Gdynia Stomatolog

Stomatolog Gdynia lek. dent. Monika Chaba

Centrum Stomatologiczne BEAUTIFUL SMILE Monika Chaba
Unruga 39
81-181 Gdynia

Polecam w 100 %! Pani Monika to lekarz z powołania.Do każdego problemu medycznego podchodzi bardzo poważnie i profesjonalnie. Leczenie bezbolesne w przemiłej atmosferze. Uznanie dla całego personelu! Najlepszy stomatolog u którego byłam! Gorąco polecam!!!!!

Opinia dodana przez: Aleksandra
Wolny termin: 28 Maj o 14:00. Sprawdź inny.

81-589 Gdynia

Wolny termin: 29 Maj o 13:30. Sprawdź inny.

81-589 Gdynia

Wolny termin: 30 Maj o 09:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Gdynia lek. dent. Ewa Sochacka

81-589 Gdynia

Prawdziwy profesjonalista. Swoją pracę wykonuje z niewiarygodną precyzją i rzetelnością. Każdą wizytę miło wspominam jak i cała moja rodzina. Zawsze kulturalny i pełen pogody ducha. Gdyby więcej było takich stomatologów na świecie zanikłaby dentofobia.

Opinia dodana przez: Alan

Niepubliczny Zakład opieki Zdrowotnej
Żwirki i wigury (przy pogotowiu)
Gdynia

Bardzo dobra Pani stomatolog, miła i sympatyczna oraz kompetentna. Byłam z dzieckiem i na pewno będziemy pacjentami dalej.

Opinia dodana przez: Ewa

CADENT
Parkowa 6/1E
81-583 Gdynia

Trafiłam do pani doktor właściwie przez przypadek, ale był to - jak się okazało - przypadek bardzo szczęśliwy. Ząb, z którym kilku dentystów wcześniej nie umiało dać sobie rady od ładnych paru miesięcy, znęcając się nade mną oraz moim portfelem i tłumacząc to faktem, iż w żaden sposób nie można się dostać do kanałów, pani doktor wyleczyła w trakcie dwóch piętnastominutowych wizyt. Słownie: dwóch. Piętnastominutowych. Wizyt. Bez bólu, bez przeciągania w nieskończoność, bez udręki siedzenia godzinami z rozwartą szczęką. Jest to najbardziej profesjonalna dentystka, z jaką zdarzyło mi się zetknąć, a widziałam ich wielu. Fachowość przez duże "F". Na pewno odwiedzę jej gabinet, jeśli w przyszłości zajdzie taka potrzeba.

Opinia dodana przez: Beata

ul. Starodworcowa 1E/3
81-575 Gdynia

Jestem bardzo zadowolona – Pani Bożena jest najlepszą dentystką, z usług której miałam okazję korzystać! Niejednokrotnie udawałam się do niej z bólem i za każdym razem zostawałam przyjmowana w tempie ekspresowym. Ceny są niewysokie, a zęby są leczone naprawdę dobrze. Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: Iza

Gabinet Kardiologiczny
Wejherowska 59/ bud. przychodni/
81-049 Gdynia

Bardzo mila stomatolog. najlepsza jaka spotkalam polecam wszystkim!!!!!!!!!!!

Bardzo mila stomatolog. najlepsza jaka spotkalam polecam wszystkim!!!!!!!!!!!

Gdynia

Zdecydowanie polecam. Sympatyczna osoba i kompetentny lekarz. Miła atmosfera i pacjent czuje się spokojny.