Lekarze Stomatolog Chorzów

dr n. med. Robert Stencel

dr n. med. Robert Stencel

Chirurg stomatolog, Stomatolog

41-500 Chorzów

Skomplikowana ekstrakcja ósemki rosnącej poziomo wykonana szybko, fachowo i bezboleśnie. W chwili obecnej nie znam lepszego specjalisty na rynku. Zwraca uwagę fakt, że w tym gabinecie nie ma możliwości wykonania jakiejkolwiek fuszerki, to raczej tutaj "naprawia się" błędy innych. Firma która dba o swoją opinię.
                                       lek. dent. Ewa Jabłońska-Stencel

lek. dent. Ewa Jabłońska-Stencel

41-500 Chorzów

Zawsze bałam się wizyt u stomatologa i zwlekałam z tym najdłużej jak to możliwe,aż musiałam iść i trafiłam na Panią doktor.Wyrywałam u niej bardzo dużo zębów,pojedyńczo i hurtowo,leczyłam normalnie i kanałowo.Za każdym razem jestem pod wrażeniem,bo nic a nic nie boli.Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze,Pani doktor wszystko tłumaczy,bardzo starannie wykonuje wszystkie "zabiegi",potrafi uspokoić...na prawdę super.Każdemu polecam u doktor Ewy wizytę.
Opinia dodana przez: doki80
                                       lek. dent. Monika Stencel-Gordon

lek. dent. Monika Stencel-Gordon

41-500 Chorzów

BARDZO POLECAM! Pani Doktor Monika przyjęła mnie w niedzielę po godzinach otwarcia (22 z groszem), mimo, że pracowała od 8 rano. Dodatkowo przyjęła mnie jako jedyny lekarz pomimo covida- z racji bezpieczeństwa innych pacjentów odbyło się to po godzinach, a także z zachowaniem wszystkich środków ostrożności. Ząb był w tragicznym stanie, ból promieniował przez cały policzek aż do oka. Wyrwany ze znieczuleniem, antybiotyk dostałam. Jest o niebo lepiej. Wcześniej nie ...
Opinia dodana przez: Sandra
                                       lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Lekarz z powołania wchodząc do pana doktora pacjent zapomina o strachu i jest bardzo profesjonalnie leczony .Serdecznie polecam pana Macieja .
Opinia dodana przez: Wiesława
                                       lek. dent. Michał Walas

lek. dent. Michał Walas

ul. Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Fachowość i sprawność działania w czasie zabiegu na najwyższym poziomie. Do tego wyjaśnienia i sympatyczna atmosfera. Polecam.
Opinia dodana przez: Iwona
                                       lek. dent. Małgorzata Musiał

lek. dent. Małgorzata Musiał

41-500 Chorzów

Profesjonalizm w połączeniu z urodą. Polecam takiego lekarza każdemu. Bardzo miła i uprzejma osoba, a ci co się obawiają bólu informuje, że przy Pani Małgosi go nie ma 🙂
Opinia dodana przez: Paweł
                                       lek. dent. Michał Makowski

lek. dent. Michał Makowski

41-500 Chorzów

Napiszę to co na: https://www.znanylekarz.pl/michal-makowski-2/stomatolog/myslowice/2 Wnikliwy, cierpliwy, nie lekceważy Pacjentów ani ich problemów. Doskonały fachowiec. Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Agathe
Najlepsza dentystka w Chorzowie, szczególnie jeśli chodzi o opiekę nad zębami dzieci. Moje córki dopytują, kiedy znowu będą mogły odwiedzić ciocię Kasię... A już kilka plomb mają założonych ;)
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Jarosław Szewczyk

Indywidualna Praktyka Dentystyczna
Wolności 112/12
41-500 Chorzów

Doktor tydzień temu usuwał mi chirurgicznie korzeń zęba. Pierwszy raz w życiu nie czułem żadnego bólu. Teraz na wizytę umówiłem swoją żonę. Z pewnością mogę go polecić.

