Filtruj terminy

lek. dent. Anna Soszyńska-Machowiec

DENTYSTA Indywidualna Praktyka Lekarska
Sobieskiego 227
Wejherowo

Bardzo sympatyczna,miła osoba.Wchodząc do gabinetu czuje się tam bardzo komfortowo.Leczenie u pani doktor ma charakter misji pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak to teraz popularnie bywa zwykła praca zarobkowa.Leczenie w pełni profesjonalne i dodatkowo ceny naprawde konkurencyjne.SZCZERZE POLECAM USŁUGI PANI DOKTOR-NAPRAWDE WARTO!
Opinia dodana przez: STEFANIA

lek. dent. Ewa Wrońska

indywidualna praktyka lekarska
chopina
84-200 Wejherowo

najlepszy lekarz z jakim miałam dotąd do czynienia! leczę zęby od dość długiego czasu i dopiero dr Ewa całkowicie mi "podpasowała". spokoj, kompetencja, przyjemne usposobienie- kobieta anioł :) polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: patrycja

lek. dent. Beata Lidke

ul. św. Jana 7C/40
84-200 Wejherowo

Wielokrotnie byłam u Pani Doktor. Zawsze profesjonalnie. Nawet leczenie kanałowe nie było takie straszne. Bardzo polecam

lek. dent. Joanna Popów

ul. 10 Lutego 1/U3
84-200 Wejherowo

Szkoda że trzeba tak długo na Panią Joanne czekać na NFZ ... Jest Kochana,precyzyjna, szybka i miła
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Wojciech Jurkiewicz

ul. Pomorska 3P
84-200 Wejherowo

Świetny dentysta tak uprzejmego i konkretnego lekarza ze świecą szukać, kto raz przyjdzie na wizytę na pewno wróci ponownie.

lek. dent. Elżbieta Klunder-Szajewska

Wałowa 26E
84-200 Wejherowo

Najlepsza Pani Stomatolog jaką spotkałam Uprzejma Miła Bardzo fajna atmosfera podczas wizyty .Bardzo profesjonalna obsługa.Nie zamieniłabym na żadną inną🤗
Opinia dodana przez: TAMARA

lek. dent. Joanna Dyderska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
ulica 10 Lutego 13
84-200 Wejherowo

Niezwykle serdeczna i miła osoba. Jeśli boicie się wizyty u stomatologa, to zdecydowanie polecam dr Joannę. Bardzo delikatna i dokładna a do tego kompetentna. Oby jak najwięcej takich stomatologów.
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Lilia Obrocka

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Polecam Panią Doktor! Od lat leczy się u Niej cała moja rodzina. Bardzo dobre podejście do dzieci.Pani Doktor jest bardzo dokładna, każdy problem szczegółowo omawia i wyjaśnia. Bardzo fachowe i profesjonalne podejście, zauważa się wieloletnie doświadczenie.

Dorota Marszewska

PRO-DENT
Wejherowo

Pani Dorota jest bardzo spokojną i miłą osobą. W kompetentny sposób wybrała zęby "do naprawy". Wkucie igły do znieczulenia było praktycznie nieodczuwalne. Dodatkowo na wizytę zabrałam 3 letnia córkę, była to jej druga wizyta w gabinecie, ale na pierwszej u innego lekarza nie chciała nawet otworzyć buzi, tu na dostawionym krześle zrobiła wszystko o co Pani Dorota prosiła, z uśmiechem. Oczywiście wymagało to sprytu i odpowiedniego podejścia - nie każdy ...
Opinia dodana przez: Adrianna

lek. dent. Stefan Rakowski

Klasztorna 5
84-200 Wejherowo

dziendobry chcial bym sie dowiedziec cz wujek stefan jeszcze zyje i co tam uwas slychac jak wojtet i agata co u cioci marty .pozdrowienia od michala i edyty ,nikoli Niemiec
Opinia dodana przez: Michal niemiec/ur.Wödz

lek. dent. Ewa Tykwińska

Protetyk, Stomatolog

olna 3
84-200 Wejherowo

Moja ulubiona Pani dentyska. Jestem jej pacjentką od parunastu lat. Moje zęby są w świetnym stanie, plomby długo trzymają, nigdy nic się z nimi nie działo. A pani Tykwińska jest niesamowicie delikatna - nigdy nie potrzebowałam znieczulenia. Do tego wszystkiego jest bardzo miłą i uprzejmą osobą. Najlepsze dentystka w Wejherowie!

