Bydgoszcz Stomatolog

Stomatolog Bydgoszcz lek. dent. Mariusz Pankowski

lek. dent. Mariusz Pankowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Bydgoszcz

Dobry stomatolog. Szukałem dla mojego taty lekarza który umiałby podejść kompleksowo i przy tym nie za drogo. Wyjaśnione i wycenione leczenie na które ojciec się zgodził i jest zadowolony. W jego imieniu dziękuję doktorowi Pankowskiemu bo tu go znalazlem i potwierdzam inne opinie.

Bydgoszcz

Polecam, bardzo dobra i przyjemna Pani stomatolog. Daje poczucie bezpieczeństwa na fotelu. Dobrze wyjaśnia co robi

Wolny termin: 15 Gru o 09:00. Sprawdź inny.

Bydgoszcz

Bardzo polecam panią Dorotę. Bardzo profesjonalne podejście. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i z podejścia pani Doroty do pacjenta, co sobie bardzo cenię.

Opinia dodana przez: Jaroslaw

UNIDENT
Gajowa 43
Bydgoszcz

Ja również uważam, że pani Dorotka to anioł :) Jestem zadowolona z jej usług i zachwycona jej podejściem do pacjentów w tym do dzieci

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii - Zagalak
Juliana Fałata 5
Bydgoszcz

Kontakt z panią dr to czysta przyjemność. Przede wszystkim pełen profesjonalizm! Leczymy się także całą rodziną!
Przedtem chodziliśmy do Żnina/ ...

Przedtem chodziliśmy do Żnina/ Łabiszyna , w Bydgoszczy bez porównania!
Nikt tutaj na nic nie naciąga, to wielki plus w tych czasach, leczenie jak na taką klinikę to nie jest drogo, a Pani dr i mąż posiadają fachową wiedzę. Pozdrawiam serdecznie , więcej takich lekarzy. Maria Lorentowicz-Zagalak to lekarz godny polecenia !

Opinia dodana przez: Patrycja

Prywatny Gabinet
Bydgoszcz ul. Norweska 6/5
Bydgoszcz

Polecam pana Piotra jako lekarza stomatologa i jako człowieka o wysokiej kulturze osobistej. Jestem bardzo zadowolony z czynności stomatologicznych wykonanych bardzo profesjonalnie i bezboleśnie

Opinia dodana przez: stanisław

Alfa-Med
ul. Jana Pestalozziego 7
Bydgoszcz

Kompetentny, dokładny, sympatyczny, cierpliwy,z poczuciem humoru. Lekarz zdecydowanie godny polecenia.

Opinia dodana przez: Anna

Gabiney Stomatologii Estetycznej i Laseroterapii
Powstańców Wielkopolskich 26
Bydgoszcz

Wizyta druga. Obie bardzo zadawalające otrzymałam dokładne informacje na temat tego jaki jest stan obecny mojego uzębienia. Propozycje co zrobić aby poprawić znacznie jego stan. Możliwości do wyboru . Wszystko w spokojnej, miłej atmosferze. Wyszłam zadowolona uśmiechnięta i wrócę tam oczywiście niebawem ponieważ wybrałam jedna z propozycji. :-) !

Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Marzena Święcicka

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny Marzena Święcicka
Wyzwolenia 93/25
Bydgoszcz

POLECAM! To stomatolog z oromną wiedzą i jeszcze większym secem dla pacjenta! :)

None
ul. 20 Stycznia 1920 25/3
Bydgoszcz

Zaufałam temu dentyście i nie żałuję. Mój zabieg przeszedł prawidłowo, cieszę się teraz zdrowym i niebolącym zębem. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: AGATA