Stomatolog Białystok

dr n. med. Grzegorz Klimiuk

NZOZ Klident Praktyka Stomatologiczna
ul. Sienkiewcza 79 A lok. 206
Białystok

jeden z bardziej profesionalnych specialistów z jakim miałem doczynienia - szybko, tanio i profesionalnie

Stomatolog Białystok lek. dent. Bogusława Czarnowska

lek. dent. Bogusława Czarnowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
Białystok

Zadowolona jestem bardzo. W skali od jednego do pięciu na 7pkt. Zabieg chirurgiczny usunięcia korzeni i wstawienia implantów miałam w narkozie. Obudziłam się już po bez większych powikłań, ale z delikatnymi zawrotami głowy. Lekarze bardzo kompetentni (doktor Bogusława i doktor anestezjolog). Bez zbędnego stresu. gabinet jest naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: Agnieszka Opaska

lek. dent. Artur Anielski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

AnestMed Piotr Gałkin Specjalistyczny Anestezjologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica św. Rocha 12 A
Białystok

Gabinet w 100 % godny polecenia. Profesjonalna i sympatyczna obsługa. Dokładne i bezbolesne leczenie. Ceny bardzo przystępne :)

Zofia Abramska-Kozak

Kręta 3a
Białystok

Pani doktor jest po prostu świetna!Liczy się tylko pacjent oraz jego czas i oczekiwania.Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Eugeniusz

dr n. med. Henryka Sobaniec

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Henryka Sobaniec
Skłodowskiej 9 lok 2
Białystok

Bałem się dentystów. Po wizycie w tym gabinecie strach minął. Super obsługa!!!

Bałem się dentystów. Po wizycie w tym gabinecie strach minął. Super obsługa!!!

lek. stom. Katarzyna Koroniecka-Tokajuk

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Sikorskiego 6a lok 23
Białystok

Trafiłem do Pani doktor z polecenia innego lekarza stomatologa,który miał duży problem z leczeniem kanałowym mojej górnej szóstki. Poradziła sobie szybko i bezboleśnie z problemem. Jestem naprawdę bardzo zadowolony.

Beata Szyćko

Białystok

Bardzo dobry lekarz,miła,uprzejma i zawsze uśmiechnięta.Polecam dla ludzi,którzy boją się wizyty u stomatologa.

Opinia dodana przez: monika

lek. dent. Lilia Roszczenko

Wesoła
Białystok

Co tu dużo mówić - uwielbiam panią Lilię. Jako student nie mogłem odważyć się na wizytę u dentysty. Ktoś mi polecił właśnie panią Lilię. Niesamowita osoba z niesamowitymi umiejętnościami. Praca wykonana bardzo dokładnie, z miłym nastawieniem. Raz nawet zasnąłem podczas borowania... było miło :)
Pozdrawiam i polecam z całego serca.
Mirek.

lek. dent. Agnieszka Nikołajuk-Kopańko

None
Rumiankowa 13
Białystok

Fantastyczna stomatolog z super podejściem. Jestem jej pacjentką od kilku ładnych lat i nie wyobrażam sobie iść gdziekolwiek indziej. Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Marta

mgr Marta Hońko

PRIMADENT
Witosa 36 lok. 120
Białystok

Lekarka ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Tłumaczy zrozumiale, językiem przystępnym dla laika. Pełna kultura leczenia i fachowość.

Opinia dodana przez: Urszula