Lekarze Stomatolog Gliwice

Stomatolog, Ortodonta

Mój Dentysta Tomaszewska
Konarskiego 10
44-100 Gliwice

" Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm rodzi jakość, a jakość to luksus" - te słowa według mnie najlepiej opisują Panią Doktor Marię Lenarczyk - Tomaszewską. Dzięki Pani Doktor mam inne spojrzenie na leczenie i wizyty u dentysty. Każda wizyta w gabinecie jest dla mnie przyjemnością. Spokój, wiedza, poczucie humoru, dokładność, zaangażowanie, profesjonalizm - to jest właśnie Pani Maria. Jeśli ktoś się boi leczenia, wizyt u dentysty lub po prostu szuka dobrego ...
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Stomatolog
                                       lek. stom. Bartosz Nowak

lek. stom. Bartosz Nowak

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prodenta
Orlickiego 1
44-100 Gliwice

Gdy jak co roku wybierałem się na przegląd do dentysty, zadzwoniłem, aby się umówić na kolejną od ponad 30 lat wizytę. I wówczas okazało się, że „mój” dentysta nie przyjmuje. Zacząłem pytać znajomych i przyjaciół, którzy polecili mi właśnie ten gabinet – PRODENTA… Od ponad trzech miesięcy jestem pacjentem i mogę potwierdzić to wszystko, co można przeczytać na różnych stronach o gabinecie, a ponadto znakomity personel i ta niepowtarzalna atmosfera, ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. stom. Karol Babiński

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prodenta
Orlickiego 1
44-100 Gliwice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach
Opinia dodana przez: paulina

dr Maciej Szewczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MED-POZ"
Lekarska 10
44-151 Gliwice

Byliśmy pacjentami różnych gabinetów stomatologicznych. Ten jest zdecydowanie najlepszym w Gliwicach. Szewczyk s.c. to świetnie wyposażona stomatologia, fachowość i pacjent to najważniejsze wartości gabinetu dr Szewczyka. Bezproblemowy kontakt, a w razie jakichkolwiek problemów wizyta natychmiastowa. Poza tym, gwarancja ZEROWEGO BÓLU. SUPER SUPER SUPER. POLECAM WSZYSTKIM Pacjenci JP, LP i PP
Opinia dodana przez: JP, LP i PP

lek. dent. Joanna Dobrzańska

Sobieskiego 11
Gliwice

Nie poddawałam się leczeniu Pani Doktor, ale wystawię bardzo dobrą opinię. Nastraszona wcześniejszymi konsultacjami zjawiłam się z polecenia. Nigdy nie byłam tak zdenerwowana, nawet byłam niemiła, niemniej młodziutka Pani doktor podeszła tak fachowo do mojego stresu i problemu, że dziw bierze. Być może w rodzinie Pani doktor był ktoś starszy bardzo doświadczony, bo ważyła każde słowo, mówiła mądre rzeczy. Polecam tą lekarkę osobom spanikowanym, którym zależy na ratowaniu swoich sfatygowanych ...

lek. dent. Marcin Domagała

Centrum Stomatologii "Silesia"
ul. Sobótki 2/1
44-100 Gliwice

Jawi-Med. Prywatna przychodnia lekarsko - stomatologiczna i Pan doktor Marcin Domagała czyni cuda. Chciałam gorąco podziękować dr. Marcinowi Domagała z Jawi- Med-u w Rudzie Śląskiej, najlepszemu lekarzowi na świecie, który pomógł mojej Córce i uporał się z trudnym zębem, który przeszkadzał w założeniu aparatu. Pan doktor ma doskonały kontakt z dzieckiem, bez bólu i stresu przeprowadził cały zabieg. Ponadto Pan doktor super leczy zęby. Córka zachwycona i również serdecznie dziękuję. ...
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Maria Biegun-Myśków

Prywatny Gabinet Lekarski
Kopernika 63
44-117 Gliwice

Przyjazna atmosfera. Indywidualne podejście do pacjenta. Polecam Panią Doktor, ponieważ nie szczędzi czasu na pacjenta i zawsze dopomoże. Jakoś wykonywanych usług jest na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Kinga Korczak-Tajstra

Spółdzielcza 27A
44-100 Gliwice

Polecam panią dr Kingę Korczak. Wspaniała specjalistka z ogromną wiedzą , wykonuję swoją pracę z pasją. Bardzo wysoki poziom świadczonych usług, niesamowita delikatność, zabieg przyniósł oczekiwane rezultaty. Wizyta zgodna z grafikiem bez opóźnień. Z pewnością wrócę
Opinia dodana przez: Aleksandra

