Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Stomatolog Bełchatów

lek. dent. Agnieszka Pawelec-Riabcew

Os. Okrzei 8/26
97-400 Bełchatów

Bardzo polecam Panią dr Agnieszkę. Profesjonalne leczenie i podejście ,,ludzkie,,do pacjenta. Nic nie boli i jest fachowo. Polecam

Robert Gwizdała

Gabinet Stomatologiczny
Bełchatów

Bardzo dobry stomatolog. Zęby leczy delikatnie, dokładnie i bez pośpiechu. Ma duże poczucie humoru. Jedyny mankament to trzeba długo czekać na wizytę, ale to chyba zrozumiałe.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Piotr Frankowski

PERFECT-DENT Przychodnia Stomatologiczna lek. stom. Bartłomiej Famulski
ulica 1-go Maja 51
97-400 Bełchatów

Super specjalista :-) Cierpliwy, kompetentny, dokładny i delikatny. Omawia z pacjentem plan leczenia. Leczy zęby pod mikroskopem. Profesjonalista w każdym calu. Godny polecenia również w podejściu do dzieci.
Opinia dodana przez: pacjent

lek. dent. Sylwia Majewska-Beśka

19-go Stycznia 10/6
97-400 Bełchatów

Doskonały lekarz z sercem. Profesjonalna obsługa, zapewnione bezpieczeństwo. Podejście do dziecka perfekcyjne. Polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Radosław Markowski

al. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 11c
97-400 Bełchatów

Super dentysta,jak na razie jestem zadowolony!Miła i uprzejma obsługa,polecam! Jak się coś zmieni -na niekorzyść napiszę:)obiecuje...polecam!
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Izabela Ociepa-Wierus

Chirurg stomatolog, Stomatolog

SP ZOZ Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Stomatologia Bełchatów
Świętej Barbary 1
97-400 Bełchatów

Wzorowy lekarz. Takich chciałabym spotykać częściej. Wzbudza sympatię i zaufanie. Człowiek przestaje się bać bo pani doktor jest spokojna i uśmiechnięta. A zęby usuwa cudnie. Szybko,sprawnie i bezboleśnie. Widać, że lubi swoją pracę. Ma też bardzo sympatyczną asystentkę. Szkoda,że już nie mam nic do wyzwania, bo bardzo tam było fajnie.
Miałem okazję korzystać z usług kilku różnych stomatologów w życiu i zdecydowanie Pani Agnieszka Skrzypczyk jest najlepsza. Bardzo kompetentna oraz niesamowicie uprzejma. Chciałbym żeby każdy stomatolog świadczył swoje usługi na takim poziomie. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Rafał

lek. stom. Bartłomiej Famulski

PERFECT-DENT Przychodnia Stomatologiczna lek. stom. Bartłomiej Famulski
ulica 1-go Maja 51
97-400 Bełchatów

Bardzo rzetelna praca protetyczna! Spokojne podejście lekarza. Przypadek był trudny, pan dr jako jedyny się podjął. Rewelacja! Dzięki wielkie!
Opinia dodana przez: ape

dr Emilia Puchalska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

os. Dolnośląskie 216/31
97-400 Bełchatów

NIE POLECAM !!! Bardzo niemiła Pani. Szukałam stomatologa, który będzie miał podejście do mojego dziecka. Chyba trafiliśmy na zły dzień tej Pani. Foch na twarzy " przywitał" nas od samego wejścia do gabinetu. Potem nerwy, że dziecko się poruszyło i chciało wypluć ślinę. Niestety mimo, iż wizyta była prywatna, czułam się jak za komuny. W każdym razie dziękuję za takie zachowanie, za zachowanie za które jeszcze musiałam zapłacić nie małe ...
Opinia dodana przez: Była Pacjentka

Mariusz Drobnik

Novum
Fabryczna 1
Bełchatów

Absolutnie nie polecam oraz przestrzegam przed leczeniem u tego stomatologa! Niechlujnie i niezgodnie ze sztuką lekarską wykonane leczenie zęba kanałowego (wypełnienie do 2/3 długości kanałów), które doprowadziło do uszkodzenia miazgi zębowej i konieczności leczenia u endodonty. Pomimo ostrego bólu lekarz nie dał możliwości przeprowadzenia ponownej wizyty wcześniej niż za tydzień zapewniając, że ból ustanie. Po kilku telefonach kazał "dać sobie spokój", nie odbierał telefonów, a po wysłaniu zdjęć powstałej opuchlizny ...
Opinia dodana przez: Maciej

Katarzyna Elyan

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Bełchatów

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u tej Pani doktor.Syn mimo dluzej ilisci pukania dal sobie zrobic zeba co bylo nie lada wyczyn.Pani doktor ma dobre podejscie i duzo tlumaczy.Polecam ludziom z dziecmi I bardzo dziekuje.Sztuka jest aby maly buzie otworzyl a to udalo sie.Dziekuje bardzo
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Gabriela Pająk

Bełchatów, ul. Czapliniecka 28
97-400 Bełchatów

Dotyczy opinii o lekarzu Gabriela Pająk 22.12.2009, 21:41 Anonim 83.26.235.158 To było nie dopuszczać do sytuacji, że ząb boli. Bo wtedy każdy lekarz jest zły. A co do nie udzielania informacji przez panią doktor o sytuacji, co sie dzieje, to chyba przesada. Co, jak co, ale nagada to się ona przy pacjencie zawsze dużo. Nigdy nie wyszedłem od niej z gabinetu niedoinformowany. Dotyczy opinii o lekarzu Gabriela Pająk 23.12.2009, 10:11 ...

lek. dent. Małgorzata Gołębiowska

Norwida 43
97-400 Bełchatów

A mojego 5-letniego syna (z bolem zeba) Pani doktor przyjela z marszu mimo poznej pory (godz 20.30) i poza dniem przyjmowania. Dziecku pomogla bardzo i mimo tego, iz byla to nasza pierwsza wizyta, to dziecka nie zniechecila. Jestem bardzo wdzieczna za ludzkie podejscie do pacjenta.
Opinia dodana przez: natalia

Rafał Ossowski

Przychodnia
plac Narutowicza 18
97-400 Bełchatów

niestety nie polecam:( z początku byłam zadowolona, bo pomyślałam, że szybko i po bólu, ale tereaz wiem, że kasa wydana a ząb niedokładnie zrobiony (nie tylko ja tak sądzę) Do poprawki:(

lek. dent. Magdalena Wysocka

Juliusza Słowackiego 1/49
97-400 Bełchatów

Pani doktor leczyła mi zęba kanałowo zajęło jej to cztery wizyty i oczywiście co za tym idzie naciągła mnie na 970zł (a przez telefon gdy umawiałam sie na leczenie pani powiedziała ze całkowity koszt leczenia to 600-800zł) tak tak włos na głowie sie jeży. A na koniec leczenia dodała że ten ząb jest bardzo sfatygowany...ręce opadają. Krótko mówiąc nie polecam!
Opinia dodana przez: pacjentkam

lekarz Agnieszka Maksymowicz-Kucharska