Stomatolog Choszczno

lek. dent. Agnieszka Piechowicz-Lesiakowska

None
ulica Niedziałkowskiego 23
Choszczno

Najlepszy lekarz stomatolog jakiego znam. Jestem jej pacjentką. Zęby leczy bezboleśnie, za każdym razem daje znieczulenie. Owszem jest droga, wizyta ok 150 zł ale warto. Mąż bał się dentysty, do tej go przekonałam..

Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Katarzyna Franczak

None
ulica Piastowska 12A
Choszczno

Najlepsza Pani Stomatolog, nie trzeba dużo pisać wystarczy, że dzieci wychodzą z gabinetu z uśmiechem i kombinują w domu co by tu zrobić by wrócić jak najszybciej do Pani Kasi.

Opinia dodana przez: Ola

lek. stom. Malwina Pawlicka

Biała Szuflada Gabinety Stomatologiczne i Lekarskie
ul. Mur Południowy 3
Choszczno

Od dawna unikałem wizyt u dentysty - uraz z dzieciństwa o czym od razu poinformowalem panią doktor.
Powiem tak, podejście ...

Powiem tak, podejście do pacjenta i delikatność czynią cuda.
Jestem pod taki wrażeniem, że czuje w obowiązku zostawić tu opinię.
Dziękuje
Trudny Pacjent

Opinia dodana przez: grzegorz

lek. dent. Robert Dąbek

Prywatny Gabinet Lekarski
Niedziałkowskiego 2 b
Choszczno

Bardzo dobry lekarz! Ogromny szacunek do pacjenta. W sytuacji pod bramkowej potrafi przyjąć pacjenta z marszu bez wcześniejszego umawiania się. Polecam!!!

Opinia dodana przez: Damian

Michał Lesiakowski

gabinet stomatologiczny

Choszczno

Świetny fachowiec. Strach i stres po dentystach sadystach minął po robocie tego pana, usuniecie urwanego zęba.

Opinia dodana przez: jan