Lekarze Stomatolog dziecięcy Płock

lek. dent. Joanna Nowalińska-Solka

ul. Puchalskiego 6
09-409 Płock

Polecam Panią Doktor z czystym sercem i sumieniem! Wspaniały człowiek! Cierpliwy, empatyczny, pomocny! Najlepsza!! ❤️❤️❤️
Opinia dodana przez: Milena

dr Agnieszka Weresińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Dentystyczny
ul. Jasna 17c
09-400 Płock

Pełen profesjonalizm, życzliwość ,cierpliwość POLECAM!!! Umiarkowane ceny co w obecnym czasie bardzo ważne szczególnie dla emerytki😊

Alina Bulas-Szpernal

Hubalczyków 7 paw. 12
09-409 Płock

uśmiech, cierpliwość, fachowość, staranność, skrupulatność. Każda wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, dużo kotków w gabinecie rozładowuje złe emocje oraz nerwy. Polecam Panią doktor małym i dużym
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Grzegorz Frąckowiak

Jesienna 6
09-402 Płock

Bardzo polecam wizytę w tym gabinecie. Spokojna, miła atmosferą. Lek. den przede wszystkim z wielkim sercem. Uszkodzona jedynka została szybko, idealnie naprawiona. Ząbek jak nowy. Nie ma śladu po złamaniu. Bardzo dziękuję.

Joanna Drzewiecka

Stomatolog, RTG

teatr
Al. Jana Pawła II-go 86
01-890 Płock

Rewelacja,polecam serdecznie panią doktor.Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt medyczny.Jedyny minus to to że czasami trzeba długo czekać na wizytę ale świadczy to tylko o tym że doktor Drzewicka jest jednym z najlepszych stomatologów w Płocku.

dr Katarzyna Zoń

Stomatolog dr Katarzyna Zoń
Płock ul. Armii Krajowej 2B
09-410 Płock

Wspaniałe podejście do dorosłych ale i do dzieci w każdym wieku. Mój syn z uśmiechem na ustach odwiedza gabinet cioci Kasi:) Polecam
Lekarz z powołania. Bardzo miła i rzeczowa. Pomoże w nagłych sytuacja, nigdy się nie zawiodłem. Polecam z całego serca.

Lucyna Adamska

Dworcowa 12b
09-400 Płock

Przemiła pani doktor, a do tego bardzo kompetentna. I do tego w tych trudnych czasach nie ma tak zaporowych cen jak inni stomatolodzy. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Alicja Gontarek-Guga

al. Jachowicza 3
09-402 Płock

Świetny lekarz, człowiek i fachowiec. Do swojej pracy podchodzi z pasją. Pełen profesjonalizm. Pani doktor jest niezwykle ciepłą i uprzejmą osobą, od lat się u niej leczę, ja i moja rodzina. Osoba bardzo godna polecenie. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Sławomir Gibek

Kwiatka 29 lok. 2
09-400 Płock

Przesympatyczny i bardzo kompetentny lekarz z niezwykłym poczuciem humoru oraz pogodą ducha. :) Korzystam z Jego usług już ładnych 15 lat i jestem bardzo zadowolona (moje zęby również). Koszt wizyty zależy od natury zabiegu, na przykład bezbolesne wyrwanie ósemki kosztowało 80zł, a zaplombowanie zęba do 120zł w zależności od wielkości ubytku.

lek. dent. Bożenna Chodor

Protetyk, Stomatolog

Płoskiego 6 lok. 13
09-400 Płock

niezwykle kompetentny delikatny lekarz. Pani doktor kazda wykonywana czynnosc wykonuje z jednoczesnym objasnieniem celowosci jak potrzeby wykonania takowej jestem zachwycony wizyta !!! smialo moge stwierdzic iz jest to lekarz z tzw - starej szkoly lekarzy.... tzn przedewszystkim pacjent jest na pierwszym miejscu. co do terminow wizyt nie bylo zadnych problemow z dopasowaniem zarowno Pani doktor jak i mnie osobiscie. szczerze i calym sercem polecam !!!!! prace wykonane perfekcyjnie sluza dlugie ...
Opinia dodana przez: marek

lek. dent. Izabela Grabowska-Fighiera

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Kwiatka 5 A m. 8
09-400 Płock

szczerze polecam dr grabowską ! dzięki niej juz nie boję się iść do stomatologa, po ponad 20 latach mnie z tego strachu wyleczyła. wyrozumiała, delikatna! wspaniały specjalista ! polecam ja każdemu ! !!!!!!!!!!!!

