stomatolog gdańsk

lek. dent. Adam Goworowski

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Legionów 58 lok. 1
Gdańsk

Pan Doktor podjął się bardzo złożonego leczenia mojego zęba kiedy inny lekarze nie dawali mu żadnych-skazywali na ekstracje.Ceny bardzo przystępne.Wszystko bez bólu i niepotrzebnego stresu.Szczerze polecam wszystkim osobom którzy szukają leczenia na najwyższym poziomie.

lek. dent. Hanna Popiołek

CENTRUM STOMATOLOGICZNE POLDENT PRZYMORZE
Jagiellońska 36 F
Gdańsk

Pani Hanna jest moim lekarzem od wielu lat , nie zamieniłabym na nikogo innego, bardzo dobre podejście do pacjenta, zawsze wszystko dobrze wytłumaczy, jest delikatna w czasie badania

Opinia dodana przez: Oktawia

lek. dent. Anna Gołota-Konkol

None
ul. Marcowa 9
Gdańsk

Super specjalista.Pani doktor slucha pacjenta i pitrafi zaradzic wszelkim watpliwoscia.Bardzo dokladna i cierpliwa.Nic nie boli i znieczulenia robione sa bezbolesnie.Super specjalista ze swietnym podejsciem do wszytkich ktorzy sie boja.Polecam

Opinia dodana przez: Ryszard

lek. dent. Krzysztof Bielicki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne EURO DENT
ul. Zygmunta Noskowskiego 1
Gdańsk

reaguje na dryg pacjenta czyt.ból,proponuje to wszystko, czego oczekuje pacjent w sytuacji mało komfortowej związanej z bólem.Jest stomatologiem ze wszech miar godnym polecenia.
Ps.Stosuje zasady aseptyki,maseczka, rękawiczki itp.

Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Katarzyna Gołębiewska

Uniwersyteckie Centrum Stomatologiczne Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
al. Zwycięstwa 30
Gdańsk

Wspaniała i profesjonalna praca zęby wyleczone przy czym skomplikowane ułamania odwzorowane w 100% polecam leczenie u Pani dr Katarzyny

Opinia dodana przez: Filip

lek. dent. Łukasz Romanowski

Stomatolog   (+1 więcej)

DENTICAL
Grunwaldzka 244
Gdańsk

Profesjonalny i bardzo miły lekarz, delikatny - co w przypadku leczenia zębów ma dla pacjenta ogromne znaczenie. Po trzeciej wizycie żałowałam, że nie mam więcej zębów do leczenia, bo doktor bardzo spodobał mi się - i to nie tylko jako stomatolog, ale także jako uroczy mężczyzna. Pozdrawiam. Iwona

lek. dent. Barbara Dziaduszewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Zbyszka z Bogdańca 66
Gdańsk

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor,jestem u niej od zawsze,minęło 24 lata:-)leczy się u Niej ala moja rodzina.
Jest fachowcem ...

Jest fachowcem w swojej branży,plomby trzymają się jak zaklete :-)

lek. dent. Michał Wierzbicki

Stomatolog   (+1 więcej)

Miladent

Gdańsk

lEKARZ jakich mało ! pomijajac jeszcze pana doktora Zedlera z Miladentu na Rajskiej
:)Jasna plomba ;")na nfz-ale nie światloutwardzalna -koszt ...

:)Jasna plomba ;")na nfz-ale nie światloutwardzalna -koszt 20 zl -znieczulenie-znieczulenie konskie trzyma ok 2-3 godz;)

lek. dent. Karolina Zielińska

None
ul. Powstańców Warszawskich 63
Gdańsk

Bardzo dobry specjalista, profesjonalizm w pełnej okazałości, rzeczowo i fachowo wykonany zabieg, bez pośpiechu! Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Paweł

Barbara Boryczko

Kościuszki 158
Gdańsk

Pełen profesjonalizm. Pani Doktor zawsze doradzi, podpowie widać, że zna Się na fachu. Przy tym przesympatyczna Osoba polecam serdecznie!