Stomatolog Gdańsk

CENTRUM STOMATOLOGICZNE POLDENT PRZYMORZE
Jagiellońska 36 F
Gdańsk

Pani Hanna jest moim lekarzem od wielu lat , nie zamieniłabym na nikogo innego, bardzo dobre podejście do pacjenta, zawsze wszystko dobrze wytłumaczy, jest delikatna w czasie badania

Opinia dodana przez: Oktawia

None
ul. Marcowa 9
Gdańsk

Super specjalista.Pani doktor slucha pacjenta i pitrafi zaradzic wszelkim watpliwoscia.Bardzo dokladna i cierpliwa.Nic nie boli i znieczulenia robione sa bezbolesnie.Super specjalista ze swietnym podejsciem do wszytkich ktorzy sie boja.Polecam

Opinia dodana przez: Ryszard

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne EURO DENT
ul. Zygmunta Noskowskiego 1
Gdańsk

reaguje na dryg pacjenta czyt.ból,proponuje to wszystko, czego oczekuje pacjent w sytuacji mało komfortowej związanej z bólem.Jest stomatologiem ze wszech miar godnym polecenia.
Ps.Stosuje zasady aseptyki,maseczka, rękawiczki itp.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Uniwersyteckie Centrum Stomatologiczne Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
al. Zwycięstwa 30
Gdańsk

Wspaniała i profesjonalna praca zęby wyleczone przy czym skomplikowane ułamania odwzorowane w 100% polecam leczenie u Pani dr Katarzyny

Opinia dodana przez: Filip

DENTICAL
Grunwaldzka 244
Gdańsk

Profesjonalny i bardzo miły lekarz, delikatny - co w przypadku leczenia zębów ma dla pacjenta ogromne znaczenie. Po trzeciej wizycie żałowałam, że nie mam więcej zębów do leczenia, bo doktor bardzo spodobał mi się - i to nie tylko jako stomatolog, ale także jako uroczy mężczyzna. Pozdrawiam. Iwona

Prywatny Gabinet Lekarski
Zbyszka z Bogdańca 66
Gdańsk

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor,jestem u niej od zawsze,minęło 24 lata:-)leczy się u Niej ala moja rodzina.
Jest fachowcem ...

Jest fachowcem w swojej branży,plomby trzymają się jak zaklete :-)

lek. dent. Michał Wierzbicki

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Miladent

Gdańsk

lEKARZ jakich mało ! pomijajac jeszcze pana doktora Zedlera z Miladentu na Rajskiej
:)Jasna plomba ;")na nfz-ale nie światloutwardzalna -koszt ...

:)Jasna plomba ;")na nfz-ale nie światloutwardzalna -koszt 20 zl -znieczulenie-znieczulenie konskie trzyma ok 2-3 godz;)

None
ul. Powstańców Warszawskich 63
Gdańsk

Bardzo dobry specjalista, profesjonalizm w pełnej okazałości, rzeczowo i fachowo wykonany zabieg, bez pośpiechu! Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Paweł

Kościuszki 158
Gdańsk

Pełen profesjonalizm. Pani Doktor zawsze doradzi, podpowie widać, że zna Się na fachu. Przy tym przesympatyczna Osoba polecam serdecznie!

Lipowicza 42

BARDZO DOBRY STOMATOLOG POD KAŻDYM WZGLĘDEM