stomatolog gdańsk

lek. dent. Renata Wołoszyn-Dulko

Kartuska 63/65
Gdańsk

Najlepszy stomatolog ,profesjonalna bardzo miła , godna polecenia ,z powołaniem ,poświęca duzo czasu na pacjenta

Opinia dodana przez: beata

lek. dent. Maria Mikołajska

None
Zakończyńska 2
Gdańsk

Wspaniała kobieta, cierpliwa, uprzejma dla każdego. Chcieliśmy zaznaczyć, że Pani Maria, Lidia i Pani Lucyna- zespół na Zakoniczyńskiej wspaniały. Profesjonalizm, uprzejmość i brak barier, to jest to co powoduje, że człowiek wręcz nie może doczekać się wizyty u stomatologa.

Opinia dodana przez: Barbara i Darek

lek. dent. Karolina Gromnicka

None
ul. Przytulna 36/lok. U1
Gdańsk

Uczeszczam do gabinetu na Wiszacych Ogrodach.
Bardzo polecam Panią Doktor.
Profesjonalna i bardzo dokładna.

Uczeszczam do gabinetu na Wiszacych Ogrodach.
Bardzo polecam Panią Doktor.
Profesjonalna i bardzo dokładna.

Opinia dodana przez: Maciek

Elżbieta Empel

Gdańsk

Tak,to dobry lekarz,bardzo sympatyczna kobieta.Polecam.Nic nie wiem o pójściu na emeryturę,raczej niemożliwe za względu na wiek..

dr Maria Kamieniak-Pniewska

ul syriusza6 gdansk
al. Grunwaldzka 92/98 lok. 33
Gdańsk

Najlepszy stomatolog. Zarówna Pani Maria, jak i Pani Magda są osobami oddanymi pacjentowi, profesjonalnymi w każdym calu. Widać, ze to co robią wynika z pasji i oparte jest na ogromnej wiedzy. Są to osoby dla których praca jest powołaniem a nie jedynie źródłem zarobku. Wizyta w ich gabinecie to sama przyjemność. Zdecydowanie polecam.

Nina Czerwińska-Aleksandrowicz

MAXDENT
Cieszyńskego 21/5
Gdańsk

od kilku lat lecze sie u pani doktor i ciagle jestem bardzo zadowolona, polecam, brak stresu i pelen profesjonalizm

lek. dent. Joanna Antosiak

DENTUS GABINETY STOMATOLOGICZNE
STARTOWA 1
Gdańsk

Wspaniała kompetentna moja ulubiona Pani stomatolog, której nie zamienie już na żadną inną. Jest profesjonalna, a przy tym przesympatyczna

Opinia dodana przez: Dejva magdalenasylwiaw

lek. dent. Beata Andruszkiewicz-Sałek

Stomatolog   (+1 więcej)

gen. Grota-Roweckiego 2a
Gdańsk

Posiada dużą wiedzę,ma cierpliwość. Pracuje dobrze i dokładnie. Z czystym sumieniem - po kilku latach leczenia u niej- mogę polecić. Jedynym mankamentem są długie terminy.

Tomasz Melkowski

Stomatologia Dla Całej Rodziny
Szeroka 121/122 (wejście od Świętojańskiej)
Gdańsk

Zdecydowanie polecam pana Tomka! Trafiłem (też z polecenia) niecałe 2 lata temu i po moim zaniedbaniu wyleczyłem u tego dentysty wszystkie zęby. Przede wszystkim nie ma u niego "hurtowni" jak u niektórych stomatologów. Gabinet schludny i co najwazniejsze dobrze wyposażony. Tłumaczy dokładnie zabieg i pokazuje na przykładach (zdjęciach). Nie idzie "na łatwiznę" tylko zawsze stara się uratować ząb, także 8kę! Co niestety nie jest normą w dzisiejszych czasach. Do tego zawsze uśmiechnięty i życzliwy. Zauważyłem że obłożenie terminami "w zeszycie" duże, więc to też odbieram jako dobre świadectewo o tym stomatologu.

lek. dent. Małgorzata Iwicka

Sztormowa 7c
Gdańsk

Delikatny i profesjonalny stomatolog. Szczerze polecam !!!

Delikatny i profesjonalny stomatolog. Szczerze polecam !!!