lek. dent. Agata Mirska

Amident Stomatologia
Stafana Batorego 92
41-506 Chorzów

Bardzo dobra dentystka - profesionalista. Jest wstanie zadowolić najbardziej wymagającego pacjenta. Miłe, indywidualne i fachowe podejscie do pacjenta. Śledzi i wdraża nowe trendy leczenia zębów, dokładnie tłumaczy co będzie robić, jak i czemu. Służy poradą odnośnie najlepszej metody, która należy wdrożyć do leczenia. Mówi płynnie po angielsku, co okazało sie ważne dla mojej drugiej połówki. Jak dla mnie same plusy.
Opinia dodana przez: Malgorzata Labaj

lek. dent. Katarzyna Nowakowska

praktyka stomatologiczna
prusa7
41-506 Chorzów

Pani doktor Nowakowska to bardzo miła i pomocna dentystka . Każda wizyta w gabinecie to zadowolenie pacjenta. Pełen profesjonalizm , gorąco polecam!!!
Opinia dodana przez: Mariola

lek. dent. Małgorzata Kazanecka

NZOZ Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Katarzyna Podlecka-Koszyk
pl. Powstańców Śląskich 1
41-500 Chorzów

Pomimo tego, że panikuję przed każdą wizytą u stomatologa do tej przemiłej i przede wszystkim kompetentnej Pani chodzę gdy tylko zajdzie potrzeba. Cechuje ją profesjonalizm, empatia i pogoda ducha.
Opinia dodana przez: Jan

lek. dent. Dominika Fornalczyk

Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów

Pani dr. leczy, doradza, słucha i nie naciąga na kasę. Dobry fachowiec w swojej specjalizacji. Uratowała mój ząb, reakcja natychmiastowa ulga. Polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Marcin Góras

Prywatny Gabinet Lekarski
Wyspiańskiego 6/1
41-506 Chorzów

Stomatolog z prawdziwego zdarzenia i z prawdziwą pasją do swojego zawodu. Leczę moje zęby od dzieciństwa i przebyłam dużo dentystów wiec wiem ze Pana doktora można polecić z czystym sumieniem. Jest przychylny i dostępny dla swoich pacjentów. Na dodatek nie naciąga na kasę bo usługi są w ramach rozsądku . Polecam gorąco
Opinia dodana przez: Renia

dr hab. n. med. Lidia Postek-Stefańska

Stomatolog dziecięcy

Szczecińska 59
41500 Chorzów

Leczenie u pani profesor przebiega bezproblemowo i fachowo. Poświęca wystarczająco dużo czasu na tłumaczenie i rozmowę. Jest uprzejma. Znajomego ratowała nawet w dzień wolny od pracy. Dobrze mieć takiego stomatologa.

lek. dent. Szymon Bryzgalski

Protetyk, Stomatolog

ulica Gałeczki 22/1
41-500 Chorzów

Niesamowity w swoim fachu! Pełen profesjonalizm. Nigdzie nie czułam się tak pewnie jak na fotelu u Pana Bryzgalskiego. :-) Sterylny gabinet, zawsze trafna diagnoza i za każdym razem wszystko dokładnie przez Pana Szymona zostaje wyjaśnione, który nie ukrywa kosztów potencjalnych zabiegów. Widać, że lekarz dentystyczny z powołania! Czasem mam wrażenie, że Pan Szymon bardziej przeżywa proces leczenia niż sam pacjent, niezwykłe! Gratuluję podejścia i życzę dalszych sukcesów w swojej działalności, ...

lek. dent. Małgorzata Macioł-Tokarz

Indywidualna Praktyka Stomtologiczna
ul.Cieszyńska 5/5
41-500 Chorzów

Leczę się z rodziną u pani doktor od kilku lat. Jest to osoba kompetentna, z wyjątkowym podejściem do dzieci.Jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni i polecamy panią doktor innym pacjentom.Ceny są konkurencyjne, np. za wypełnienie światłoutwardzalne cena wynosi średnio 80 zł..

Małgorzata Ornowska

gen. Dąbrowskiego 13
40-500 Chorzów

super dentysta leczymy się tam całą rodziną nawet mój syn 6scio letni polecam w 100%

lek. dent. Joanna Korkosz

MEDICOR
ulica Opolskiego 5
41-506 Chorzów

Stomatolog godna polecenia,ma bardzo odpowiednie podejście również do dzieci. Chodzimy rodzinnie. Po latach z wyleczonymi zębami nigdy nie było żadnych problemów. Kultura osobista, fachowość i podejście do tych z "przejściami" stomatologicznymi na szóstkę.
Opinia dodana przez: Estera

lek. dent. Krzysztof Pluta

41-500 Chorzów

Mam nowe piękne ząbki dziękiPanu Dr.Krzysztofowi Pluta spełnił Pan moje marzenia.Miły sympatyczny perfekcyjny. Bardzo dziękuję i polecam każdemu...Pana Krzysztofa Plute ...Ilona