Stomatolog Busko-Zdrój

lek. dent. Ilona Borto-Doroz

Bohaterów Warszawy 11
Busko-Zdrój

Bardzo miła, sympatycznamłoda pani stomatolog. Super podejście do małych dzieci, zwłaszcza na pierwszej wizycie. Wytłumaczy dziecku, pokaże co bedzie robić i najważniejsze nic na siłę. Na koniec nagroda rzeczowa dla dziecka a i ceny też przystępne. Naprawdę godna polecenia!!!!

Halina Dalmata

Busko-Zdrój

Super specjalista,leczymy zęby u pani doktor całą rodziną,polecam nam zawsze pomogła.

lek. dent. Piotr Błasiński

Szydłowska 12
Busko-Zdrój

Pierwszy dentysta który wykonuje znieczulenie tak precyzyjnie i ostrożnie, że nawet się nie zorientowałem.
Bardzo komfortowo się czułem podczas ...

Bardzo komfortowo się czułem podczas zabiegów - odsysanie, koferdam, fartuszki, osłonki, okulary - full wypas.
Bardzo uprzejma ekipa w gabinecie.
Uczciwie, porządnie - cennik, paragon. Szczerze polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Katarzyna Korczak-Balicka

"Primadent"
Słoneczna 19
Busko-Zdrój

Bardzo staranne podejście do każdego pacjenta, wysokie kompetencje oraz kultura osobista. Od lat leczę tam zęby, polecam każdemu:)

lek. dent. Marzena Eder

Gabinet Stomatologiczny
ul. Grunwaldzka 18
Busko-Zdrój

Zanim zdecydowałam się na wizyty u P. dr Eder zebrałam wywiad i przeczytałam wnikliwie wszystkie opinie w internecie i teraz po kilku wizytach muszę poprzeć wszystkie pozytywne opinie i przyznać, że jest najlepszym stomatologiem w Busku i okolicach. Dziwi mnie niekonsekwencja szczególnie jednej zamieszczonej tu opini – osba ta pisze, że P. doktor zajmowała się nią przez ponad 2 godziny, a jednocześnie daje w ocenie za poświęcony czas 1 punkt. Natomiast nie dziwię się, że osoba, która panicznie boi sie dentysty i doprowadza swój stan uzębęnia do ruiny, potem niesienie jej pomocy odbiera jako koszmar. Taka sama byłam kiedyś, a przy P. dr Eder przestałam być. Ciekawe, który z lokalnych dentystów zdecydowałby się na skomplikowany zabieg nie kierując zaraz do chirurga i nie narażając pacjenta na dodatkowe trudności, a przede wszystkim koszty.
Pani doktor rzeczywiście jest profesjonalistką we wszystkim co robi szczególnie w protetyce i problemach, z którymi inni nie radzą sobie. Jest miła, cierpliwa, zawsze uśmiechnięta, niegdy nie sprawia wrażenia zdenerwowanej i zmęczonej jak to u innych dentystów. Najważniejszą sprawą jest to, że zawsze szanuje pacjenta, jego czas, umawia się indywidualnie, jest punktualna oraz nigdy nie rezygnuje z pomocy i nie zawodzi nawet w najtrudniejszych sprawach. POLECAM SZCZERZE P. DR EDER. !!! Karolina J.

Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Dorota Tomczak

Gabinet Stomatologiczny
Kilińskiego 51
Busko-Zdrój

Bardzo miła pani, bardzo dobry stomatolog, zna się za rzeczy:) chodzimy do niej całą rodzinką ;)

lek. dent. Wioletta Pawelec-Beriah

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Stasica 2a
Busko-Zdrój

Bardzo dobra dentystka polecam.Nic dodać nic ująć.Miałam bardzo duże problemy z zębami ale dzięki Pani Doktor udało mi się.

Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Agnieszka Balicka

Kazimierza Wielkiego 29
Busko-Zdrój

Bardzo miła pani doktor, ma czas dla pacjenta, dobry specjalista.

Bardzo miła pani doktor, ma czas dla pacjenta, dobry specjalista.

Aneta Wolińska

Centrum Medyczne Batorego

Busko-Zdrój

Pani doktor leczy przebarwienia, wymienia "brzydkie" plomby na nowe....Nie polecam. Ząb po wyleczeniu boli.

lek. dent. Wioletta Ozgowicz

None
Kościuszki 18
Busko-Zdrój

Chodziłem do dr Ozgowicz regularnie na kontrolę uzębienia co pół roku. Pani doktor w ogóle nie wykryła dużej dziury w zębie, która się tworzyła od co najmniej dwóch lat.

Po ponad dwóch latach od pierwszej wizyty zaczął dokuczać mi ból zęba, który dość mocno promieniował.
Podejrzana została "ósemka", zrobiłem prześwietlenie i okazało się, że rzeczywiście moje "ósemki" idą dość krzywo. Została przez stomatolog podjęta decyzja o chirurgicznym usunięciu "ósemki" ale po zabiegu ból powrócił. Ból zmusił mnie do udania się do innego stomatologa i od razu okazało się, że po prostu mam dużą dziurę w "szóstce" i zostało jedynie leczenie kanałowe (po pierwszym zabiegu, pół godziny po podaniu trutki ból minął). Po konsultacji z ortodontą ósemka została w ogóle niepotrzebnie usunięta. Wizyty u dr Ozgowicz kosztowały mnie dużo niepotrzebnego bólu. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Sebastian