Stomatolog Drawsko Pomorskie

lekarz Szymon Kozielec

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
Kupiecka 12
Drawsko Pomorskie

Pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona z usług stomatologicznych przez Pana Szymona. Pan doktor jest bardzo uprzejmy, rzetelny i cierpliwy. Polecam

Opinia dodana przez: Daria

lek. dent. Monika Bogusz

Chirurg stomatolog, Ortodonta

None
ulica Mickiewicza Adama 4/14
Drawsko Pomorskie

Bardzo świetne podejście, dokładne przedstawienie problemu, który mam, świetnie wykonany plan leczenia, wszystko klarownie i przejrzyście

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Małgorzata Kopiś-Wiska

PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA
UL.11-GO PUŁKU PIECHOTY 44
Drawsko Pomorskie

Stomatolog godny polecenia: Moje "pokręcone kanały" wyczyściła , informuje co zrobiła w sposób zrozumiały dla laika, bardzo uprzejmy. Stomatolog, ktory wie co robi. Duży wkład w sprawną obsługę pacjenta wnosi asystentka. Wszystko to sprawia, iż jest b. dużo pacjentów i niestety trzeba troche poczekać. pozdrawiam .
pacjent

lek. dent. Krzysztof Wojtkiewicz

Chirurg stomatolog, Protetyk

Prodental
ul. Piłsudskiego 21
Drawsko Pomorskie

Odłączył mojego syna od respiratora i powiedział mi przez telefon że wyliczył sobie czas w jakim dojadę do domu - by nie powiedzieć mi w czasie jazdy że mój syn nie żyje.Nigdy mu tego nie zapomnę.