Filtruj terminy

Lekarze Stomatolog dziecięcy Słupsk

lek. dent. Mariola Rozental

ul. Józefa Piłsudskiego 16B
76-200 Słupsk

Pani Mariola wyleczyła mi zęby bezboleśnie. Ogromna wiedza i super podejście do pacjenta. Bardzo profesjonalna obsługa od samego wejścia. Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione i pokazane, zaplanowane dalsze kroki leczenia. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i wiem że już tutaj zostanę. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Anna Wencel-Bednarczyk

Iwaszkiewicza 4
76-200 Słupsk

Bardzo polecam, Pani doktor bardzo rzeczowa, kompetentna, wszystko wyjaśnia, leczy bezboleśnie. Ceny niskie a jakość usługi na bardzo wysokim poziomie. Moja córka równieżbardzo zadowolona
bardzo miła,dokładna, delikatna,koleżanka mi poleciła Panią dr, wiec za jej namową skorzystałam z usług i nie zawiodłam się, przedewszyskim bardzo szybko i sprawnie wyleczony ząbek, umówiłam sie juz na nastepna wizyte i przestałam sie juz bac dentysty!

lek. dent. Krzysztof Wasilewski

Sołdka 1 lok. 29

Wspaniały lekarz, kompetentny, dokładny. Polecam

lek. dent. Jerzy Wróbel

Chirurg stomatolog

ul. Konopnickiej 17/2
76-200 Słupsk

Lekarz godny polecenia wyrywana 8 bez stresu bez bólu pełny profesjonalizm👍Bałam się okropnie dzieki panu doktorowi zapomniałam o strachu.

lek. dent. Mariusz Synak

ul. Zygmunta Krasińskiego 5
76-200 Słupsk

Wyjątkowy stomatolog. Bardzo konkretny i profesjonalny. Od razu wykrył przyczynę bólu prawej strony szczęki i usunął podczas pierwszej wizyty. Miłe nastawienie, poczucie humoru. Z pozoru nieprzyjemną wizytę zmienia w mile spędzony czas. Polecam. Potem końmi nie zaciągną Was gdzie indziej.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Hanna Hałas

Szafranka 10 / U2
76-200 Słupsk

Bardzo Fajna Pani Doktor naprawde bardzo delikatnie robi panicznie boje sie dentystow ale nie tej Pani chodze z checia i bez strachu polecam z calego serca ❤️
Opinia dodana przez: Edyta

lek. dent. Michał Cieliński

ul. Gdańska 3
76-200 Słupsk

Bardzo dobry stomatolog, godny polecenia po za tym uprzejmy i przemiły człowiek, polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Bożena Pietras

lek. dent. Jerzy Wróbel

Chirurg stomatolog

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
76-200 Słupsk

naprawde godny polecenia, miły, uprzejmy i kompetentny.

lekarz Elżbieta Barcikowska

Kilińskiego 48 lok. 2
76-200 Słupsk

Pani Stomatolog ma w sobie ważną zaletę, gdy tylko zasiądziesz na jej gabinetowym fotelu od razu zapominasz o bólu i zastanawiasz się czy to na pewno ząb Cię boli
Opinia dodana przez: zygmunt

lekarz Mirosław Barcikowski

Kilińskiego 48 lok. 2
76-200 Słupsk

Nie polecam tego lekarza. Jakiś czas temu tak załatał mi dziurę w zębie że długi czas chodzilam z bólem, dzwoniąc tam jego asystentka poinformowała mnie że to na pewno nie od tego zęba który mi robił. Nie przyjęła na wizytę kontrolną. Poszłam do innego lekarza bo żadne środki przeciwbolowe nie działały a on musiał już zrobić kanałowe leczenie. Dzieki temu lekarzowi mam martwego zęba!!!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Hanna Wojciechowicz - Ludwiczak

ul. Michała Mostnika 12/16
76-200 Słupsk

Korzystam z usług stomatologicznych Pani Doktor od wielu lat. Polecam ze względu na fach w ręku, dużą wiedzę, fajne podejście i uśmiech. Na fotelu zawsze czuję się komfortowo. Bardzo polecam! 10/10
Opinia dodana przez: Kinga

Justyna Hinz-Rogowska

Włodkowica 18
76-200 Słupsk

6 lat temu miałem leczenie kanałowe i dwie koronki u dr Justyny. Genialny stomatolog, leczenie trwało prawie pół roku (miałem problem z przyjęciem jednej koronki), wizyty umawiane prawie co tydzień. Najlepsze wizyty dentystyczne w moim życiu, profesjonalne podejście, bardzo miła Pani :) Nie mam problemów z wyleczonymi zębami, wszystko jest w najlepszym porządku - zdecydowanie polecam!

