stomatolog brzesko

lek. dent. Jarosław Duda

ulica Wiejska 18A
Brzesko

Godny polecenia stomatolog, delikatny, uprzyjmy i co najważniejsze kompetentny , polecam mimo długich terminów oczekiwania na wizytę.

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Magdalena Biernacka-Kwiatek

Prywatny Gabinet Lekarski
Piłsudskiego 2
Nowe Brzesko

Bardzo dobry lekarz, Pani Doktor super wyremontowała moją buźkę. Lekarz godny polecenia kazdemu, kto boi się dentysty.

Opinia dodana przez: malgosia

lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz

Stomatolog dziecięcy

Solskiego 100
Brzesko

Wielkie podziękowania dla Pani Pauliny, że każdy zabieg na wizycie odbywa się sprawnie i bezboleśnie. To co warto jeszcze podkreślić to miła atmosfera co dla takich panikarzy jak ja jest kluczowe. Pani doktor obecnie zajmuje się moim problemem z ortodoncją ale głęboko wierzę, że jesteśmy już bardzo blisko pożegnania tego problemu.

Opinia dodana przez: Waldemar

lek. dent. Kornelia Siudzińska

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Iwona Keller-Konopka
ulica św.Brata Alberta 15
Brzesko

Super stomatolog. Wizyta w gabinecie była czystą przyjemnością. Z wielką chęcią umówię się na kolejną wizytę.Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Cecylia Chomka-Trautzel

Prywatny Gabinet Lekarski
Wyszyńskiego 12
Brzesko

bdb lekarz .chętnie do NIEJ przychodzę by poleczyć resztki zębów oraz poplotkować na tematy różne.cena usługi nie najwyższa.

lek. dent. Magdalena Siudzińska

Stomatolog   (+1 więcej)

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Iwona Keller-Konopka
ulica św.Brata Alberta 15
Brzesko

Jestem pacjentką Pani Doktor wraz z synem od ok.20 lat. Cechuje ją bardzo profesjonalne i spokojne podejście do pacjenta, a sposób leczenia przebiega tak bezboleśnie, że kilkakrotnie zdarzało mi się przysnąć na fotelu dentystycznym. Jest bardzo dokładna, a sposób przeprowadzania zabiegów jest na wysokim poziomie epidemiologicznym. Sprzęt i materiały są wysokiej jakości. Pani Doktor prowadzi bardzo dokładną dokumentację, co jest ogromnie ważne w obecnej sytuacji.
Jest lekarzem godnym polecenia i tak też robię, gdy ktoś ze znajomych prosi o kontakt z bardzo dobrym stomatologiem.

Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Grażyna Owsińska

gabinet stomatologiczny
pl. żwirki i wigury 1
Brzesko

Miła, profesjonalna obsługa pacjenta. Ceny za usługi do uzgodnienia co jest bardzo ważne przy większej liczbie zabiegów. Polecam!

lek. dent. Agnieszka Dmitrowska-Smęda

Dworcowa 1
Brzesko

Pani Dmitrowska jest rewelacyjnym lekarzem pod każdym względem, a szczególnie w sprawie podejścia do dzieci-owinęła sobie moją córkę -która obawiała się dentysty-wokół palca, umie rozmawiać i postępować z dziećmi, mówi co robi, nie oszukuje ich.byłyśmy u w/w pani doktor wiele razy, za każdym razem było tak samo profesjonalnie, cierpliwie i miło. polecam gorąco!

Opinia dodana przez: magdalena

lek. dent. Maria Kostrzewa-Seyoum

Stomatolog   (+4 więcej)

Gabinet Stomatologiczny Dentystyczny
19stycznia12
Brzesko

-bardzo zaniedbane uzębienie,brak higienizacji wtedy staram się jak najmniej urazowo postawić diagnozę i pełną wycenę/ograniczyć do min.rtg,otwieranie komory zęba bez potrzeby,ale także nie wykonywanie wypełnień bez znajomości stanu zęba pod nieszczelnym,starym wypełnieniem-niestety jeżeli pacjent leczy się w wielu gabinetach,sam nie posiada kopii dokumentacji,a do tego nie za bardzo wie gdzie go boli i należy sprawdzić wszystkie możliwe ogniska to troszkę trwa,/staram się nadążać za nowinkami w dziedzinie stomatologii i diagnodent jest jedynym takim urządzeniem w okolicy,podobnie jak pulpen czy nowoczesne rtg/pacjent otrzymuje pełną dokumentację na piśmie z propozycją leczenia i kosztorysem....co do oceny porównania z dr agnieszką to pozostawiam to bez komentarza,gdyż pani dr była przez nas wprowadzana w sposób przyjęcia pacjenta w naszym gabinecie,informowania go,rozmowy wyjaśniającej ,diagnozy i często służyłam pomocą przy trudniejszych diagnozach dla młodego ,zaczynającego pracę lekarza,doradzałam sprzęt i materiały do zabiegu,niestety pani dr zrezygnowała z pracy a wkrótce pojawiła się ta opinia...pozostawiam to bez komentarza,pacjentów czytających opinie zachęcam do zapoznania się z odpowiedziami moimi lub personelu i choćby przez chwilę zastanowienie się nad treścią...zapraszam też na spotkanie w gabinecie ,gdzie na pierwszej wizycie można zweryfikować prawdziwość opinii dobrych i złych...pamiętam jak ktoś kiedyś gdzieś napisał,,ceny nieadekwatne do standardu gabinetów,,zdjęcia gabinetów pojawią się wkrótce abyście Państwo mogli zweryfikować i te uwagi:-))działamy na rynku od 20lat i bardzo dużą część dochodów przeznaczamy na własne dokształcanie i modernizację przychodni,za co Państwu dziękuję ,bo bez was nie było by naszej praktyki!!dziękuję,seyoum

Opinia dodana przez: maria