Stomatolog Gorlice

lek. dent. Jolanta Weron-Gryoś

prywatny gabinet stomatologiczny
ul.Kościuszki
Gorlice

Zdecydowanie polecam, Pani doktor jest najlepszym stomatologiem w Gorlicach. Pełen profesjonalizm połączony z bardzo sympatyczną atmosferą.

Opinia dodana przez: Sandra

lek. dent. Dagmara Kawiecka-Przybyła

None
ulica Krakowska 2
Gorlice

Szczerze odradzam każdemu!!! Brak profesjonalizmu, w gabinecie wraz ze swoją asystentką krótko mówiąc urządzają "muppet show". Atmosfera okropna, ośmieszają klientów, brak kultury i podejścia do kobiet w ciąży, obie są irytujące. Wizyty od 10 jednak Pani Doktor przychodzi z koszem zakupów 20 min później lekceważąc pacjenta. Ceny najdroższe w mieście nie odzwierciedlają jakości. Poszłam rutynowo podbić kartę ciąży, nic kompletnie mnie nie bolało. Stomatolog stwierdził, że mam ubytki na 5 zębach szósty stwierdziła że "nie jest do końca pewna"... Nie znam się na tym więc zgodziłam się na leczenie. Na wizycie kontrolnej za symboliczną kwotę 260 zł zostały mi zrobione dwa zęby. Finał jest taki, że zęby które według mnie dotąd nie stanowiły żadnego problemu, po wizycie mnie rozbolały. Poszłam ponownie do pani Dagmara Kawiecka-Przybyła skonsultować problem, jednak według niej jest wszystko dobrze. Próbowała mi wmówić, że jestem przewrażliwiona wraz z "asystenką" która jej wtóruje robiły ze mnie waryjata - skandal! Nie spotkałam tak aroganckiej obsługi w żadnej branży. Teraz muszę udać się do specjalisty z prawdziwego zdarzenia, aby pomógł mi uporać się z bólem zęba. Straciłam czas, pieniądze oraz kosztowało mnie to dużo nerwów. Tak traktują pacjentki w ciąży.

Opinia dodana przez: Pacjentka