lek. dent. Bogumila Siemaszko-Gajewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MED-JAR" s. c.
Armii Krajowej 2a
09-410 Płock

Cudowny człowiek, świetny specjalista. Nie spotkałam się jeszcze z tak delikatnym podejściem do pacjenta. Zarówno do mnie jak i 5 latka. Leczenie przebiegło szybko o bezboleśnie. Polecam każdemu!!!
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Renata Figatowska

al. Jana Pawła II 86 lok. 18
09-410 Płock

Do Pani Doktor chodzę od kilku lat wraz z rodziną. Moja córka polubiła wizyty u stomatologa :-) Pani Doktor jest przesympatyczna, uprzejma, dokładnie tłumaczy, co i dlaczego należy zrobić. Bardzo dba o pacjenta. Poprawia drobiazgi estetyczne, nawet, gdy pacjent nie zwraca na to uwagi :-) Bardzo cierpliwa. Wykonanie wypełnień, trwałe i solidne. Gabinet przyjazny, w czasie zabiegu można obejrzeć wiadomości lub film (głównie obejrzeć, bo w czasie wiercenia, trudno coś ...

Elżbieta Krzeska

Północna 30/45
09-402 Płock

Bardzo dobry stomatolog. POLECAM. Zawsze pacjent jest leczony na najwyższym poziomie.

lekarz Jacek Stogowski

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Derma-Med"
Wyszogrodzka 18 A/2
09-402 Płock

Bardzo dobry dentysta😊 Konkretny , zna się na tym co robi . Polecam tego stomatologa z czystym sumieniem.

lek. dent. Przemysław Zieliński

GABINET STOMATOLOGICZNY PRZEMYSŁAW ZIELIŃSKI
Kobylińskiego 4/lok.2
09-400 Płock

witam wszystkich obecnych i przyszlych pacjentow jestem kamal przyjechalem specjalnie z szwecji aby skorzystac z fachowosci uprzejmosci i delikatnosci podczas wykonywania zabiegu przez pana doktora zaden z lekarzy gdzie mieszkam nie dorownuje temu ..bardzo bardzo polecam

lek. dent. Maria Godlewska

Partyzantów 11
09-402 Płock

Pełen profesjonalizm. 100% zaufania. Rewelacyjne i skuteczne efekty wykonanych usług ! Ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta. Z sukcesem leczy moje zęby od prawie 40-stu lat, a ja się bardzo cieszę, że dzięki Pani doktor jeszcze je mam. Nadmienię, że należę do pacjentów, którzy się boją wizyty u dentysty, a Pani doktor nie wiem jak Ona to robi - mówiąc inaczej najpierw zdobywa moje serce i umysł , a ...
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Agata Kompa

kompdent sp.j
tysiaclecia 13 c
09-400 Płock

pełen profesjonalizm, w gabinecie miałem usługi w zakresie protetyki oraz wcześniejszego leczenia uzębienia pod przyszłe mosty - obsługa podczas wszystkich wizyt bez zarzutu, stomatolog, jak również protetyk starali się sprawiać jak najmniej bólu - tak to odczułem, polcam ten gabinet
Jest to osoba która od pierwszej wizyty wzbudziła u mnie pozytywne wrażenie Nie *olewa* pacjentów jak to mają w zwyczaju niektórzy lekarze tylko podchodzi do pacjenta z naprawdę dużym zaangażowaniem i kompetencją Jestem bardzo zadowolony i polecam