Stomatolog Dziecięcy Gliwice

Chirurg stomatolog, RTG

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prodenta
Orlickiego 1
44-100 Gliwice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina

lek. dent. Magdalena Kara

ART-MEDICA
Sieronia 16
44-100 Stare Gliwice, Gliwice

Dentystka zawsze miła i uśmiechnięta.Dokładnie wykonuje swoją pracę.

Dentystka zawsze miła i uśmiechnięta.Dokładnie wykonuje swoją pracę.

Marek Drabik

ART-MEDICA
Sieronia 16
44-100 Stare Gliwice, Gliwice

Korzystam z usług dr Drabika od wielu lat. Początkowo chodziłam ze swoimi zębami, a teraz leczę całą rodzinę, a głównie moje córeczki. Za dzieci w większości nie płacę, bo mają zęby leczone z NFZ, ale tak naprawdę to nie wymagają zbytniego leczenia, ponieważ doktor bardzo dokładnie nam tłumaczy na czym polega zapobieganie ubytkom.Cenię doktora za jego spokój, dokładność i uczciwość. Poleciłam go wszystkim znajomym i wiem, że zaczeli leczyć u doktora całe rodziny.

Grzegorz Kucharski

MEDICAL-DENT
Jasna 14A/64
44-122 Gliwice

Świetny lekarz miałem duzo pytań przd implantami wszystko mi wytłumaczył a do samego zabiegu skrupulatnie mnie przygotował badania tomogrsficxne zrobily na mnie ogtomne wrażenie mogłem wszystko zobaczyc na modelach. Zabieg przebiegl bardzo sprawnie.godny polecenia

Małgorzata Warchoł

Chirurg stomatolog, Protetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Moja 3 letnia córeczka dzięki Pani doktor chętnie chodzi do stomatologa. Atmosfera, podejście do tak młodej pacjentki zasługuje na umieszczenie tutaj pozytywnego komentarza. Dziękuję Pani doktor:)

ulica Zygmunta Starego 24A/9

lek. dent. Elżbieta Kobic