lek. dent. Mariola Andrzejewska

Gabinet
ul. Strzelecka
84-200 Wejherowo

Gorąco polecam - zabieg szybki i bardzo komfortowy (nie taki dentysta straszny jak go malują), przy okazji zostałem pouczony co do prawidłowej higieny jamy ustnej. Pani doktor bardzo uprzejma i sympatyczna a przy tym full profeska - efekt końcowy: ząb (jedynka więc na widoku) - wygląda jak nówka, nic nie haczy ani nie jest szorstki. Gabinet bardzo fajny, jest tam od niedawna więc wszystko nowiutkie i czyściutkie.

lek. dent. Joanna Urban

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Gabinet Izodent
ul. Pucka 34
84-200 Wejherowo

Polecam Dr Urban wszystkim bojącym się pacjentom. Ładnie poleczone zęby,dokładnie.Czasem zdarzają się opóźnienia.Terminy odległe ,ale warto czekać.PzOLECAM!!!

lek. dent. Kacper Gomułka

indywidualna praktyka lekarska
chopina
84-200 Wejherowo

Dentysta anioł,fachowy,uprzejmy,dbający o dobre samopoczucie pacjenta,wizyta u dr Gomułki to pełen relaks,dosłownie można zasnąć na fotelu !!!polecam każdemu kto nie chce cierpieć u dentysty,kto się boi.ja dojeżdżamy 25km ale naprawdę warto i ceny nie są wygórowane.kto raz pójdzie na wizytę nie pójdzie nigdy do innego dentysty.
Opinia dodana przez: justyna

lek. dent. Katarzyna Dostatnia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UROLOG"
ulica Polna 3/42
84-200 Wejherowo

Lekarz godny polecenia, bardzo dokładny. Rewelacja! Przestałam się bać nawet skomplikowanego leczenia.

lek. dent. Beata Macikowska

Szyprów
84-200 Wejherowo

Pania Beata jest lekarzem o wielkim sercu, fachowym podejsciu i niespotykanej empatii w stosunku do drugiego człowieka. Dodatkowo jest wielką profesjonalistka w swoim fachu. Wizyty przebiegaja w przemilej.atmosferze, bezboleśnie, komfortowo a co najważniejsze Pani Beata nie kasuje wielkich pieniędzy za swoje usługi. Jestem juz dorosla kobieta, ale chodzę do Pani Beaty juz z 15 lat. Nigdy nie bylo sytuacji aby co sie dzialo po wykonanym zabiegu. Perfekcja w kazdym calu. ...
Opinia dodana przez: Aleksandra Żywicka

lek. dent. Iwona Hermanowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pogotowie Stomatologiczne"
Pucka 3
84-200 Wejherowo

Byłem pacjentem pani dr Hermanowskiej.I jestem bardzo zadowolony z leczenia.Trafiłem do gabinetu z bólem i przyjęto mnie pomimo kolejki pacjentów .Pytając w innych gabinetach proponowano mi wizytę najwcześniej na drugi dzień.Byłem zdecydowany na wyrwanie zęba.Natomiast pani doktor stwierdziła ze jeżeli ząb da się wyleczyc to go trzeba leczyc i wyrwanie zęba to ostatecznośc.I za to cenię dr Hermanowską.Byłem pewien że boli mnie ząb górny ( tak promieniował ból) a pani ...

lek. dent. Maria Chmiel

Przychodnia Pulmonologiczna
Nanicka 20
84-200 Wejherowo

Polecam! Leczenie kanałowe najlepiej robione :)

lek. dent. Filip Rafałko

Rafałko Stomatologia
ul. 3 Maja 23 A
84-200 Wejherowo

Wystawiłem ocenę bardzo niską ale jest to ocena w pełni uzasadniona. Wybór Pana Rafałko był bardzo złą decyzją czego będę żałował bardzo długo. Przede wszystkim "lekarz" posiada duże luki w podstawowej wiedzy umożliwiającej opiekę medyczną na odpowiednim poziomie. Błędne diagnozy lub ich brak doprowadził do pogorszenia się stanu mojego zdrowia. Brak doświadczenia, jedynie wiedza podręcznikowa choć nie wyuczona dostatecznie. Następną sprawą jest beznadziejna jakość wykonywania wypełnień. Jestem pewien, że student ...
Opinia dodana przez: Zawiedziony

Michalina Korzenecka

Gabinet
ul. Strzelecka
84-200 Wejherowo

Szczerze i z pełną odpowiedzialnością nie polecam. Pani Korzenieckiej mówię nie . Zjada ją rutyna i zbyt pewność siebie . Żle znosi uwagi pacjenta .
Opinia dodana przez: Jolanta