Stomatolog Gdynia

Wolny termin: 23 Sty o 13:30. Sprawdź inny. # 2

Wolny termin: 24 Sty o 09:00. Sprawdź inny. # 3
Stomatolog Gdynia lek. dent. Ewa Sochacka

Gdynia

Prawdziwy profesjonalista. Swoją pracę wykonuje z niewiarygodną precyzją i rzetelnością. Każdą wizytę miło wspominam jak i cała moja rodzina. Zawsze kulturalny i pełen pogody ducha. Gdyby więcej było takich stomatologów na świecie zanikłaby dentofobia.

Opinia dodana przez: Alan

Niepubliczny Zakład opieki Zdrowotnej
Żwirki i wigury (przy pogotowiu)
Gdynia

Bardzo dobra Pani stomatolog, miła i sympatyczna oraz kompetentna. Byłam z dzieckiem i na pewno będziemy pacjentami dalej.

Opinia dodana przez: Ewa

CADENT
Parkowa 6/1E
Gdynia

Trafiłam do pani doktor właściwie przez przypadek, ale był to - jak się okazało - przypadek bardzo szczęśliwy. Ząb, z którym kilku dentystów wcześniej nie umiało dać sobie rady od ładnych paru miesięcy, znęcając się nade mną oraz moim portfelem i tłumacząc to faktem, iż w żaden sposób nie można się dostać do kanałów, pani doktor wyleczyła w trakcie dwóch piętnastominutowych wizyt. Słownie: dwóch. Piętnastominutowych. Wizyt. Bez bólu, bez przeciągania w nieskończoność, bez udręki siedzenia godzinami z rozwartą szczęką. Jest to najbardziej profesjonalna dentystka, z jaką zdarzyło mi się zetknąć, a widziałam ich wielu. Fachowość przez duże "F". Na pewno odwiedzę jej gabinet, jeśli w przyszłości zajdzie taka potrzeba.

Opinia dodana przez: Beata

Gabinet Kardiologiczny
Wejherowska 59/ bud. przychodni/
Gdynia

Bardzo mila stomatolog. najlepsza jaka spotkalam polecam wszystkim!!!!!!!!!!!

Bardzo mila stomatolog. najlepsza jaka spotkalam polecam wszystkim!!!!!!!!!!!

"Doktor Krasicki"
ul. Zakręt do Oksywia 3
Gdynia

Zdecydowanie polecam. Sympatyczna osoba i kompetentny lekarz. Miła atmosfera i pacjent czuje się spokojny.

Centrum Medyczno-Stomatologiczne IMED Gdynia

Bardzo ładna,sympatyczna i miła Pani
z pasją wykonuje swój zawód,wyjątkowe
podejście do pacjenta.Duży profesjonalizm,
wszystko to dzisiaj rzadko spotykane,
polecam wszystkim ten gabinet.

Opinia dodana przez: Stanisław

CADENT
ul. Myśliwska 4U/1
Gdynia

15 lat bałem się iść do dentysty, bowiem wcześniej miałem same nieprzyjemne wizyty i doświadczenia.
A pani Agata... anioł nie ...

A pani Agata... anioł nie dentysta. 100% profesjonalizmu, sympatyczności i właściwego podejścia do pacjenta. Wszystko wyjaśni, pokaże, doradzi. Plomby, kanał i rwanie - wszystko bezboleśnie w sumie, aż się nie chce wierzyć że to możliwe.
Kiedyś wzdrygałem się na samo słowo 'dentysta', a teraz nie kojarzy mi się już z niczym nieprzyjemnym czy z bólem.
Pani Agato - DZIĘKUJĘ :-)

Opinia dodana przez: Tomasz