Lekarze Stomatolog Bytom

dr n. med. Sabina Księżarek

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
Reptowska 54A
41-908 Bytom

Pani Doktor jest wspaniałym dentystą - wszystko tłumaczy pacjentowi tak, żeby zrozumiał, jest bardzo delikatna, profesjonalna w swoich fachu. Chodzi tam cała moja rodzina. Aha!! co najważniejsze - teraz strach przed dentystą zamienił się na "już się nie mogę doczekać" - kocham to uczucie jak wychodzę z gabinetu i wiem, że moje zęby są pod świetną opieką. Polecam każdemu kto chce zamienić strach na spokój :)

dr n. med. Paweł Noga

NZOZ Prywatna Poradnia Stomatologiczna
Felińskiego 4/1a
44-100 Bytom

Niesamowity lekarz - dentysta, który poskromił mój lęk przed wierceniem i leczeniem zębów. Wiedza, doświadczenie, uprzejmość, empatia, delikatność i cierpliwość. Leczymy się od lat i nie zamierzamy zmieniać.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. ElŻbieta Szybiak

Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS-MED" s. c.
Energetyki 11
41-908 Bytom

Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia lekarza do pacjenta. Miałam wiele niemiłych doświadczeń i po pewnym czasie przestałem chodzić do stomatologa... ze strachu. Odkąd poznałem Panią Doktor siadam na fotel odprężony, nie boję się, wiem że wyjdę zadowolony. Mamy czas na rozmowę, na wyjaśnienie moich wątpliwości. Polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy bali się wcześniej usiąść w fotelu dentystycznym
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Ewa Burnat-Poźniak

Nickla 19
41-908 Bytom

Wspaniałe podejście do małych pacjentów, niesamowita cierpliwość, opanowanie i uśmiech do dzieci. Dzięki temu mój syn nie boi się juz wizyt u dentysty. Sama przełamałam swoj strach, nie ukrywam. Gorąco polecam

lek. dent. Anna Błachowiak

ul.Dworcowa 1
41-922 Bytom

Super babka,i dentystka!polecam!ułamał mi się ząb(trójka). Sprawę załatwiam szybko i sprawnie!
Opinia dodana przez: Siwyy

lekarz Łukasz Balicki

Prywatny Gabinet Lekarski
Tatrzańska 2
41-907 Bytom

Wizyta w Bytomiu - stomatologia Baldent. Bardzo polecam ten gabinet. Fachowo, rzeczowo I profesjonalnie.
Opinia dodana przez: Kasia Robertson

lek. dent. Anna Dybeł-Kowalik

Prywatny Gabinet Lekarski
Racjonalizatorów 44 lok. 5
41-923 Bytom

Usuwałam u Pani Doktór wszystkie górne zęby,było to w 2000roku,do dziś pamiętam jak chodziłam na kolejne wizyty.Pamiętam uśmiechniętą buzie Pani Doktór,dobre słowo,miłą atmosfere.Wiadomo że każda wizyta u stomatologa to gehenna dla człowieka,a ja szłam jak po cukierki do sklepu spożywczego,zero strachu i stresu.Pozdrawiam serdecznie Panią dr.Dybeł i życze wszystkiego dobrego;)Gabrysia.
Opinia dodana przez: gabisz51

lek. dent. Stanisław Rutz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZBM Zdrowie s.c.
Powstańców Warszawskich 64 B/1
41-902 Bytom

Polecam wszystkim gabinet dr.Rutza. Fachowa wiedza super podeście do pacjenta. przemiła obsługa gabinetu. Z całego serca polecam Ania G.

Ewa Kawalec

Protetyk, Stomatolog

Bytom

Doskonały fachowiec. Uratowała moje uzębienie. Podczas, gdy inni lekarze proponowali usunięcie zębów i sztuczne szczęki, Pani Doktor zaproponowała koronki i teraz na bazie własnych chwiejących się zębów, mam piękne koronki i równie piękny uśmiech. Moje rozchwiane zęby umocniły się i mogę cieszyć się pięknym uzębieniem. Działa to już 4 lata i nic się nie dzieje. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: gjola

dr n. med. Barbara Oleś

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Akademickie Centrum Stomatologii - Akademickie Centrum Stomatologiczne - Poradnia Ortodoncji
Bytom

