Stomatolog Białystok

lek. dent. Anna Szypulska

Stomatologia Predko-Engel
ulica Jerzego Waszyngtona 22/19
Białystok

Pełny profesjonalizm. Strach odszedł w niepamięć a moje życie zmieniło się na lepsze. Doskonały dobór asystenta stomatologicznego ☺. Polecam!

Opinia dodana przez: Hubert

lek. dent. Irena Daniszewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Żeromskiego 5
Białystok

Bardzo kompetentna i przyjazna pacjentowi.

Bardzo kompetentna i przyjazna pacjentowi.
Wystawiłem najwyższe oceny. Miałem trudny wielogodzinny zabieg. Życzę każdemu aby był leczony w takich warunkach i przez takiego lekarza.

Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Katarzyna Litwin

Legionowa 9A
Białystok

Nie spodziewalem sie ze usuniecie zeba moze byc takie empatyczne. Pani dr zaproponowała usunięcie jednego zęba(mam 4 osemki do wyrwania), po usunieciu spytala sie czy mam sily na drugiego, poradzila sobie z nimi szybko(korzenie byly proste na szczęście).
Opowiadała jak bedzie wyglądała cała procedura, troche rozluznila atmosfere gadka:)
Chcialbym trafic na trzecią osemke do tej doktor.

Opinia dodana przez: Szczepan
Stomatolog Białystok lek. dent. Michał Czarnowski

lek. dent. Michał Czarnowski

Protetyk, Stomatolog

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
Białystok

młody, ale naprawdę godny polecenia. Nic nie bolało a miałam usuwany ząb mądrości. chirurgicznie. Trochę pobolewało na drugi dzień, ale podobno to normalne. Dziś, tydzień od zabiegu, wszystko w porządku.

Opinia dodana przez: Ira

lek. dent. Bartosz Bagiński

Bagiński Stomatologia

Białystok

Dzisiaj Dr. Bartosz Bagiński z Dentimed-u usuwał mi ósemkę. Dodam, że tylko siedzenie na fotelu dentystycznym przyprawia mnie o dreszcze a co do tego cały zabieg. Jednak obawy okazały się niesłuszne. Szybko, solidnie i w przystępnej cenie. Żadnego bólu. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam. Jeżeli chodzi o leczenie zachowawcze - żona również jest bardzo zadowolona :)

Opinia dodana przez: Klient Białystok

Maria Bruj-Walesiuk

Chirurg ogólny, Protetyk

Przejściowa 19
Białystok

Wspaniała stomatolog i czlowiek , ciepła z zarazem kompetetna osoba goraco polecam

lek. dent. Elżbieta Domanowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Konrada Wallenroda 6
Białystok

Świetny lekarz stomatolog i ortodonta. Korzystałam z usług Pani Doktor jeszcze dwa miesiące temu....niedawno byłam u niej z dzieckiem. Dr Ela ma niespotykanie dobre podejście i świetny kontakt z Kasią. Polecam każdemu!

Opinia dodana przez: Halina

lek. dent. Krystyna Lewandowska

None
Swobodna 24
Białystok

Pani dr Krystyna Lewandowska leczy moje zęby od bardzo wielu lat i nigdy mnie nie zawiodła. Jest świetnym fachowcem, a poza tym przemiłą osobą. Zawsze dokładnie wytłumaczy przebieg leczenia i podtrzyma na duchu kiedy potrzeba. Dba o swoich pacjentów. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Ewa Iwanowicz

Gabinet Stomatologiczny

Białystok

Cieszę się, ze trafiłem do gabinetu Pani Ewy Iwanowicz. Lekarz godny zaufania o wielkiej wiedzy i umiejętnościach.
Minęło już ...

Minęło już kilka lat a moje zęby w dalszym ciągu są na swoich miejscach. Mogło być inaczej, znaczy - gorzej.
Po tym wizyty kontrolne to godny polecenia luksus - oczywiście w tym zakresie.
Moja opinia: 5/5 - w pełnym zakresie ocen.

Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Agnieszka Masłowska

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
Białystok

Bardzo miła obsługa.Pani doktor emanuje ciepłem wzbudza zaufanie.Kompetencje zawodowe najwyższej klasy.Polecam!