Lekarze Stomatolog Chrzanów

lek. dent. Beata Markiewicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

32-500 Chrzanów

Polecam Panią doktor - bardzo kompetentna, zawsze wszystko wytłumaczy.

dr n. med. Barbara Oleś

Stomatolog, Ortodonta

Centrum Uśmiechu Stomatologia Rodzinna
Mydlana 31 C
Chrzanów

Pani doktor leczyła krzywy zgryz mnie i moim dzieciom. Zmieniały się miejsca gdzie przyjmowała, ale profesjonalizm , ogromna wiedza, doświadczenie i umiejętności pozostały. Polecam każdemu a sama się na pewno u pani doktor pojawię z najmłodszym synem.

lek. dent. Katarzyna Garlińska-Matejko

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Henryka 66
32-500 Chrzanów

to nie jest stomatolog, tylko protetyk, co prawda inżynier protetyk, ale nie dentysta

lek. dent. Zofia Gil

32-500 Chrzanów

wspaniały lekarz ,kompetentna wyrozumiała ,znająca się naswojej pracy . a jako człowiek najwspańialsza ,to człowiek z prawdziwym sercem ,czułym jak u matki . serdecznie dziękuję Pani doktor za wszystko ,z poważaniem Andrzej Pawlikowski

lek. dent. Piotr Michalik

Gabinet Piotr Michalik
Piłsudskiego 4
Chrzanów

Przemiły Pan Doktor.Z czystym sercem mogę polecić każdemu.I co się rzadko spotyka,Pan Doktor posiada swój aparat do zdjęć RTG.

lek. dent. Krystyna Wiktorczyk

Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Chrzanowie
ulica Broniewskiego 16C
32-500 Chrzanów

Profesjonalna, bardzo miła i uprzejma, niezmiennie od kilkunastu lat, bo od tylu lat jesteśmy całą rodzina pacjentami Pani doktor, a do tego jeszcze b.przystępne ceny. Szczerze polecam, Alicja
Opinia dodana przez: Alicja

lek. dent. Bartosz Gil

32-500 Chrzanów

Jestem pacjentem dr Gila od kilku lat i polecam go z ręką na sercu. Doświadczony, profesjonalny, oczytany we wszelkich nowościach w dziedzinie stomatologii, widać że robi to co lubi. Gabinet prowadzi na światowym poziomie. Elegancko, nowocześnie, a dla zestresowanych pacjentów wifi:) Szkoda tylko, że nie przyjmuje w soboty...
Opinia dodana przez: Mariusz
Polecam! Jak na stomatologa w panstwowej przychodni to rewelacja ! Swietnie mi zrobil zeba ktory juz ledwo zyl. niestety plomba jest czarna bo nie doplacilam do bialej, kiedys chcialam ja zmienic na biala to dentystka mi powiedziala ze ten zab jest tak swietnie zrobiony ze nie bedzie zmieniac. polecam !

lek. dent. Małgorzata Podsadecka-Ryś

ul. Aleja Henryka 42/3
32-500 Chrzanów

My chodzimy naszą całą rodzinką do Pani doktor jest nas 5 osób i uważamy, że Pani doktor jest lekarzem jak najbardziej godnym polecenia. Jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie stara się by rozwiązać wszystkie problemy, w razie większych problemów doradza gdzie nalęży się udać i co nalęży wykonać i to jest prawdziwy lekarz z sercem.
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Izabela Puka

ulica Mieszka I 9A
32-500 Chrzanów

Serdecznie polecam! Bardzo profesjonalna, kompetentna i miła Pani Doktor. Od wielu lat leczę się w tym gabinecie i zawsze jestem bardzo zadowolona. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam, godna polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Magdalena Kuza

ulica Szpitalna 48
32-500 Chrzanów

Pani stomatolog mimo swej uprzejmosci solidnie "zapracowala" na opinie na temat swoich umiejetnosci... Przyszlam w celu zaplombowania uszczerbku po odpadnieciu czesci plomby w siódemce. Pani dr zajrzala do jamy ustnej twierdzac ze nie widzi w ogole powodu checi naprawy zeba ale stwierdzila ostatecznie ze jednak go naprawi. Rozborowala, zaczela robic plombe, po czym z wyrazem zdziwienia poinformowala asystentke, ze naprawia szóstke. Dr Kuza ma ewidentne problemy z liczeniem do ośmiu ...
Opinia dodana przez: Ola

lek. dent. Barbara Pieczara

Piłsudskiego
32-500 Chrzanów

POLECAM PANIĄ DOKTOR. JEST MIŁA UPRZEJMA I MA PODEJŚCIE TAK DO DZIECI JAK I DOROSŁYCH . CHODZE Z WNUKAMI I JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI Z PANI DOKTOR.
Opinia dodana przez: E. B.

lek. dent. Joanna Knapik

Pęckowskiego 5/2
32-500 Chrzanów

Pani dr Joannie Knapik brak kultury osobistej, trochę więcej cierpliwości i lepszego słuchania pacjenta. Nie polecam
Opinia dodana przez: diana

Janusz Fedyniak