Lekarze Stomatolog Biała Podlaska

lek. dent. Dominika Godzic-Wałecka

Gabinet Stomatologiczny
Sapieżyńska 10/11
21-500 Biała Podlaska

Młoda ale bardzo zdolna pani doktor ,uwagę należy zwrócić na panią asystętke ,miła znająca doskonale swoją profesję ,ogólnie tanio i bardzo profesjonalnie ,tylko pozazdrościć . Polecam
Opinia dodana przez: mario

lek. dent. Anna Panasiuk

Daleka 25
21-500 Biała Podlaska

Leczę zęby ja i cała moja rodzina. Pani doktor uprzejma, zna się na swoim fachu, wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam.
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Marta Derlukiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Sidorska 5 c
21-500 Biała Podlaska

polecam,swietny serwis,bardzo mile podejscie do pacjenta,ceny bardzo przyzwoite,

lek. dent. Agnieszka Chrostowska

ul. Gabriela Narutowicza 51
21-500 Biała Podlaska

Miła, kompetentna i solidna pani. Zawsze poinformuje co robi i dlaczego , przedstawi najlepsze rozwiązanie problemu i skutecznie leczy!

Wojciech Klucz

gabinet
43-762 Biała Podlaska

Wspaniała klinika , znakomity lekarz stomatolog.Podziękowania dla całego zespołu Zawsze będę wracać do doktora Wojciecha Klucz. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Maria Koziel

lek. dent. Elżbieta Chwalczuk

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.- Oddział Biała Podlaska
Kraszewskiego 6
21-500 Biała Podlaska

Wyrwałam 8 u Pani Doktor. Zero komplikacji, jeszcze z tak miła dentystka w życiu się nie spotkałam. Sprytna, Konkretna osoba. Cena naprawdę niska, Pani Asystetka uprzejma, normalna atmosfera, w pełni im zaufałam. Będę polecac każdemu.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Elżbieta Trzeciak

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. stom. Elżbieta Trzeciak - Olesiejuk
ul. Matejki 1
21-500 Biała Podlaska

Świetne podejście do mojego dziecka będącego na fotelu dentystycznym, a także pełna fachowość i wyleczenie mojego zęba sprawia, że nie boje się pokazać swoich ubytków Pani doktor. Naprawdę przyjemna atmosfera, nastrojowa muzyczka, nowoczesny sprzęt a przy tym dogodna lokalizacja gabinetów. Wszystko na plus.!
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Agnieszka Panasiuk

Daleka 25
21-500 Biała Podlaska

Miła, profesjonalna, z bardzo dobrym podejściem, szczególnie do dzieci. Na Dalekiej leczę zęby ja oraz cała moja rodzinka.
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Małgorzata Matyńkowska-Stanilewicz

Warszawska 4 lok. 12
21-500 Biała Podlaska

Profesjonalne podejście do leczenia, miła atmosfera i szeroki zakres usług.

lek. dent. Aneta Kuszneruk-Kopania

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Aneta Kuszneruk-Kopania
Spółdzielcza 6 lok.20
21-500 Biała Podlaska

Serdecznie polecam. Byłam u Pani Doktor już kilka razy i wiem, że będę już stałą pacjentką w nagłych przypadkach. Ceny są bardzo przyzwoite.
Opinia dodana przez: Gabriela

Joanna Hopkała

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

ulica Warszawska 14/9
21-500 Biała Podlaska

Pani DOKTOR to najlepszy stomatolog w Białej u jakiego byłem Jest bardzo mila uprzejma , cierpliwa potrafi dodać otuchy i jest bardzo delikatna zawsze uśmiechnięta pełna energii dlatego szczerze polecam. Swoje przeżyłam i byłam u wielu stomatologów ale nigdy nie spotkałem tak zaangażowanego i oddanego pacjentowi. Masz problem z uzębieniem, szukasz stomatologa to serdecznie polecam Panią DOKTOR.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lek. dent. Anna Woltańska

ulica Janowska 70A/76
21-500 Biała Podlaska

Super dentysta. Sprawnie i bez bólu. Ząbki po odbudowie wyglądają lepiej niż moje naturalne. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Maciej

Robert Daniluk

Warszawska 4 lok. 12
21-500 Biała Podlaska

Kompetentny specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo miła i uprzejma obsługa. Polecam każdemu!!!

lek. dent. Elżbieta Trzeciak-Olesiejuk

ul. Matejki 1
21-500 Biała Podlaska

Gabinet sterylny, wyjaśnienia konkretne, ale uwagi w stylu "krzyczy pani jak przy porodzie" są już poniżej godności.
Bylam ostatnio u Pani doktor z moim synem (13lat). Dokladnie wytlumaczyla co i jak bedzie robila a przy tym byla bardzo uprzejma. Cala rodzina sie u niej prywatnie leczymy. Polecam

lek. dent. Michał Trochimiuk

Stomatologia Art-Dent
SIDORSKA 23
21-500 Biała Podlaska

UWAGA!!! Przy pierwszej wizycie otrzymujecie ankietę medyczna w której lekarz niby bada wasze schorzenia i robi wywiad z klientem. Tak naprawdę chodzi tylko o to aby małym drukiem na końcu ankiety podpisać się pod oświadczeniem o zapoznaniu się z regulaminem i cennikiem. Ankieta jest wypełniana na szybko na kolanie przed wejściem do gabinetu. Skutkuje to później naliczonymi KARAMI FINANSOWYMI za NIE ODWOŁANIE WIZYTY, 50ZŁ ZA KAŻDE 30 MIN.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Krystyna Rafałko

aleja Jana Pawła II 174
21-500 Biała Podlaska

Profesjonalne podejście do klienta, Pani doktor miła, komunikatywna, z ogromnym zaangażowaniem podeszła do problemu, który rozwiązała znakomici. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług Pani doktor, gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Beata Olkowska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Budkiewicza 2
Biała Podlaska

Miałem usuwane kilka ząbków na raz, znieczulenie działało ok, ale czułem jakby mi Pani Dentystka miała chęć szczękę połamać. Spociła się przy tym strasznie (później okazało się, że jeden ząb można było leczyć, ale jej było łatwiej wyrwać). Jeżeli chodzi o uprzejmość to brak jej. Na koniec, krzyknęła za swoją usługę o 100zł więcej niż były ustalenia przed zabiegiem, rzucając w moją stronę: "no przecień Pan widział jak się namęczyłam". ...
Opinia dodana przez: Masakra

lekarz Marianna Wolińska

21-500 Biała Podlaska

Przestrzegam wszystkich przed tą kobietą. W ogóle nie nadaje się na lekarza!! Zamiast leczyć, okalecza uzębienie i wygląd!!!

lekarz Mirosława Bajko

Prywatny Gabinet Lekarski