Filtruj terminy

Iwona Krzyżak

Protetyk, Stomatolog

Średnia 4
Wodzisław Śląski

Do Pani drIwony Krzyżak chodzę od lat, wzbudza zaufanie jest super specjalistką.Polecam osobom które boją się stomatologa, ma świetne podejście do dzieci, moje dzieci (teraz to stare konie)uwielbiały do niech chodzić. Polecam w 100 a nawet w 300% warto

lek. dent. Małgorzata Gliwa

NZOZ Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień AL-MED
Radlińska 16
44-300 Wodzisław Śląski

PEŁNA PROFESKA , naprawdę fachowiec godny polecenia jest świetna w tym co robi i oby było jak najwięcej takich FACHOWCÓW jak ona , a nie tylko takich którym zależy na kasie i leczeniu zdrowych zębów

lek. dent. Mateusz Kufieta

Praktyka prywatna Mat-dent
ul. Kubsza 30
Wodzisław Śląski

Dziękuję z całego serca lekarzowi i jego zespołowi za świetne podejście do pacjenta. Pan Mateusz to znakomity specjalista z ogromną wiedzą. Ubytki usunięte szybko i bezboleśnie.Polecam!
Opinia dodana przez: Bernadeta Szewczyk

lek. dent. Celina Cabała

Wałowa 43
44-300 Wodzisław Śląski

Polecam! Profesjonalnie i fachowo!!! Szybkie terminy i elastyczność godzin przejęć pacjentów...podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: AB

lek. dent. Piotr Parchański

Wodzisław Śląski

Bardzo polecam tego lekarza.Jest bardzo dobrym specjalistą w wykonywanym zawodzie,oraz godnym polecenia podejściu do pacjenta.Razem z żoną jesteśmy pacjentami i jesteśmy mile zaskoczeni profesjonalizmem i uprzejmością tego lekarza.
Opinia dodana przez: Henryk

Katarzyna Dzierżęga-Folwarczny

Radlińska 151
44-313 Wodzisław Śląski

Bardzo dobra dentystka z równie dobrym podejściem dla najmłodszych klientów

lek. dent. Joanna Bober

NZOZ "ARS-DENT"
Pszowska 338 A
44-373 Wodzisław Śląski

Pierwsza wizyta, miła i sympatyczna atmosfera; profesjonalne potraktowanie z jasnym i precyzyjnym określeniem problemu i czasu leczenia. POLECAM.
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. dent. Katarzyna Kolarczyk

NZOZ "Centrum Gastroenterologii"
Jana Pawła II 6,8
44-300 Wodzisław Śląski

Lekarka wyjątkowo przyjazna dla pacjentów wytłumaczy poleci najlepsze rozwiązanie niekoniecznie najdroższe ... a do tego mąż prowadzi laboratorium protetyczne więc protetyka na miejscy P O L E C E M - Jarosław W. - dziękuję

Przemysław Durczok

Wodzisław Śląski

Wyrywałem wszystkie zęby i zero bólu. Pan doktor bardzo uprzejmy, świetnie znieczula, szybko i bezboleśnie wyrywa, dokładnie tłumaczy co i jak będzie robione i to wszystko na NFZ, a nie prywatnie. Pierwszy raz w życiu szedłem do dentysty z uśmiechem i się nie bałem :) Jedynie jego asystentka sprawia wrażenie spanikowanej przy wyrywaniu zębów, ale daje radę dotrwać do końca. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

Grzegorz Wojcierowski

Teligi 27a
44-304 Wodzisław Śląski

Właśnie zakończyłam ostatnią wizytę z osadzeniem dwóch implantów i trzech koron.Polecam wszystkim! co się boją czy mają obawy co do do bólu ,podejścia ,wytłumaczenia , jakości materiałów czy wykonania 👍Profesjonalizm na najwyższym poziomie ! Wszystko na miejscu, zdjęcia panoramiczne ,bardzo konkretna konsultacja ,miła obsługa wszyscy uśmiechnięci i konkretny,cierpliwy szef.doktor.Grzegorz Wojcierowski😊 jestem bardzo zadowolona,dziękuję😘
Opinia dodana przez: Marzena