Małgorzata Warchoł

Chirurg stomatolog, Protetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Moja 3 letnia córeczka dzięki Pani doktor chętnie chodzi do stomatologa. Atmosfera, podejście do tak młodej pacjentki zasługuje na umieszczenie tutaj pozytywnego komentarza. Dziękuję Pani doktor:)

Bożena Szadkowska-Breguła

Jana Pawła II 14e lok. 2
44-100 Gliwice

Polecam serdecznie Panią doktor! Symaptyczna i profesjonalna. Jestem jej wieloletnią pacjentką

lekarz Małgorzata Grzegorzak

dentalclinic
44-100 Gliwice

Od wielu lat leczy całą moją rodzinę, teraz już w swoim prywatnym gabinecie. Doskonały fachowiec, a przy okazji bardzo miła osoba. Nawet osoby panikujące na samo hasło "dentysta" już po pierwszej wizycie pozbywają się strachu.

lek. dent. Marta Woźniak-Szopa

Radan - Med Sp. z o. o. Zakład Lecznictwa
ulica Basztowa 3
44-164 Gliwice

Polecam gorąco. Kompetencja oraz obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo ludzkie podejście do pacjenta. Dogodne godziny przyjęć pacjentów oraz przystępne ceny.
Opinia dodana przez: Tomek

lek. dent. Ligia Ładoń

NZOZ Dentinal
Dolne Wały 20/3
44-100 Gliwice

Bardzo sympatyczna i kompetentna. Wszystkim polecam. Chodzę do niej od wielu lat i nie wyobrażam sobie zmiany na innego stomatologa. Gdy jest na urlopie, to czekam na jej powrót.

lek. dent. Andrzej Soja

Plac Jaśminu 2
44-152 Gliwice

Stomatolog pierwsza klasa komfort jaki stwarza pacjentowi podczas leczenia pierwszorzedny.Posiada ogromną wiedzę. Polecam tego stomatologa gorąco.
Opinia dodana przez: Pacjentka

Ewa Mękwińska

Spółdzielczy Gabinet Stomatologiczny
44-100 Gliwice

Niewzykle kompetentna, miła lekarka. Jej wiedza jest ogromna, widać, że Pani doktor jest "na czasie" z nowinkami z branży, aby móc odpowiednio pomóc pacjentowi. Ma niesamowitą intuicję lekarską, cierpliwość i delikatność dla pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam gorąco

dr Maja Kwiecińska

ulica Gruszczyńskiego 3
44-100 Gliwice

Bardzo kompetentna i bardzo sympatyczna pani doktor. Profesjonalnie zdiagnozowała bruksizm. Poleciła mi kupno szyny. Sama ją przy mnie bardzo profesjonalnie "przygotowała do użytku".
Absolutnie najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Pani doktor to świetny specjalista. Szybka i trafiona diagnoza, skuteczne leczenie- to wszystko czego oczekuje się od lekarza. Jednak pani doktor daje coś więcej. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, choć pacjentów jest sporo poświęca dużo czasu, by wszystko dokładnie wyjaśnić i rozwiać ewentualne wątpliwości. Z pierwszej wizyty wyszłam wyposażona w zestaw artykułów dotyczących mojej dolegliwości. Widać, że leczenie to jej pasja a nie sposób na ...

lek. dent. Sylwia Czekurłan

Niedbalskiego 1 lok.5
Gliwice

Jestem pod opieką stomatologiczną Pani Czekurłan od wielu lat. Dzięki niej pokonałam swój strach przed dentystami. Jest bardzo miłym i kontaktowym lekarzem. Kiedyś zgłosiłam się do niej z bólem zęba i zostałam przyjęta niemalże od razu. Nigdy nie miałam żadnych problemów i do dziś cieszę się pięknym uśmiechem. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Beata Krakowian-Mochnacka

ulica Kozielska 4
44-100 Gliwice

Bardzo pomocna Pani Stomatolog. O całym zabiegu opowiedziała, zaleciła kolejne postępowanie. Polecam.

lek. dent. Renata Kończakowska

Nzoz DUO-DENT
Z.W.M. 15/1
44-100 Gliwice

Mam dosyć dentystów, pani doktor ratuje mi uzębienie po innych "specjalistach", wszystko tłumaczy i jest wyrozumiała dla mojego dziecka. Cóż więcej, ciesze się, że w końcu ktoś odpowiedzialny.