dzierżoniów stomatolog

lek. dent. Piotr Skrzyszewski

Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech
ulica Kopernika 3a
Dzierżoniów

Polecam przychodnię Twój Uśmiech wszystkim moim koleżankom i kolegom.

Polecam przychodnię Twój Uśmiech wszystkim moim koleżankom i kolegom.

lek. dent. Katarzyna Niemczyk-Machała

Piastowska 1 lok. 101
Dzierżoniów

Bardzo cierpliwa i wyrozumiała dla dzieci, każda czynność wcześniej dokładnie wytłumaczona.Moja zrażona wcześniejszymi doświadczeniami 9 Letni córka Stwierdziła ,że Pani Kasia jest najlepszym dentystą na świecie.(rwaliśmy 4 mleczaki i jesteśmy w trakcie leczenia 6)serdecznie Polecam

Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Kazimierz Łyś

Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech
ulica Kopernika 3a
Dzierżoniów

Doskonały stomatolog i chirurg. Wszczepił mi 2 implanty w Centrum Stomatologii Yes Dent we Wrocławiu. http://yesdent.pl/
Gorąco polecam!

Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: KamilaF

Mirosław Bobrecki

Specjalistyczny Gabinet Protetyki Stom
ul.Piastowska 42i
Dzierżoniów

Wspanialy dentysta z duzym poczuciem humoru. Swietny fachowiec juz od pierwszej wizyty wzbudza zaufanie u czlowieka. Polecam serdecznie tego dentyste.

lek. dent. Krzysztof Bełtowski

Stomatolog   (+1 więcej)

Specjalistyczny Gabinet Protetyki Stom
ul.Piastowska 42i
Dzierżoniów

Zdecydowanie polecam Pana Doktora! Miły uprzejmy bardzo kompetentny.Widać że zna się na tym co robi .Dysponuje odpowiednim wyposażenie gabinetu ,materiałami i wiedza.

Katarzyna Juraszek-Półtoranos

Chirurg stomatolog

Osiedle Tęczowe 5g
Dzierżoniów

Pani doktor zajmuje się mną od dziecka. Wcześniej miałam wizyty u innych stomatologów w Dzierżoniowie, i to co mnie u Pani doktor zaskoczyło w porównaniu do innych to: profesjonalizm, czas poświęcony pacjentowi, wyrozumiałość, martwi się o pacjentów ( przy poważniejszych zabiegach, kilka razy dziennie dzwoni z zapytaniem "czy wszystko dobrze" ). Fakt, że drogo, ale profesjonalnie i bardzo dobrze wykonane. Polecam wszystkim!!!! :)

Opinia dodana przez: Margo

lek. dent. Anna Krupińska

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA "KRIO-DENT" D.CIOS, T.STANISZEWSKI
ul. Bielawska 14a
Dzierżoniów

Są dziedziny, w których znaleźć osobę znająca się na rzeczy i podchodzącą profesjonalnie do tego co robi jest bardzo trudno. Bywałem u różnych stomatologów, niektórych zapamiętam lepiej, niektórych gorzej ;) Pani Ania zdecydowanie zawierać się będzie w tej pierwszej grupie.
Widać, iż Pani Ania na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta, dokłada wszelkich starań aby wykonać pracę jak najlepiej, nie podchodzi do swojej pracy jak niektórzy lekarze - "byle odbębnić 8h". Oby więcej stomatologów z takim podejściem. Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Jarosław Żołnowski

Andrzej Chwist

Batalionów Chłopskich 19a lok. 2
Dzierżoniów

jest super stomatologiem zna sie na swojej pracy umie podchodzic do ludzi,ktorzy boja sie dentysty mialam wizyty prywatnie w Twoim Usmiechu i nie wyleczyli mi zeba tak jak trzeba a wzieli 700zl.!!!a tu chodze na kase chorych i robi o 100razy lepiej i co naj wazniejsze bez BULU!!! bez porownania najleprzym stomatologiem jest P.Andrzej Chwist i polecam go kazdemu bo o zabki trzeba dbac !!!

Grażyna Dendewicz

Piastowska 1 pok.201
Dzierżoniów

Lekarz z takim sadystycznym podejściem do pacjenta nie powinien prowadzić żadnej praktyki lekarskiej