz Marek Wiecha

43-430 Skoczów

PORAZ kolejny..., zostałam potraktowana GODNIE! to dzięki, właśnie tak Wielkim ludziom, możliwa się staje odbudowa pojęcia - CZŁOWIECZEŃSTWO i HUMANITARYZM.
Opinia dodana przez: Sabina

lekarz Artur Chmiel

43-430 Skoczów

Niezwykłe podejście do pacjenta. Pan Doktor jest sumienny i punktualny - poświęca dużo czasu na wykonanie niezbędnych badań, z uwagą słucha pacjenta, zachowuje pogodę ducha i empatię. Skrupulatnie również tłumaczy, na czym polegać będzie leczenie. W razie wątpliwości można liczyć na szybki kontakt telefoniczny i poradę. Dzięki Panu Doktorowi czuję, że są jeszcze lekarze z powołania, którym rzeczywiście zależy na zdrowiu pacjenta, a nie traktują go jedynie jak kolejny "przypadek ...

dr Mirosław Harężlak

Chirurg dziecięcy

Skoczów

Lekarz jakiego ze świecą szukać! Syn trafił na oddział chirurgii prosto ze zgrupowania piłkarskiego. Ręka złamana w dwóch miejscach z przemieszczeniem. Lekarz zadzwonił do nas i osobiście wytłumaczył diagnozę oraz poszczególne kroki operacji i dalszego postępowania (my jechaliśmy z innego miasta, więc byliśmy przez kilka godzin w dużym stresie). W tym czasie Pan doktor zajął się naszym synem, wytłumaczył potrzebę operacji, uspokoił go. Sam zabieg przebiegł ekspresowo i bez komplikacji. ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Gabriela Bogucka

Internista, Medycyna estetyczna

43-430 Skoczów

Jest to pierwsza lekarka, która przeanalizuje wszystkie dane które potrzebuje żeby poprawić kondycje skóry i mankamenty wywołane czasem i naturą. Pani Dr. daje i analizuje stan skóry w zależności od wieku pacjenta. Podaje metody, jakimi można maki urody prawić z uwzględnieniem przeciwwskazań i bez uszczerbku na zdrowiu. Następnie dokładnie je omawia. Robi plan działania, uwzględniając skuteczność zabiegów według kolejności i pory roku. Nie przynagla, wręcz odwrotnie. Stara sie, aby można ...
Opinia dodana przez: Agata

mgr Anna Kołder-Figołuszka

Dietetyk

Skoczów
43-435 Skoczów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Moja córka ma problemy z wagą i Pani Ania super trafiła w gusta małej.Po mc córka schudła 4 kg i ma motywację do dalszych działań.Wizyta szczegółowa,bardzo miły kontakt.Polecam.

lekarz Ilona Kuźnik

Sportowa 1
43-430 Skoczów

Uważam, że to najlepszy specjalista z zakresu pediatrii w Skoczowie. Wizyta zawsze trwa tyle, ile trzeba - nie czuje się tego pędu i ponaglania, aby małe dziecko ubrać jak najszybciej. Pani doktor ma niesamowite podejście do dzieci - moja mała już w poczekalni zdejmuje koszulkę do badania, a z gabinetu najczęściej nie chce wyjść i płacze. Uwielbia Panią doktor:) Dla mnie na6+. Dodatkowo istotna jest kompetencja i zawsze dobra diagnoza. ...

lekarz Adam Strzałkowski

Chirurg dziecięcy, Pediatra

Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Gruszczyk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Zofii Szatkowskiej 24
43-430 Skoczów

Bylam pierwszy raz z dzieckiem bo słyszałam wiele pozytywnych opinii o Panu Strzałkowskim. I zgadzam się z nimi :) Bardzo uprzejmy starszy Pan - profesjonalista. Dokładnie bada dziecko pyta o wszystko . Polecam 10/10
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Mateusz Marcinek

Urolog

Centrum Lekarskie ALFA w Skoczowie
Gustawa Morcinka 16b
43-300 Skoczów

Pełen profesjonalizm, kultura i podejście do pacjenta. W prosty sposób wyjaśnia zawiłe stany choroby. Kulturalny, uprzejmy, każdego traktuje z szacunkiem i chce pomóc. Lekarz godny polecenia. Oby więcej takich lekarzy. 5/5.

lek. dent. Jerzy Karasiński

AGAPE-MED sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Morcinka 16 B
43-430 Skoczów

Super dentysta. Gorąco polecam. Ja byłem u niego pierwszy raz i już będę się go trzymał. Bardzo fachowy, miły. spokojny, proponujący kompleksowe i przyszłościowe podejście do leczenia.