Pani doktor leczyła krzywy zgryz mnie i moim dzieciom. Zmieniały się miejsca gdzie przyjmowała, ale profesjonalizm , ogromna wiedza, doświadczenie i umiejętności pozostały. Polecam każdemu a sama się na pewno u pani doktor pojawię z najmłodszym synem.

lek. dent. Zbigniew Sobieszek

Narutowicza 6c/5
41-933 Bytom

Super Lekarz nie ma w pobliżu lepszego Stomatologa same bardzo dobre oceny co do kompetencji ,uprzejmości i podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: Mirek

Marcin Chromy

Chirurg stomatolog, Protetyk

NZOZ Prywatna Poradnia Stomatologiczna
Felińskiego 4/1a
44-100 Bytom

Cudowny lekarz! Leczę się u niego od lat, nie tylko stomatologicznie, ale również ortodontycznie. Dzięki niemu wizyty u dentysty nie są katorgą, a czystą przyjemnością! :) Z całego serca polecam :)
Opinia dodana przez: Kinga

lek. dent. Małgorzata Czapkiewicz

La Linea
Katowicka 23-25
Bytom

Pani dr Czapkiewicz jest bardzo dobrym stomatologiem. Zawsze z uśmiechem na twarzy podchodzi do pacjenta. Wszystko wykonuje starannie i dokładnie. Gorąco polecam! :)
Opinia dodana przez: Kasia H.

lekarz Małgorzata Tokarowska Szmagała

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ESKULAP"
al. Legionów 39/2
41-902 Bytom

właściwie to nie wiem dlaczego brak opinii o pani doktor stomatolog Małgorzacie Tokarowska-Szmagała? To najlepszy dentysta w Bytomiu, takiej dokładności i profesjonalizmu to życzyłabym wszystkim dentystom. No i estetyki wykonania usług to mógłby każdy pozazdrościć.
Opinia dodana przez: barbara

dr n. med. Hanna Werner

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Podgórna 2
41-902 Bytom

Doktor Hanna wykonała u mnie mostek. Jestem pod wrażeniem estetyki i delikatności. Czułam się komfortowo przez cały ten czas, mimo, iż to dla mnie bolesny i niewygodny temat z racji młodego wieku. Dziękuję jeszcze raz, jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Basia

dr Sylwia Wójcik

Akademickie Centrum Stomatologi i Medycyny Specjalistycznej
Plac Akademicki
Bytom

Bardzo dobry stomatolog z super podejściem do dzieci,w moim przypadku 100%satysfakcji. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Grzegorz Dawiec

Chirurg stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Spółka cywilna Zespół Lekarskich Poradni Specjalistycznych
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Witam . Byłam pacjentką Dr. Dawiec było to już spory czas temu ale muszę korzystając z okazji dodać komentarz . Do tego Doktora trafiłam w naprawdę złym stanie ząb pod ropą obrzęk twarzy drastyczny i przewlekły ból sięgający zenitu . Doktor Dawiec usunął ten ząb w tak magiczny sposób ,że już po wyrwaniu nadal trzymałam otwarte usta myśląc że dopiero zaczął .Kiedy zaczął się z tego faktu śmiać zrozumiałam ,że ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Andrzej Sobiegała

Praktyka Dentystyczna Andrzej Sobiegała
ul.Olimpijska 3/2
41-902 Bytom

Nie wiem jak go scharakteryzować. Schelbiam sobie że go znalazłem :). Debeściak i już. Naprawdę lekarz z prawdziwego zdarzenia
Opinia dodana przez: Jan

Janusz Kowalski

omni-dent
koziolka 2\6
41-902 Bytom

Czy wiadomo coś , dlaczego Pan doktor nie przyjmuje, gabinet zamknięty do odwołania, nie można sie dodzwonić?
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Witold Prochasek

Akademickie Centrum Stomatologi i Medycyny Specjalistycznej
Plac Akademicki
Bytom

Mój syn miał u Pana Doktora usuwane 4 ósemki, które rosły poziomo. Usuwane były po 2 (od razu z jednej strony 2). Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, szybko i bez żadnych komplikacji. Dodam, ze mamy doswiadczenie w leczeniu zebow u wielu stomatologów, ale ten lekarz jest zdecydowanie najlepszy. Jesteśmy mega zadowoleni i bardzo polecamy Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Ewa