Filtruj terminy

lek. dent. Jacek Graczyk

HAHS Spółka z o.o. Filia Chojnice
Prusa 4
89-600 Chojnice

Z pełnym przekonaniem polecam leczenie zębów w tym gabinecie. Fachowość i profesjonalizm poparty dużym doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Krystyna Boszko

Mestwina 3
89-600 Chojnice

szkoda ze juz nie praktykuje.............................................................................................................................................................................................................................

lek. stom. Jolanta Osowicka

ul.Prochowa 26
Chojnice

Najlepszy gabinet dentystyczny w jakim byłam, pełen profesjonalizm, życzliwe podejście do pacjenta, przemiła atmosfera. Bezbolesne leczenie.

lek. dent. Olga Bartoszak

Centrum Medyczne Salus
Leśna 6a
89-600 Chojnice

Przemiła Pani stomatolog ktora uratowała mnie od bólu. Rozpoznała właściwy ząb a nie jak inny dentysta który chciał naciągnąć mnie na drogie leczenie
Opinia dodana przez: Bozena

lek. dent. Agata Ragin

Ortodonta, Stomatolog

Centrum Medyczne "PROMEDICA" Ośrodek Wsparcia Psychicznego
Młodzieżowa 35
89-604 Chojnice

Witam! :) Noszę aparat stały i od początku Pani Agata jest bardzo uprzejma i jeśli ktoś chce wiedzieć coś dokladniej, to ona wszystko ładnie wytłumaczy :) Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Aparatka

lek. dent. Daria Borzyszkowska-Kowalska

Angowicka 4/gab.1
89-600 Chojnice

Panią stomatolog polecam w 100% Gdzie indziej chcieli mi wyrwać ząb, a Pani Kowalska zrobiła go w 2002 r. i do dnia dzisiejszego nie mam(odpukać)z tym zębem problemu. Tylko u Niej leczę zęby.

lekarz Justyna Kwaśna

Drzymały 33
89-600 Chojnice

Polecam panią stomatolog! Bardzo miła i sympatyczna pani, po pierwszej wizycie zdecydowałem się na leczenie, miałem usunięte 6 zębów, 8 wyleczonych plus proteza, wszystkie te zabiegi zrobione bezboleśnie i fachowo. Jestem bardzo zadowolony i polecam panią stomatolog
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Bożena Hajduk

Stomatolog, Ortodonta

Stary Rynek 2
89-600 Chojnice

Wizyta z dniu rejestracji, ładna poczekalnia z fajnym, dużym telewizorem!!! ;-) NIESTETY - ZDECYDOWANIE ODRADZAM DLA DZIECI!!!! Zupełny brak ludzkiego podejścia. Chory ząb bezcelowo i bez absolutnie żadnej potrzeby wielokrotnie nasikała palcem, co powodowało niewyobrażalny ból dziecka, co Panią lekarz nawet nie wzruszyło. Nieczuła. Znieczulenie - igłą!!!!! Maleńkie dzieci powinny mieć zamrażany ząbek przez wyrywaniem, a nie 'końską" igłą. Brak kontaktu z dzieckiem. Byłam kiedyś u innego stomatologa (ale nie ...

lek. dent. Katarzyna Wróbel-Lewandowska

ul. Gdańska 58/3,4,5
89-604 Chojnice

Najlepszy endodonta. Kilka lat temu dr Katarzyna przeleczyła kanałowo zęby mojej żonie i zęby te nie sprawiają już żadnych problemów. Super podejście, bardzo uprzejma. Polecam!
Opinia dodana przez: Mateusz

lek. dent. Joanna Mania-Chyrek

Sambora 3
89-620 Chojnice

Ja chodzilam do Pani Chyrek od lat. I zawsze sobie jej uslugi cenilam pomimo negatywnych komentarzy jakich sluchalam. Jednak gdy przyjechalam z zagranicy z moim partnerem Pani doktor w mojej opinii byla bardzo nie profesjonalna. Moj partner przyszedl z bolem, wiec Pani doktor obejrzala wszystkie zeby I pokazala ktory bedziemy naprawiac. Niestety, nie byl to zab ktory doskwieral. Wiec moj partner zrezygnowal z uslugi. Wiec ja wskoczylam na fotel za ...
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Maciej Kowalski

Ortodonta, Stomatolog

Angowicka 4
Chojnice

Od wielu lat jestem pacjentka doktora Kowalskiego. Jest człowiekiem bardzo specyficznym i albo złapiesz z nim porozumienie i zostajesz albo nigdy nie wracasz. Niewątpliwie jest świetnym specjalista. Leczenie ortodontyczne trwało długo, ale skutek był warty czekania. Co jest ważne - nie ściemnia, mówi wprost da się lub nie. Bardzo go cenię jako specjalistę.

lek. dent. Janusz Supiński

Strzelecka 78
89-600 Chojnice

Jestem zadowolona. Ludzie zarzucają temu lekarzowi brak uprzejmości. Nie za uprzejmość się tu płaci, ale za leczenie. Mi uratował swego czasu 2, którą inni chcieli wyrwać, względnie wiercić przez rozcięte dziąsło i usuwać korzeń. Doktor mi ją odbudował lata temu i cieszyłam się ta 2 przez ponad 10 lat. Owszem przez lata uzbierało się wizyt i nie powiem bywa, że mnie przesuwa.
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Łukasz Wierzgacz

Sambora 3
89-620 Chojnice

Polecam, jak najbardziej. Jestem bardzo zadowolona jest moim dentysta od dwoch lat.

lek. dent. Małgorzata Darwish

Prywatny Gabinet Lekarski
Sportowa 1/31
89-600 Chojnice

Pani doktor jest miła. Każdy zabieg omawiała wpierw ze mną, pacjentem, wyjaśniając całą procedurę. Zawsze miała na względzie zdrowie pacjenta. Jedynym minusem może być pani asystentka, która czasami potrafi być niezbyt miła. Ale jako dentystka,doktor Darwish jest bardzo kompetentna i wykonuje swoją pracę dokładnie. Poleciłbym każdemu, tym bardziej, że zabiegi w tym gabinecie nie są wygórowane cenowo względem ich jakości.

lek. dent. Dorota Tyczkowska

ul. Wysoka 36