stomatolog gdańsk

Wolny termin: jutro o 19:00. Sprawdź inny.

lek. med. Anna Milewska-Rybienik

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
Gdańsk

Super! Pani doktor jest znakomita, ma dobre podejście do pacjenta, polecam również osobom, które boją się leczenia zębów :)

Opinia dodana przez: Joanna
Wolny termin: 26 Cze o 09:00. Sprawdź inny.

lek. dent. Dorota Cudnik

PRODENT Garnizon
ul. A. Słonimskiego 1/65
Gdańsk

Bardzo polecam panią Dorotę. Bardzo profesjonalne podejście. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i z podejścia pani Doroty do pacjenta, co sobie bardzo cenię.

Opinia dodana przez: Jaroslaw
Wolny termin: 26 Cze o 09:00. Sprawdź inny.

lek. med. Dymitr Adamonis

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
Gdańsk

Leczyłam zęby u tego stomatologa przez kilka lat. Mój syn również. Leczenie zawsze skuteczne. Cieszę się, że nadal pracuje w Pruszczu. Agnieszka.

Wolny termin: 26 Cze o 14:00. Sprawdź inny.

lek. dent. Adrian Rybiński

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
Żabianka, Gdańsk

Pan dr.Adrian super dentysta.Balam sie pojscia i nie potrzebnie.Wszystko tlumaczy,objasnia zero stresu a z poczuciem humoru.Chce sie tam wracac

Wolny termin: 27 Cze o 15:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Gdańsk dr n. med. Adam Michcik

dr n. med. Adam Michcik

Stomatolog   (+1 więcej)

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
Żabianka, Gdańsk

Jest Pan Wspaniały! !! Niestety mam za daleko do Gdańska jednakże wszystkim polecam miłego Pana doktora

Opinia dodana przez: Joanna