Lekarze Stomatolog Elbląg

lek. dent. Dorota Różańska - Perlińska

Kliniczne Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne
Elizy Orzeszkowej 13
82-300 Elbląg

Serdecznie dziękuję za pełny profesjonalizm podejście do pacjenta oraz przeprowadzony zabieg. Oby więcej było lekarzy z takim podejściem do pacjenta i jego problemów
Opinia dodana przez: Jadwiga

lek. dent. Katarzyna Przekwas

Broniewskiego 21/4
82-300 Elbląg

Najlepsza stomatolog :) Zero bólu, po zębach nawet nie widać, że były plombowane. Wszystko profesjonalnie. Pani Kasia wyleczyła mi już zęby z 8 lat temu i to sporo. Teraz już 4 zęby zrobione, co wizytę po dwa i nie czułem kompletnie nic! Iść do Pani Kasi to sama przyjemność :) Fachowiec :)
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Natalia Teleszyńska

Spółdzielnia Pracy "MEDYK" w Elblągu
Grobla Świętego Jerzego 14 A
82-300 Elbląg

Polecam. Pani Natalia odratowała 2 zęby leczone kanałowo, choć inna dentystka chciała już wyrywać.. jestem wdzięczna do tej pory.

lek. dent. Anna Witomska

Szpital
Stefana Żeromskiego 22
82-300 Elbląg

Polecam gorąco Panią doktor.Profesjonalna i miła obsługa.Przystępne ceny za dobrą robotę!!!!!!!Dokładne wytłumaczenie choroby oraz sposobu leczenia.
Opinia dodana przez: Jarek

lek. dent. Dorota Złotowska-Hermanowicz

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

82-300 Elbląg

Godny polecenia specjalista. Pełen profesjonalizm, trafna diagnoza, relaksująca atmosfera i miłe podejście do pacjenta. Jestem w pełni usatysfakcjonowana z efektu leczenia. Ewa Grossmann
Opinia dodana przez: Ewa Grossmann

lek. dent. Danuta Filipkowska

ulica K.I.Gałczyńskiego 2
82-300 Elbląg

Pani doktor Danuta Filipkowska jest bardzo kompetentnym lekarzem z dużym doświadczeniem.Mam do niej pełne zaufanie, wytłumaczy wszystko z detalami, pokaże modele, rysunki by łatwiej było pacjentowi zrozumieć o czym mówi.Wizyty trwają dość długo,zależnie od tego co trzeba zrobić. Trochę to kosztuje ale naprawdę się opłaca i wiem, że płacę za solidną pracę,mam plomby ,które zakładała mi pani doktor Filipkowska wiele lat temu i nadal są OK. Ważna w tym oczywiście ...
Opinia dodana przez: TERESA

lek. dent. Wioleta Sekula

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "TWOJE OCZY" JANUSZ ADAMSKI
ulica Gdyńska 51
82-300 Elbląg

Profesjonalistka-rzetelna,fachowa,cierpliwa... wzór dla innych,zmanierowanych lekarzy. Indywidualne podejście do pacjenta,troska,oraz przyjazne usposobienie zasługują na najwyższą ocenę...
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Karolina Burkhardt

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "Poradnia Dla Kobiet" W. Genge i W. Drozd Lekarze - Spółka Partnerska
Jana Bażyńskiego 2
82-300 Elbląg

bardzo dobry stomatolog,lekarz "z powołania",zawsze miła,usmiechnięta,zyczliwa do pacjenta.wizyta nie jest stresująca,bezbolesnie
Opinia dodana przez: mika

lek. dent. Arkadiusz Rosiński

Wojewódzki Zespół Medycyny Przemysłowej - Oddział w Elblągu
Tysiąclecia 5
82-300 Elbląg

Lekarz Dentysta godny polecenia,mialam okazje leczyc zeby u Pana doktora i spisal sie na medal.Dlatego z cala pewnoscia moge wystawic najlepsza opinie

lek. dent. Dariusz Myśliński

Protetyk, Stomatolog

DUODENT
SŁONECZNA 15A/5U
82-300 Elbląg

wspaniały lekarz miły i sympatyczny!!!!!!!!!

lek. dent. Rafał Pawłowski

Poradnia Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień
Generała Józefa Bema 80
82-300 Elbląg

prawdziwy profesjonalista , prawdziwy profesjonalista , prawdziwy profesjonalista , prawdziwy profesjonalista
Opinia dodana przez: robert

lek. dent. Paweł Szramke

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Stomatologii
Władysława Broniewskiego 51
82-300 Elbląg

Od zawsze wierzyłem w Pana Pawla! Jak dla mnie jest perfekcjonista w swoim zawodzie oby więcej takich stomatologów. Pełen szacunek!
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Sebastian Derdowski

Indywidualna Praktyka Lekarska
82-300 Elbląg

Rewelacyjny doktor. Strach przez leczeniem dentystycznym odszedł w zapomnienie. Pan Doktor miły i o kojącym głosie. Wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo staranny i uczciwy.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Hanna Giedziun

Broniewskiego 21/4
82-300 Elbląg

Profesjonalna obsługa, jasne objasnianie problemu pacjetowi co wzbudza zaufanie. Bardzo miła pani doktor, duża wiedza. POLECAM. Skała.

lekarz Grażyna Siewkowska

Osiedle Marynarzy
82-300 Elbląg

Najlepszy gabinet dentystyczny w jakim miałem przyjemność leczyć swoje zęby.

lek. dent. Makary Szwed

al. Grunwaldzka 63 lok. 1
82-300 Elbląg

Dr Makary Szwed był bardzo uprzejmy, to trzeba przyznać. Natomiast moje zęby po leczeniu aparatem stałym u Pana Makarego, zaczęły wracać do pierwotnego stanu. Pomimo tego, że stosowałam się do wszystkich zaleceń, nosiłam aparat po zdjęciu stałego, jeszcze przez 2 lata. Dolne zęby mam pościerane, wyniszczone. Dolna szczęka ociera o górną i ściera moje dolne zęby. Na początku efekt był super. Z czasem stwierdzam, że pieniądze wydane na leczenie zębów ...
Opinia dodana przez: Kamila

lek. dent. Juliusz Adamkiewicz

płk. Dąbka 88 (piętro II) lok. 15
82-300 Elbląg

Jeden z lepszych stomatologów w Elblągu. Lekarz z powołania!!! Przede wszystkim dobrze i dokładnie leczy zęby.Miły, zabawny , zawsze uprzejmy.

Andrzej Przedpełski

ul. Zielona 1b
82-300 Elbląg

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Życzliwy, konkretny i kompetentny.Nieprzyzwoitością wydaje się podawać , od ilu lat leczę się u Pana doktora ja i moi bliscy. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Ewa Bielińska

Chirurg stomatolog

Kościuszki 140
82-300 Elbląg

kilka miesiecy temu bylem u pani Bielinskiej mialem zeba do wyrwwania i bardzo sie balem ale ona powiedziala ze to naprawde nic nie bedzie bolalo i tak jak powiedziala to tak bylo podeszla do mnie tak z sercem i szybko i fachowo i juz teraz stomatologow sie nie boje jeszcze raz wielkie dzieki dla niej i naprawde polecam ja ona jest ok

lekarz Monika Biedrzycka

Centrum Alergologii
Związku Jaszczurczego 22
82-300 Elbląg

pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera