stomatolog dziecięcy białystok

lek. dent. Artur Anielski

Stomatolog dziecięcy   (+1 więcej)

AnestMed Piotr Gałkin Specjalistyczny Anestezjologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica św. Rocha 12 A
Białystok

Gabinet w 100 % godny polecenia. Profesjonalna i sympatyczna obsługa. Dokładne i bezbolesne leczenie. Ceny bardzo przystępne :)

lek. dent. Katarzyna Kozłowska

Stomatolog dziecięcy

None
Brukowa 28 A/1
Białystok

Pani Kasia najlepszym stomatologiem u jakiego byłam! Do gabinetu 1dentysta trafiłam dzięki siostrze, która również jest wierną pacjentką. Nigdy nie miałam problemu z umówieniem się na wizytę, zdarzyło się nawet że Pani Kasia czekała na mnie "po godzinach" gdy zadzwoniłam z pytaniem kiedy najwcześniej mogę wpaść bo boli mnie ząb. Pani Kasia leczy zęby porządnie, nie ma mowy o konieczności robienia poprawek jak u niektórych dentystów. I co najważniejsze- zna się na rzeczy, potrafi nie tylko wyleczyć zęby, ale też wytłumaczyć przyczyny konkretnych problemów. A dodatkowo- jest baaardzo sympatyczną osobą! Polecam każdemu!

Opinia dodana przez: Kamila

lek. dent. Edyta Borowik-Kuprel

Stomatolog dziecięcy   (+4 więcej)

5 plus
wąska 15 lok 6

WSPANIAŁA!!!!!!!!!!
Uwielbiamy ją-to dentystka z pasją.Widać ,że kocha to co robi.

WSPANIAŁA!!!!!!!!!!
Uwielbiamy ją-to dentystka z pasją.Widać ,że kocha to co robi.

lek. dent. Ewa Lachowska

Eva-dent
Kołłątaja 26
Białystok

Chciałbym serdecznie podziękować Pani dr Ewie za pomoc i umiejętne pokierowanie leczeniem mojego zęba. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Marzena Sulima

ms-dental
Witosa 25 lok.5
Białystok

Jestem zadowolony z wizyt u Pani dr. Sulimy. Miła atmosfera,doradzi,wyleczy,zapobiegnie,wie co robi. Jak najbardziej na plus, polecam wszystkim. Ł.M.