Lekarze Stomatolog Dąbrowa Górnicza

Chirurg stomatolog

Stomatologia Adeeb Clinic
Legionów Polskich 73/1
Dąbrowa Górnicza

Parę dni temu udałam się do doktora w celu usunięcia ósemki. Bałam się zabiegu (to mój pierwszy z taką ingerencją w dziąsła i zęby) do tego stopnia że prawie zemdlałam po zajęciu fotela dentystycznego. Doktor z asystentką obniżyli fotel, mówili do mnie łagodnie i uspokajali. Pomogło mi to i w trakcie zabiegu byłam już spokojna i zrelaksowana, mimo wcześniejszego strachu. Faktycznie, tak jak mówili. Nie bolało nic 🙂 zabieg trwał ...
Opinia dodana przez: Milena
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Stomatolog
                                       lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

Stomatolog, Implantolog

ulica Kopernika 24
41-300 Dąbrowa Górnicza

Niezwykle sympatyczna, rzetelna i profesjonalna Pani Doktor. Otrzymałam wskazówki, jakie podjąć kroki, aby wyleczyć moją przypadłość oraz dowiedziałam się wszystkiego o jej przyczynach. Pani Maja cierpliwie odpowiadała na każde zadane pytanie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Karolina Stelmańska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Profdent
Dąbrowa Górnicza

Jestem bardzo zadowolony z leczenia! Poświęciła mi dużo czasu, widać że świetnie zna się na swojej pracy...i nie traktuje pacjenta jak zło konieczne (albo skarbonkę), co u innych stomatologów spotkało mnie kilkukrotnie. A poza tym, miło się na nią patrzy ;-)

lek. dent. Izabela Dziedzic-Jęsiek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor to najcudowniejszy stomatolog pod słońcem! Przy mojej nerwicy lękowej (mimo wielki h stresów) po każdej wizycie wychodzę z uśmiechem na ustach! Każdemu życzę tak świetnej, kompetentnej i przemiłej opieki dentystycznej! :)
Opinia dodana przez: Klaudia

lek. dent. Michał Lipski

Korczaka 3/4
41-300 Dąbrowa Górnicza

Zawsze pełen profesjonalizm, polecam. Pierwszy dentysta do którego nie boje się chodzić. Ceny tez są bardzo przyjemne.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Katarzyna Herman

NZOZ Zakład Diagnostyki Medycznej
Karola Adamieckiego 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Niesamowita Pani doktor!!! Leczymy zęby u niej ja i mój mąż ( ciężkie przypadki a strach jeszcze większy). Pani doktor sprawiła , że stres przed wizytą nagle wyparował! Każdemu kto ma traumatyczne wspomnienia po stomatologu polecam Panią doktor.

lek. dent. Martyna Malus

"UNIMED" Sp. z o. o. Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej
al. Józefa Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Martynę. Super podejście do pacjenta. Po wizytach u Pani Martyny, strach przed stomatologiem został usunięty.
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Jerzy Doskocz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia "DOSLUX"
Rapackiego 15
42-520 Dąbrowa Górnicza

Najlepszy Lekarz Stomatolog jakiego można sobie wymarzyć. Niektóre plomby mają pow.30 l. Uprzejmy ,dokładny , WSPANIAŁY.
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

lek. dent. Joanna Chrobak

Kościuszki 20 lok. 22
41-300 Dąbrowa Górnicza

Polecam. Wyśmienita pani doktor godna zaufania.

lek. dent. Jakub Kołodziej

Poliklinika Stomatologiczna "PROF-DENT" Sp. z o.o.
al. Józefa Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Pan dr.Jakub Kołodziej to prawdziwy profesjonalista z dużą kulturą osobistą,rzeczowo przedstawia pacjentowi ocenę problemu wraz z przebiegiem leczenia.Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia uzębienia,lekarz godny polecenia -naprawdę warto powierzyć leczenie zębów Panu doktorowi.
Opinia dodana przez: Zbyszek M.

lek. dent. Katarzyna Wojcieszyn

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo uprzejma,ciepła osoba. Odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy. Nie boi się pacjenta, działa szybko i sprawnie. Jaki efekt zabiegu napisze za jakiś czas.
Opinia dodana przez: J.

lek. dent. Paweł Stadnicki

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz, dokładny i staranny, chodziłam do niego w dg ale teraz się gdzieś przeniósł. Ceny bardzo przystępne ale nie o pieniądze chodzi, ale o jakość usługi. Pierwszy raz dentysta poświęcił tyle czasu na omówienie leczenia i konsultacje. Naprawdę lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Laura

lek. dent. Joanna Kłosińska

ulica Turystyczna 3B
42-524 Dąbrowa Górnicza

Lekarz godny polecenia! Niezwykle delikatne podejście do pacjenta szczególnie do dzieci. Pełna fachowość i znajomość najnowszych trendów w stomatologii.
Opinia dodana przez: LM

lek. dent. Małgorzata Fabian-Laskowska

Zakład Opieki Zdrowotnej EURODIAGNOSTIC
ulica Szpitalna 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani Małgorzata Laskowska i zresztą cały Elmadent to bardzo dobrzy lekarze.Profesjonaliści w każdym calu.Widzę jako stały klient że firma się cały czas rozwija...i to jest bardzo dobre.Jestem bardzo zadowolony z wizyt .Stomatolodzy mili, uprzejmi no i ...fachowcy:)

lek. dent. Paweł Piaskowski

ulica Dąbrowskiego 38/36
41-300 Dąbrowa Górnicza

Polecam tego stomatologa. Nie znam niezadowolonych z jego leczenia, a leczy całą moją rodzinę i wielu znajomych.

lek. dent. Ewa Sikorska-Siudak

Chemiczna 4a
42-520 Dąbrowa Górnicza

Przemiła Pani doktor. Chodzę do niej już z 15 lat teraz chodzi też syn. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie znam milszej osoby.
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Michał Bąk

Chirurg stomatolog

ZOZ Prywatna Opieka Stomatologiczna J. Koralewska-Sobczyk
Tysiąclecia 7
41-303 Dąbrowa Górnicza

Bardzo sympatyczny i uprzejmy Doktor. Wyrwanie ósemki było mega delikatne i byłam zaskoczona jak sprawnie i szybko Doktor je przeprowadził. Dodatkowo jest bardzo sympatyczny, z poczuciem humoru co rozładowuje stres :) Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Mateusz Wajdzik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza

Świetny specjalista, znakomity protetyk. Trafiłam do gabinetu, w którym przyjmuje w Dąbrowie Górniczej, po niedobrych doświadczeniach w innym gabinecie. Po roku od leczenia zachowawczego i protetycznego plomby mają się znakomicie a proteza jest najlepszą jaką miałam dotychczas. Polecam, warto.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Radosław Maj

ulica Majakowskiego 18 C
41-300 Dąbrowa Górnicza

Dr Maj jest bardzo profesjonalny i uprzejmy. Wykonal swietna prace i z pewnoscia znowu skorzystam z jego uslug. Dr Maj posiada ogromna wiedze i w szybkim czasie przeprowadzil zabieg. Rowniez wytlumaczyl wszystkie aspekty krok po kroku oraz okreslil pilnosc leczenia poszczegolnych zebow. Polece Dr Maja kazdej z osob szukajacego dentysty!
Opinia dodana przez: Magdalena