Lekarze Stomatolog dziecięcy Leszno

lek. dent. Katarzyna Glapiak-Barwińska

Karpińskiego 3
64-100 Leszno

Polecam uprzejmość życzliwość i bezbolesne leczenie.Nawet tych co się boją dentystów pelena miła atmosfera w gabinecie.
Bardzo miła i uprzejma lekarka, empatyczna i cierpliwa.

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Skorliński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARTES" Sp. zo.o.
ul. Jana Kasprowicza 4
64-100 Leszno

Kompleksowa obsługa, fachowa porada, dostępne ceny

lek. dent. Tomasz Pieczyński

Łanowa 67
64-100 Leszno

Byłam u Pana doktora na usunięciu dwóch zębów :) Bałam się tego panicznie,a że słyszałam że Doktor wspomaga się laserem to w końcu zdecydowałam się iść.I nie żałuję , Pan doktor usunął mi zęby praktycznie bezboleśnie i ekspresowo. Był także na tyle miły ,że specjalnie dla mnie otworzył zakład w sobotę i zrobił mi to "po godzinach" otwarcia.Przemily czlowiek! Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Andrzej Okoń

Stomatolog, Ortodonta

Leszczyńska Lecznica Stomatologiczna "DENT"
Grodzka 7
64-100 Leszno

LEKARZ Z POWOŁANIA WZBUDZA ZAUFANIE.POŚWIĘCA PACJENTOWI WIĘCEJ CZASU NISZ NALEŻY .NIE PATRZY NA BIZNES TYLKO JAK NA CZŁOWIEKA.TYLKO NFZ OGRANICZA MU ILOŚĆ PACJENTÓW.NIC DODAĆ NIC UJĄĆ.SAMEMU SIĘ TRZEBA PRZEKONAĆ.

lek. dent. Joanna Szałkowska-Sobczyk

Kard. Wyszyńskiego 52
64-100 Leszno

Bardzo polecem Panią Doktor - jest miła, cierpliwa i dokładna. Wyrwała mi siódemkę. Nic nie bolało i nie miałam żadnych komplikacji pozabiegowych.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Barbara Danek-Klamke

Kurpińskiego 1
64-100 Leszno

Polecam. Lekarz z powołania. Znajdzie czas dla każdego. Leczy, usuwa jak trzeba to wstawi : - ) Bdb stomatolog w Lesznie.
Opinia dodana przez: Marlena

lek. dent. Ewa Lisewska

ulica Zielona 20 A
64-100 Leszno

Bardzo dobra lekarka, jestem zadowolona z leczenia. Na pewno godna polecenia :)

lek. dent. Dariusz Biernat

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Osterwy 15
64-100 Leszno

Nie używa rękawiczek oraz maseczki podczas wykonywania czynności medycznych. Ciężko się dostać do tego dentysty- nawet z nagłym silnym bólem terminy na za 3 tygodnie, ale jakimś dziwnym trafem dużego tłoku w poczekalni nie ma, nie raz nawet nie było nikogo przede mną albo po mnie. Skupia się jedynie na chorym zębie, a nie dba o resztę (nie proponuje np. ściągnięcia kamienia, nie instruuje jak dbać o dziąsła, jeśli nawet ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Rafał Obremski

Francuska 25
64-100 Leszno

Bardzo dobry dentysta . Wyrywał mi dwa zęby nawet nie zauważyłam kiedy. potrafi poprawić atmosferę miły kompetenty i wart każdej ceny
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Mateusz Salicki

ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 1
64-100 Leszno

Dentysta na wizycie sympatyczny, uprzejmy, jednakże spory minus za to, że nie przyjął dziecka (które chodziło do niego wcześniej) z bólem i ropą. Nawet nie odpisał na SMS
Opinia dodana przez: Aurelia

lek. dent. Zofia Oleradzka

Onkologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ONKO-MED"
Królowej Jadwigi 4
64-100 Leszno

Początkowo wydawało mi się, że Pani Doktor jest świetna - bardzo sympatyczna osoba, nowy ładny gabinet. Przez dłuższy czas byłam pacjentką dr Oleradzkiej, leczyłam parę sporych ubytków. Jednak po pewnym czasie, wszystkie te zęby, które leczyłam u Pani Doktor zaczynały się psuć ponownie i to jeszcze poważniej. Obecny dentysta dziwił się, że zęby które wymagały leczenia kanałowego były tylko umartwiane i prowizorycznie łatane, kanały zostawione bez leczenia. Muszę więc powiedzieć, ...

lek. dent. Witold Fiebich

Ortodonta, Protetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "FIDENT" s.c.
aleja Krasińskiego 11a
64-100 Leszno

Bardzo dobry stomatolog.Namieście.Lecze zęby u doktora od 17lat i nigdy nie miałem po wizycie żadnych zastrzeżeń do wykonanej pracy.Najlepszy w mieście polecam
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Dariusz Budziński

Grunwaldzka 1a
64-100 Leszno

Lekarz godny zaufania.Uprzejmy,miły,zawsze chętny do pomocy.

lek. dent. Angela Dobrzycka

Ćwiklińskiej 8
64-100 Leszno

pani Doktor leczyła ząb przez 3 miesiące ponieważ był trzykrotnie zatruwany, co za każdym razem wiązało się z bólem, nie znam się na medycynie ale mam wrażenie że ta lekarka leczy tylko doraźne problemy, twierdzi że zębów z "niewielkimi dziurkami" nie warto leczyć bo lepiej poczekać.. chyba do czasu aż zaczną boleć

lek. dent. Katarzyna Świder

ul. Holenderska 22/2
64-100 Leszno

Nie ze złości, tylko po to, by ustrzec kolejnych pacjentów: . na 1 pacjenta poświęca się z założenia ok. 15 min. . po wejściu do gabinetu słyszy się: "to co dzisiaj robimy?" . byłem kilka razy i najdłuższa wizyta to 25 min. . atmosfera miła, nawet zabawna momentami, ale nie czuć opieki nad pacjentem. . nigdy nie dostałem rachunku, paragonu, potwierdzenia, że byłem. To wielka szkoda, bo teraz nie mam ...
Opinia dodana przez: Niezadowolony

lek. dent. Elżbieta Dudzińska

al. 21 Października 17
64-100 Leszno

narzedzia wycierała chusteczką i otwierała mi kanał bez znieczulenia.Uciekłam z gabinetu.... naprawde NIE POLECAM. To jakaś kpina...

lek. dent. Barbara Pichór

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Gabinety Lekarskie "VITA" Sp.c.
Hiszpańska 11
64-100 Leszno

Strasznie nie miła.Brak podejścia do pacjenta. Pani doktor powinna jednak jeździć częściej na szkolenia z nowości odnośnie stomatologii.Nie polecam!
Opinia dodana przez: Były pacjent

lek. dent. Piotr Roszkiewicz

Sochaczewska 4
05-084 Leszno

Lekarz straszył dziecko. Podnosił głos na dziecko i rodzica. Brak podejścia do małego pacjenta, brak kultury osobistej
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Elwira Blachnierek