Katarzyna Wasak

Ortodonta, Stomatolog

Nowowiejska 3 lok. 32
76-200 Słupsk

Pani dr. Katarzyna, to bardzo dobry specjalista ortodoncji. Polecam każdemu kto potrzebuje leczenia wady zgryzu. Efekty leczenia wady zgryzu są już widoczne, po kilku miesiącach. Zawsze uśmiechnięta, punktualna i pomoże, pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie ze względu na przystępną cenę i podejście do klienta.
Opinia dodana przez: Stanisław

Danuta Nawrocka

Ortodonta, Stomatolog

Kopernika 2 lok. 1
76-200 Słupsk

Chodzę do Pani Dr od 2 lat, niedługo już ściągam aparat. Jestem niesamowicie zadowolona!!!Zawsze ma czas, zawsze uśmiechnięta, zawsze pomocna, emanuje spokojem i pozytywną energią:)A ząbki mam jak perełki dzięki niej, polecam ją każdemu

Celina Bartecka-Wasilewska

Sołdka 1 lok. 29
76-200 Słupsk

Niestety udałam sie do tej dentystki z polecenia. Piszę niestety, ponieważ po trzech latach od kilku wizyt u Pani Wasilewskiej, dwa leczone u tej Pani zęby, w niedługim czasie będą musiały być usunięte. Uważam, że owy stan jest wynikiem zaniedbania ze strony tej dentystki, co potwierdza opinia dwóch innych słupskich stomatologów. Ponadto z całą stanowczością podkreślę, że Pani Wasilewska jest niedokładna, wypełnienia zdarzają się nieestetyczne (mam porównanie z moim obecnym ...

lek. dent. Kalina Kwiatkowska

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej s.c.
Sołdka 2
76-200 Słupsk

Jeśli chodzi o wizyty na NFZ chodzimy tam całą rodziną i jeszcze ani razu nie zapłaciliśmy za to co NFZ refunduje, jeśli było leczenie poza tym co należne z NFZ płaciliśmy (głównie ja z mężem) mniej więcej tyle samo co w innych gabinetach, mając tutaj znieczulenie w standardowej wizycie bez dodatkowych opłat. Mi przeszkadza tylko fakt, że Pani dr wychodzi do pacjentów ze swojego pokoju gdzie pali w trakcie pracy. ...

Katarzyna Roman

al. Sienkiewicza 5a lok. 2a
76-200 Słupsk

Pani doktor miła, wszystko bezboleśnie. Niestety obsługa już nie jest tak przyjemna.. miałam umówione 4 wizyty na 4 różne zęby, 2 wizyty poświęciłyśmy na 1 zęba (wstawienie plomby, ok) pozostałe 2 wizyty zostały odwołane dzień przed przez panią doktor ponieważ nie odebrałam od niej telefonu rano i oddzwoniłam dopiero po godz 17 (żadnego SMS nie otrzymałam). Moje tłumaczenie, że byłam w pracy i niestety nie mam przy sobie telefonu poszło ...
Opinia dodana przez: Roksana

Marzanna Dorosz

Protetyk, Stomatolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej s.c.
Sołdka 2
76-200 Słupsk

Nie polecam, nieprzyjemna w kontakcie z pacjentem. Czas oczekiwania na wizytę w gabinecie znacznie opóźniony. Nie jestem zadowolona, zapłaciłam krocie za wizyty w vitrodencie u implantologia. To dopiero jest jazda!!!

lek. dent. Katarzyna Porzych

ul. Józefa Piłsudskiego 16B
76-200 Słupsk

Pani doktor Porzych jest bardzo miłą, sympatyczną oraz doświadczoną w swoim zawodzie osobą ! Zgłosiłam się do Pani Katarzyny z polecenia i się nie zawiodłam. Dokuczał mi bardzo silny ból zęba , inne gabinety stomatologiczne , o NFZ nie wspomnę , odmawiały pomocy. U Pani doktor miejsce znalazło się już w dwa dni po wykonanym telefonie . Już sama rozmowa telefoniczna z prawą ręką Pani doktor była bardzo zachęcająca.Sama wizyta ...
Opinia dodana przez: Izabela