elbląg stomatolog

lek. dent. Dorota Różańska

Kliniczne Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne
Elizy Orzeszkowej 13
Elbląg

Bardzo kompetentna i rzetelna Pani Doktor. Cierpliwa i sumienna, potrafi wszystko wyjaśnić, a przy okazji jest bardzo sympatyczna, co u lekarzy niestety rzadkość 😊 polecam!

Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Anna Witomska

NZOZ NASZA PRZYCHODNIA
ul. Stefana Żeromskiego 2/B
Elbląg

Polecam gorąco Panią doktor.Profesjonalna i miła obsługa.Przystępne ceny za dobrą robotę!!!!!!!Dokładne wytłumaczenie choroby oraz sposobu leczenia.

Opinia dodana przez: Jarek

lek. dent. Urszula Budrewicz

Grobla św. Jerzego 18 lok. 9
Elbląg

Doskonały stomatolog. Świetna robota. Dzięki wspaniałemu klimatowi jaki tworzy Pani Urszula podczas leczenia, znienawidzone przez całe życie wizyty u dentysty stały się przyjemnością. Maga uprzejmy super fachowiec.

Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Danuta Filipkowska

ulica K.I.Gałczyńskiego 2
Elbląg

Pani doktor Danuta Filipkowska jest bardzo kompetentnym lekarzem z dużym doświadczeniem.Mam do niej pełne zaufanie, wytłumaczy wszystko z detalami, pokaże modele, rysunki by łatwiej było pacjentowi zrozumieć o czym mówi.Wizyty trwają dość długo,zależnie od tego co trzeba zrobić. Trochę to kosztuje ale naprawdę się opłaca i wiem, że płacę za solidną pracę,mam plomby ,które zakładała mi pani doktor Filipkowska wiele lat temu i nadal są OK. Ważna w tym oczywiście również moja praca ,ale to pani doktor pokazała mi jak mam dbać o swoje zęby by jej praca nie poszła na marne.

Opinia dodana przez: TERESA

lek. dent. Katarzyna Przekwas

Broniewskiego 51
Elbląg

Świetny stomatolog. Pani doktor pomimo młodego wieku zna się na swojej pracy i wie co robi,jest bardzo kompetentna.Na fotelu czułam się ,że jestem w dobrych rękach.Wytłumaczyła ile mam ubytków i ile wizyt mnie czeka. Bardzo uprzejma .
Bardzo godna polecenia

Opinia dodana przez: anna

lek. dent. Natalia Teleszyńska

Spółdzielnia Pracy "MEDYK" w Elblągu
Grobla Świętego Jerzego 14 A
Elbląg

Lekarka godna polecenia.Cierpliwa i delikatna.Kompetentna i profesjonalna.Nawet dzieci nie boją się wizyt gdyż ma wspaniałe podejście do małych pacjentów.

lek. dent. Arkadiusz Rosiński

Wojewódzki Zespół Medycyny Przemysłowej - Oddział w Elblągu
Tysiąclecia 5
Elbląg

Lekarz Dentysta godny polecenia,mialam okazje leczyc zeby u Pana doktora i spisal sie na medal.Dlatego z cala pewnoscia moge wystawic najlepsza opinie

lek. dent. Rafał Pawłowski

ul. Generała Józefa Bema 80
Elbląg

prawdziwy profesjonalista , prawdziwy profesjonalista , prawdziwy profesjonalista , prawdziwy profesjonalista

Opinia dodana przez: robert

lek. dent. Karolina Burkhardt

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UŚMIECH" Poradnia Stomatologiczna
ul. Jana Bażyńskiego 2
Elbląg

bardzo dobry stomatolog,lekarz "z powołania",zawsze miła,usmiechnięta,zyczliwa do pacjenta.wizyta nie jest stresująca,bezbolesnie

Opinia dodana przez: mika

lek. dent. Dariusz Myśliński

Stomatolog   (+1 więcej)

DUODENT
SŁONECZNA 15A/5U
Elbląg

wspaniały lekarz miły i sympatyczny!!!!!!!!!

wspaniały lekarz miły i sympatyczny!!!!!!!!!