Lekarze Stomatolog Białystok

dr n. med. Grzegorz Klimiuk

Klident
Sienkiewicza 79A
15-003 Białystok

Tak być powinno ! No może trochę lekarz mnie "docisnął" przed rozpoczęciem zabiegu, ale pozytywnie! Zmotywował mnie bo się zazwyczaj boję dentystów, uspokoił i cały zabieg przeszedł bez bólu. Druga wizyta również. Jestem pełny podziękować dla Pana Klimiuka. Teraz jestem pod jego stałą kontrolą.
Opinia dodana przez: Łukasz
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Stomatolog
                                       lek. dent. Bogusława Czarnowska

lek. dent. Bogusława Czarnowska

Stomatolog, Implantolog

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

Nie należę już do osób najmłodszych, trochę historii za sobą zostawiłam, trochę osób poznałam, przez wiele słów się przewinęłam...ale pierwszy raz, dosłownie i szczerze - pierwszy raz miałam przyjemność trafić do takiego dentysty, jakim jest dr Bogusława Czarnowska. I nie chodzi tu tylko o wiedzę - to jest nabyte (aczkolwiek uważam, że wielu osobom zbyt dużo brakuje do poziomu Pani dr Czarnowskiej)...chodzi o podejście do mnie jako pacjenta, o traktowanie ...
Opinia dodana przez: Ania
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Stomatolog
                                       lek. dent. Michał Czarnowski

lek. dent. Michał Czarnowski

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

młody, ale naprawdę godny polecenia. Nic nie bolało a miałam usuwany ząb mądrości. chirurgicznie. Trochę pobolewało na drugi dzień, ale podobno to normalne. Dziś, tydzień od zabiegu, wszystko w porządku.
Opinia dodana przez: Ira
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Stomatologia zachowawcza
                                       dr n. med. Stefan Sobaniec

dr n. med. Stefan Sobaniec

Stomatologia zachowawcza, Periodontolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Sobaniec
Marii-Curie Skłodowskiej 9/2
15-275 Białystok

Od 15 lat moje zęby były leczone tylko przez jednego stomatologa, (mam problemy z zaufaniem), postanowiłem zaryzykować zmianę i jestem bardzo usatysfakcjonowana. Dr Stefan zdobył moje zaufanie przez profesjonalne podejście, standard sprzętu jakim dysponuje i ogólnie jest bardzo miłym człowiekiem a to dużo znaczy przy leczeniu zębów co nie należy do przyjemności. Co mi się spodobało najbardziej: diagnoza i potem omówienie planu, co robić i jak, podczas samego zabiegu byłam ...
Opinia dodana przez: Izyda B.

Zofia Abramska-Kozak

Kręta 3a
15-336 Białystok

Pani doktor jest po prostu świetna!Liczy się tylko pacjent oraz jego czas i oczekiwania.Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lek. dent. Anna Gorbacz

św. Rocha 10 (DH Pasaż) lok. 205
15-879 Białystok

Od lat korzystam z usług Pani Ani. Profesjonalne podejście do pacjenta, ogromne doświadczenie i sumienność. Polecam tego lekarza.

lek. dent. Renata Grabowska

Stomatolog, Periodontolog

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Renata Grabowska
Ul. Sybiraków 1 lok. 4
Białystok

Świetna lekarka! Bardzo polecam, nie jest nastawiona na pieniądze jak każdy, a z ludzkim podejściem
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Łukasz Magnuszewski

Brzozowa 1
15-809 Białystok

Znikla mi plansza, wiec nie dokonczylam opinii. Kontynuuje: doktor wyjasnia, co zamierza zrobic. Upewnia sie, ze pacjenta nie boli. Robil mi uzupelnienia typu „korony” na dwa sasiadujace, martwe zeby. Jesli procedura pozbawiala mnie koron tych zebow, z gabinetu wychodzilam z taka maskujaca nakladka i moglam smialo rozmawiac i smiac sie. A kwintesencja byly korony tak dopasowane, ze nie wymagaly zadnego szlifowania; a szlifowanie moich pozostalych zebow, by dopasowac korony, w ...

lek. stom. Katarzyna Koroniecka-Tokajuk

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Sikorskiego 6a lok 23
Białystok

Trafiłem do Pani doktor z polecenia innego lekarza stomatologa,który miał duży problem z leczeniem kanałowym mojej górnej szóstki. Poradziła sobie szybko i bezboleśnie z problemem. Jestem naprawdę bardzo zadowolony.