Robert Kołodziejczyk

Protetyk, Stomatolog

26 Marca 110
44-300 Wodzisław Śląski

dobry stomatolog i dobry gabinet wrazie potrzeby jest na tak!!!

lek. dent. Aneta Bugiel

Kręta 5a
44-300 Wodzisław Śląski

Bardzo kompetentna dentystka.Znieczuliła mnie doskonale,nic nie bolało. Plomby i korony wykonane świetnie. Wygląda jakby nic nie było robione. Polecam.

lekarz Tomasz Więcek

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

Po prostu MISTRZ w swoim fachu mogę z czystym sumieniem polecić,także Panie w recepcji bardzo uprzejme, uśmiechnięte poprostu SUPER Grzegorz Sobik

lek. dent. Grażyna Rupniewska-Pawelec

Paradont
Os. Dąbrówki 9A
Wodzisław Śląski

Jeśli kogoś stać na to, aby za konsultację stomatologiczną zapłacić 200 zł, mogę polecić. Są jednak w naszym regionie lekarze-specjaliści, od których za kwotę o połowę mniejszą uzyskam tę samą poradę.

Adam Durczok

ul. Młodzieżowa
44-373 Wodzisław Śląski

Super dentysta, bardzo wyrozumiały i bardzo dobre podejście do pacjentów,szczególnie do mnie bo ja należę do osób które się boją dentysty. Szczerze mówiąc jestem zadowolona z Pana Adama.
Opinia dodana przez: Anna Kwiatoń

Elżbieta Ratajczak-Kubiak

Stomatolog, Ortodonta

26 Marca 170 lok. 28
44-300 Wodzisław Śląski

Nie polecam. Pieniądze wyrzucone w błoto. Lata temu chodziłam do tej Pani i miałam stały aparat, który został ściągnięty za szybko (wada nie była idealnie poprawiona) a po czasie, kiedy zaczęły wychodzić mi 8semki zabrakło dla nich miejsca i zaczęły wypychać inne zęby. Jak Pani doktorogła nie przewidzieć takiej sytuacji? Po latach zęby się pokrzywiły i nie wyglądają dobrze. Zniszczone marzenia o pięknym uśmiechu, grube pieniądze odkładane co miesiąc przez ...
Opinia dodana przez: Monika

Aleksander Niesler

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Wodzisław Śląski

Witam. Poświęć 3min na przeczytanie tego! Chciałam was wszystkich ostrzec przed tym czlowiekiem, który nazywa się,, dentysta,, na drzwiach jego gabinetu powinien widniec napis RZEŹNIK! opowiem wam swoja historie. Mianowicie ktoregos poniedzialkowego ranka zaczął bolec mnie zab,, 6 dolna lewa,, wiedzialam ze jest do usunięcia. Wiec wzięłam za telefon i zadzwonilam, aby na wt się umówić. Kazał przyjechac we wt miedzy 13a 16. Wiec pojechałam. Nie boje sie dentystów, ani ...
Opinia dodana przez: Ataronoh

Artur Lech

Chirurg stomatolog

Gabinet Hirudoterapii
Mendego 8
Wodzisław Śląski

Witam, miałem u Pana Lecha usuwane trzy zęby ósemki w Wadowicach. Dwie standardowo i jedną chirurgicznie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonywanej usługi, wszystko (faktycznie szybko) bezboleśnie. Chirurgiczne wycięcie ostatniego zęba zajęło chwilę, ale również co do wykonania zabiegu nie ma się do czego przyczepić. Generalnie go polecam.
Opinia dodana przez: Bartek

lek. dent. Elżbieta Gierczak-Kłosok

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EL - MED"
Armii Ludowej 1
44-304 Wodzisław Śląski