Lekarze Stomatolog dziecięcy Piotrków Trybunalski

lek. dent. Jolanta Nytko

N.Z.O.Z. J.N.Dent
Gałczyńskiego 3 lok. 7
97-300 Piotrków Trybunalski

Mam piękny, nowy uśmiech i za to jestem p.J.Nytko bardzo wdzięczna. Profesjonalizm, przemiła obsługa, warto było cierpieć,. Polecam

lek. dent. Łukasz Bus

Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Wojska Polskiego 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dobry stomatolog. Uprzejmy w stosunku do pacjenta, kompetentny. Ważna rzecz: nie trzeba czekać długo na wizytę. Lekarz godny polecenia.

lek. dent. Maria Krasoń

Słowackiego 67/Armii Krajowej 18
97-300 Piotrków Trybunalski

Leczę zęby u Pani Marii od kilkunastu lat i żadnych problemów. Nigdy żadna plomba mi nie wypadła i stąd pewność, że używa dobrych produktów do uzupełnień. Szczerze polecam :D jedyny minus to odlegle terminy wizyt, ale z drugiej strony to właśnie świadczy o kompetencji i dobrze wykonywanej pracy.
Opinia dodana przez: Damian

lek. dent. Aurelia Kozyrska

Przychodnia stomatologiczna
Żwirki 11
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dokładna Pani doktor. Leczenie kanałowe przebiegło bezboleśnie i w milej atmosferze. Pani doktor wszystko wytłumaczyła dzieki czemu się nie stresowałem. Śmiało polecam wizyty u pani doktor!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Agnieszka Juśkiewicz

Protetyk, Stomatolog

Pracownia Protetyczno-Ortodontyczna
Jedności Narodowej 28
97-300 Piotrków Trybunalski

Kompetentna, pewna tego co robi, potrafi wszystko wytłumaczyć, a przede wszystkim ceny nie są jak z kosmosu.Leczę się od kilku dobrych lat i gorąco polecam !Robert
{'id': 11985, 'name': u'Piotrk\xf3w Trybunalski'} Stomatolog
                                       lek. med. Małgorzata Samborska-Borzęcka

lek. med. Małgorzata Samborska-Borzęcka

Arc Med s.c.
Mieczysława Kobyłeckiego 1
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo miła,uprzejma.Wszystko dokładnie wytłumaczy.Doskonałe podejście do pacjenta.Jak najbardziej polecam.
Opinia dodana przez: Damian

lek. dent. Piotr Frankowski

Kostromska 64a bl. 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Super specjalista :-) Cierpliwy, kompetentny, dokładny i delikatny. Omawia z pacjentem plan leczenia. Leczy zęby pod mikroskopem. Profesjonalista w każdym calu. Godny polecenia również w podejściu do dzieci.
Opinia dodana przez: pacjent

lek. dent. Izabela Dobkowska-Gabrylewicz

Gabinet Stomatologiczny Izabela Dobkowska-Gabrylewicz
Modrzewskiego 28/30 lok. 19
Piotrków Trybunalski

Jest to pierwszy stomatolog do którego nie boję się chodzić. Zdecydowanie polecam , miła, kompetentna,delikatna ,a poza tym piękna kobieta.

lek. dent. Aleksandra Cieślik

Kościelna 2a/17
97-300 Piotrków Trybunalski

Polecam Panią Olę za podejście do małego pacjenta. Umie nawiązać świetny kontakt, przełamać lody a dodatkowo w 100% jest zaangażowana w tym co robi.

lek. dent. Marek Rajpold

Narutowicza 53
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dobre podejście do pacjenta, wizyta przebiegła bardzo szybko i sprawnie, warty polecenia dentysta!

lek. dent. Marta Kaźmierczyk-Winciorek

Słowackiego 103 m. 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Rzadko spotyka się takich specjalistów.Kompetentna,życzliwa, serdeczna,uśmiechnięta,kultura osobista na najwyższym poziomie i jeszcze do tego b.atrakcyjna. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i juz nie boje sie dentysty.Polecam wizyty u Pani Doktor!