lek. dent. Agnieszka Breczko

Przejazd 2 A/401 B
15-430 Białystok

Podejście do pacjenta zawsze z zaangazowaniem na maxa , informacja o stanie uzębienia wyjaśniona zrozumiale , czuje , ze Pani Doktor Agnieszka chce żeby zeby były zdrowe , poleczone i ładnie wyglądały. Czuje po prostu , ze dba o mnie a to bardzo ważne i coraz rzadziej spotykane . Polecam .
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Henryka Sobaniec

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Sobaniec
Marii-Curie Skłodowskiej 9/2
15-275 Białystok

Jestem stałą pacjentką pani doktor. Urzekła mnie wysoka kultura osobista i fakt ,że leczenie nie boli.Miałam wiele wizyt,efekt końcowy przerósł moje oczekiwania - mogę się teraz cieszy ładnym uśmiechem.Pani doktor,niejednokrotnie potraktowała mnie ulgowo i policzyła coś gartis.Wizyt było około 20.Atmosfera w gabinecie jest przyjazna i serdeczna.Personel jest uśmiechnięty - co również świadczy na plus o pracodawcy. Bardzo dobry stomatolog.

lek. dent. Lilia Roszczenko

Wesoła 18
15-445 Białystok

Pani doktor leczy ząbki całej mojej rodzince juz od "dobrych" kliku lat. Jest lekarzem ze specjalizacją II stopnia co przekłada się dokładnie na dobrą pracę jaką wykonuje. Wypełnienia trzymają sie bez uszczerbku dłłługie lata. Pani doktor zmienia tylko te "plomby", które wymiany wymagają (a nie takie, kóre można wymienić i przez to pogłębić ubytek...).Jest osobą niezwykle ciepłą i sympatyczną. Moje dziecko(wtedy kilku, teraz kilkunastoletnie)nigdy nie miało oporów przed wizytą u ...

Katarzyna Bijowska

Protetyk, Stomatolog

Bohaterów Monte Cassino 13A lok. 3
Białystok

Pani dr. Bijowska jest najlepszą stomatolog którą doświadczyłem. Zawsze panicznie bałem się wizyty u dentysty teraz to już zapomniane chwile. Podejście Pani doktor jest profesjonalne, zero bólu i zero strachu. Jeżeli się boisz panicznie dentysty to jest właśnie lekarz dla ciebie.

Beata Szyćko

Białystok

Bardzo dobry lekarz,miła,uprzejma i zawsze uśmiechnięta.Polecam dla ludzi,którzy boją się wizyty u stomatologa.
Opinia dodana przez: monika

lekarz Dorota Antowska

A-dent
Mickiewicza 86
Białystok

Dr Antowska to przemiła osoba , świetny specjalista godny polecenia. Leczę się u niej od 6 lat i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze służy pomocą i rowiąże każdy problem. Podumowując zna się na swojej pracy i wie co robi. Gorąco polecam

lek. dent. Ewa Snarska

Snarska Ewa. Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna
15-092 Białystok

Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, ma ogromną wiedzę, świetnie dobiera sposób leczenia. Cenię również Panią Doktor za to, że jest wspaniałym człowiekiem. Wizyta w gabinecie jest przyjemnością. Polecam!!!!!
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Ewa Gołdowska-Milewska

Chirurg stomatolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego
ulica M.C. Skłodowskiej 24 a
15-276 Białystok

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Fachowość, spokój, opanowanie i podejście do pacjenta - na najwyższym poziomie. Jeśli ktoś ma obawy przed zabiegiem, to szczerze polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Magdalena

mgr Marta Hońko

PRIMADENT
Witosa 36 lok. 120
Białystok

Lekarka ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Tłumaczy zrozumiale, językiem przystępnym dla laika. Pełna kultura leczenia i fachowość.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. dent. Agnieszka Nikołajuk-Kopańko

Rumiankowa 13
15-665 Białystok

Fantastyczna stomatolog z super podejściem. Jestem jej pacjentką od kilku ładnych lat i nie wyobrażam sobie iść gdziekolwiek indziej. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Mariusz Zajkowski

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, Karedent "S.C.
ulica Bukowskiego 1/U-3
15-066 Białystok

Polecam. Miła i fachowa obsługa. Leczenie protetycze wykonane bardzo dobrze. Pełen profesjonalizm. Doktor poleci najlepsze rozwiązanie. Jeszcze raz polecam.
Opinia dodana przez: Jacek