stomatolog gdańsk

lek. dent. Magda Brona-Teżyk

Uniwersyteckie Centrum Stomatologiczne Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Dębowa 1A
Gdańsk

Polecam bardzo mocno panią doktor! moje usta są piękne, doktor zrobiła że są naturalne ale też duże tak jak sobie wymarzyłam!!!bardzo dokładnie tłumaczy co i jak, nie śpieszy się.Bardzo dokładna i co najważniejsze czułam że mnie słucha i w trakcie zabiegu robiła wszytko tak bym miała swoje wymarzone usta! to był mój pierwszy zabieg ale na pewno nie ostatni! Już umówiłam się na kolejny:) doktor ma świetne wyczucie i rewelacyjnie doradza:) Dziękuję pani Doktor! i polecam w 100%

Opinia dodana przez: ala
Stomatolog Gdańsk lek. dent. Marek Markiewicz

lek. dent. Marek Markiewicz

Klinika Usmiechu Perfect Smile
Noskowskiego 17
Suchanino, Gdańsk

Miałam implanty robione. Zupełnie bezboleśnie po i stracie . Super lekarz rzeczowy i delikatny!

Stomatolog Gdańsk lek. dent. Tomasz Zarański

lek. dent. Tomasz Zarański

Klinika Uśmiechu Perfect Smile
Noskowskiego 17A
Suchanino, Gdańsk

Trafiłem z polecenia na leczenie kanałowe - rewelacja, tylko 2 wizyty, w znieczuleniu, które ledwo czuć przy podawaniu, bardzo nowoczesny sprzęt - rentgen monitory nad pacjentem, polecam jak ktoś szuka dobrego fachowca i człowieka z pasją do swojego zawodu,!

Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Magdalena Rychert

STOMATOLOG
Chałubińskiego 37
Gdańsk

Zdecydowanie polecam. Sympatyczna osoba i kompetentny lekarz. Miła atmosfera i pacjent czuje się spokojny.

lek. dent. Dorota Kundzicz

Gabinet Stomatologiczny
Jaskółcza 7/15, I piętro, gab.63
Gdańsk

Świetna stomatolog , bardzo delikatna , doskonałe podejście do wystraszonego pacjenta . Zdecydowanie polecam !!!

Joanna Rułkowska

Bardzo ładna,sympatyczna i miła Pani
z pasją wykonuje swój zawód,wyjątkowe
podejście do pacjenta.Duży profesjonalizm,
wszystko to dzisiaj rzadko spotykane,
polecam wszystkim ten gabinet.

Opinia dodana przez: Stanisław

Krystyna Filar

Gdańsk

Gabinet Pani Dr Filar polecony mi przez przyjaciolke z Gdanska okazal sie wyjatkowy. Recepcjonistka byla zawsze uprzejma gdy z Londynu zamawialem spotkania. W Gabinecie Dr Filar pozbylem sie wielu amalgamatow w ciagu dwoch posiedzen trwajacych do 3 godzin (Dr Anna Kurzynska). Dr Filar natomiast doskonale odbudowala zlamany zab trzonowy, ktory wymagal sporej pracy. Dentysta w Anglii, wyrazil opinie ze ten zab nadawal sie do usuniecia. Mialem tez kilka przyszyjkowych wypelnien. Otrzymalem doskonala porade na temat higieny jamy ustnej. Bardzo jestem wdzieczny Pani Dr Filar i Jej Gabinetowi za wspaniala opieke. Polecam ten Gabinet i Pania Doktor Filar bardzo goraco.

Opinia dodana przez: Dr Jacek Rucinski

lek. dent. Agata Miłobędzka-Minor

Stomatologia dr Minor
uL. Krzywoustego 42/2
Gdańsk

15 lat bałem się iść do dentysty, bowiem wcześniej miałem same nieprzyjemne wizyty i doświadczenia.
A pani Agata... anioł nie ...

A pani Agata... anioł nie dentysta. 100% profesjonalizmu, sympatyczności i właściwego podejścia do pacjenta. Wszystko wyjaśni, pokaże, doradzi. Plomby, kanał i rwanie - wszystko bezboleśnie w sumie, aż się nie chce wierzyć że to możliwe.
Kiedyś wzdrygałem się na samo słowo 'dentysta', a teraz nie kojarzy mi się już z niczym nieprzyjemnym czy z bólem.
Pani Agato - DZIĘKUJĘ :-)

Opinia dodana przez: Tomasz

dr Katarzyna Emerich

Klinika EMKA
ul. Abrahama 34
Gdańsk

Polecam każdemu, kto ma problem z dziecięcym strachem. Absolutnie profesjonalne podejście i skuteczność!

lek. dent. Leszek Stróżyk

DentiCo Stomatologia
Kołobrzeska 5/7
Gdańsk

Do dr LESZKA STRÓŻYKA trafiłam pełna obaw związanych z ewentualnym wstawieniem implantów oraz wcześniej koniecznością wykonania zabiegu podniesienia dna zatoki szczękowej - z obu stron.Pan Doktor rzeczowo wyjaśnił proces zabiegu, wybrał najlepsze rozwiązanie mojego problemu.Teraz to wiem, że zabieg wymagał niesamowitej precyzji ze strony lekarza. Dzięki najlepszej wiedzy i doświadczeniu dr Leszka, zabieg odbył się z zachowaniem spokoju, delikatności, bezboleśnie w trakcie jak i po zabiegu. Nie da się uniknąć stresu, ale podczas zabiegu, czułam się bezpieczna i w przyjaznej atmosferze, ponieważ dr Leszek również z szacunkiem odnosi się do współpracowników - przemiłej Pani Wandzi - razem tworzą zgrany team.W okresie gojenia się ran nie pozostawiono mnie samej sobie. Zabieg odbył się w piątek, w poniedziałek w idealnej formie wróciłam do pracy.Teraz zgodnie z procedurą czekam na odbudowę kości oraz odbudowę zębów na wszczepionych implantach.Reasumując, mogę z pełną odpowiedzialnością zarekomendować dr LESZKA STRÓŻYKA jako wysokiej klasy specjalistę, świetnego chirurga.Jest to człowiek o wysokiej kulturze osobistej, bardzo życzliwy i z zaangażowaniem i pasją wykonujący swój zawód.

Opinia dodana przez: ZOSIA