lek. dent. Joanna Cieplucha

ulica Armii Krajowej 22B/7
97-300 Piotrków Trybunalski

Po prostu dar dla dzieci. Syn ma 3,5 roku, od ponad roku chodzimy do "cioci Asi" - tak nazywamy ją z synem :-) Po kilku nieudanych podejściach u innych stomatologów - niby to dziecięcych - i stwierdzeniu przez jednego z nich, że małe dzieci leczy się tylko na siłę, trafiliśmy do Pani Asi. Po prostu cud, miód, malina :-) Przekonała synka do siebie (pomimo jego raczej kiepskich wcześniejszych spotkań ze ...
Opinia dodana przez: Mateusz

lek. dent. Paweł Gniewaszewski

Żeromskiego 25/27
97-300 Piotrków Trybunalski

Szczerze polecam dr. Pawła Gniewaszewskiego Pełen profesjonalizm , wszystko wytłumaczone, leczenie na najwyższym poziomie Uratował mój uśmiech
Opinia dodana przez: Ana

Grzegorz Paradowski

Stomatolog, Protetyk

darmed
Słowackiego 144 lok. 49
97-300 Piotrków Trybunalski

Trafiłam do pana doktora z polecenia i jak sie okazało była to świetna decyzja. Idąc na wizytę bałam się ,ale już po paru minutach poczułam sie dobrze, pan dr. Paradowski oprócz tego że jest świetnym dentysta i ceni sobie precyzje ,jest przemiłym człowiekiem ,na co bardzo zwracam uwage idac do gabinetu. Udziela odpowiedzi na każde pytanie, tłumaczy i doradza. Śmiało moge stwierdzic ze to dentysta z powołania, zdecydowanie polecam .

lek. dent. Michał Osica

NZOZ EURODENT
ul. Franciszka Żwirki 11
97-300 Piotrków Trybunalski

Przemiły super wizyta usunięcie 10 sek mega zadowolona .zero bólu bardzo fajny stomatolog pierwszy raz bez stresu poszłam wart polecenia
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Ilona Gawlińska

Jagiellońska 9
97-300 Piotrków Trybunalski

Rewelacja! Szybka, dokładna, profesjonalna obsługa. Leczenie praktycznie bez bólu. Świetne podejście do pacjenta. Bezkonkurencyjna!

Andrzej Boroń

Przychodnia Nr 1 - Filia
Słowackiego 5
97-300 Piotrków Trybunalski

Kompletnie nie zgadzam sie z ta nieprzychylna opinia o dr Boroniu. mysle , ze nie zasluguje on na to po latach pracy i sercu wlozonemu w swoj zawod. Lecze sie u pana Boronia odkad bylam dzieckiem (ponad 20 lat). Mialam okazje wyprobowac innych i dobrych i zlych dentystow ale z wielkim szacunkiem oddaje najwyzsza note panu Andrzejowi. Profesjonalny, czysty, dba o komfort pacjenta, potrafi wyjasnic rzeczowo proces i cel wykonywanych ...
Opinia dodana przez: Agata Derewenda

lekarz Rafał Balicki

Słowackiego 128 c
97-300 Piotrków Trybunalski

Godny polecenia, dokładny, rzetelny i znający się na tym co robi lekarz. Od dziesięciu lat jesteśmy pod opieką lekarza Balickiego i od kilku lat również nasi synowie. Polecam!
Opinia dodana przez: Kamila

lek. dent. Barbara Głowacka-Sokalska

Sienkiewicza 24/26
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo miejsce na leczenie zębów, super obsługa, przystępne polecam, przystępne ceny zarówno jeżeli chodzi o stomatologię jak i o medycynę estetyczną. I jeszcze jedno wszystko sterylne i czyściutkie. Polecam
Opinia dodana przez: Ja

lek. dent. Igor Łobodziński

Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Wojska Polskiego 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Pełen profesjonalizm, Pan Igor informuje o wszystkim co robi. Długi czas oczekiwania na wizytę rekompensowany jest przez brak zastrzeżeń do wykonanej pracy. Korzystam z jego usług i leczenia od wielu lat. Koszt za wizytę/ leczenie są umiarkowane. Polecam, jeśli ktoś ceni sobie należycie wykonana pracę i miła atmosferę panująca w gabinecie.
Opinia dodana przez: Aleksandra