Stomatolog Dziecięcy Kraków

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Centrum Stomatologiczne "VITADENT"
ul. Walerego Sławka 17
Kraków

byłem w sumie na trzech wizytach. Leczenie jasno wytłumaczone i przedstawione. Pani Magda jest miłą osobą, troszkę taka pozytywnie zakręcona i zabiegana, ale co najważniejsze ma dobrą rękę i podejście do pacjenta. Leczenie było praktycznie bezbolesne, koszty jasno znane i co najważniejsze skuteczne! polecam P.S. dla zmotoryzowanych dość dobre miejsce ze względu na ogólny parking ale uważajcie na nawierzchnię bo łatwo nogę przypadkiem skręcić

Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Małgorzata Najbar-Porębska

millenia dent

Kraków

Po perypetiach jakie miałam z Córą u wielu stomatologów (ok. 11), uważam, że p. doktor Małgosia to Anioł! Podejście do dziecka, cierpliwość... Powinna być przykładem dla wielu stomatologów z "nazwiskiem i stażem"- nie dorastają Jej do pięt... Moja Córcia teraz nie może się doczekać kolejnej wizyty:)

Opinia dodana przez: Aga

lekarz Marcelina Blak

Prywatny Gabinet Lekarski
Rusznikarska 14 a lok. 12

jako lekarz rzeczowa i kompetentna
jako człowiek-sympatyczna i miła
polecam -ceny bardzo przystępne ,gabinet przystosowany profesjonalnie -mikroskop+rtg+bardzo dobre materiały

jako lekarz rzeczowa i kompetentna
jako człowiek-sympatyczna i miła

lek. dent. Katarzyna Turlej

Indexmedica
Czapińskiego 2
Kraków

Doktor Turlej jest niezwykle sympatyczną i ciepłą osobą. Nazywam ją moją panią doktor od spraw beznadziejnych ;) trafiłam do doktor Turlej z zaawansowaną martwicą miazgi, ogromna cierpliwość i niezwykłe miłe podejście, które mnie spotkało, a przy tym fachowa pomoc sprawiło, że nie wybieram się już do żadnych innych dentystów, zostanę przy dr Turlej :)

lek. dent. Iwona Reguła

Malarze Uśmiechu
ul. Jana Szwai 16/LU2
Kraków

fantastyczny stomatolog, profesjonalizm i bardzo bardzo mile wizyty, leczenie zebow to przyjemnosc i wzystkim goraco polecam

Stomatolog dziecięcy Kraków lek. dent. Agnieszka Miazga

lek. dent. Agnieszka Miazga

Miadent Studio
ul. Czajna 13b
Kraków

Super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lek. dent. Katarzyna Molek

BabyDent
Zachodnia 5/1A
Kraków

Świetny lekarz, który sprawił, że moja 7 letnia córka wreszcie nie trzęsie się na samo wspomnienie o dentyście

Opinia dodana przez: Mat

lek. dent. Michał Goliński

FRESHDENT
Kniaźnina 2/2U
Kraków

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pana Doktora. Bardzo dobry fachowiec i przemiły człowiek. Polecam Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Justyna

Iwona Krzywoń-Cabaj

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Szpital Wojskowy
ul. Wrocławska
Kraków

Na wrocławską do przychodni wojskowej chodzę już do dłuższego czasu nigdy nie miałem większych zastrzeżeń no może wystrój. Od jakiegoś czasu leczę się u doktor Iwony i teraz jest jak w bajce.
U niej odpływam na fotelu tzn wszystko jest tak delikatnie, komfortowo, profesjonalnie, szybko i za darmo !
5 z + !!! polecam

Stomatolog dziecięcy Kraków dr Michał Kotnowski

dr Michał Kotnowski

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
ul. Lelewela Borelowskiego 13
Salwator, Kraków

Doktor Kotnowski to przemiły człowiek z profesjonalnym podjeciem do pacjenta. Leczyłam u niego kilka ubytków, moja mała córeczka zaliczyła bezproblemową wizyte adaptacyjną, a moja mama ma wykonywaną u doktora prace protetyczną. Zatem mogę powiedzieć ze poznałam doktora ze wszytskich stron jego specjalości i jak najbardziej polecam. Cierpliwy i dokładny. Przedstawia kilka rozwiązań. Dobrze tłumaczy. Zatem wizyty na plus.

Opinia dodana przez: Anka