stomatolog

Sortuj
Wolny termin: jutro o 10:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

Stomatolog   (+6 więcej)

Artyści Uśmiechu
ul. Chorzowska 216
Katowice

Delikatny, uprzejmy i co ważne potrafi uspokoić zdenerwowanego pacjenta. Pocieszy go i da wsparcie - to bardzo dużo daje. Godny zaufania i polecenia

Stomatolog Katowice lek. dent. Tomasz Bigas

lek. dent. Tomasz Bigas

ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
al. Roździeńskiego 88a
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Jestem w pelni zadowolona z wizyt w Astra dent i ze trafilam do pana doktora Tomka Bigasa
usunięcie 2 ósemek ...

usunięcie 2 ósemek to ie lada wyzwanie dla mnie bo panicznie boję sie fotela dentystycznego!!! Ale jak doktor obiecał - zero bólu i tak było! Jak chcecie szybko pozbyć sie bolacych zebów- polecam !

Opinia dodana przez: Happy
Stomatolog Kraków lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

NZOZ Centrum Stomatologii Luxdentica Dariusz Wilisowski
ul.Przemiarki 23 lok 5

Średnia ocen: 5/5

Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora. Konkretny, miły no i z ogromną wiedzą. Tłumaczy i wyjaśnia przebieg leczenia i do tego jest cierpliwy. Nie zamierzam zmieniać na innego!!!

lek. dent. Szymon Krysta

Stomatolog   (+4 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatne Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej VIP Dental
płk. Karola Zagórskiego 3
Bielsko-Biała

Średnia ocen: 5/5

Zapewne jak powiem że boję się stomatologów i bólu to nie będzie to nic nowego, ale Pana Krysty takie zjawisko nie wystąpiło u mnie. Jestem zadowolony z wizyty i dobrze, że zdecydowałem się na tego lekarza. Mogę śmiało polecić i będę u lekarza kontrolował moje zdrowie.

Stomatolog Kraków lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Stomatologia Świątkowska- Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
ul.Ignacego Krasickiego 30/84
Kraków

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Opinia dodana przez: Joanna
Stomatolog Tychy lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

DentalCare
Barona 30
Tychy

Cierpliwa, miła i bardzo sympatyczna, zdecydowanie polecam - naprawdę super lekarz!!!! Mam pełne zaufanie do kompetencji!!!

Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Marian Inglot

lek. dent. Marian Inglot

Chirurg stomatolog   (+1 więcej)

INGLOT Implantologia i Stomatologia Estetyczna
ul. Fiołkowa 4/166
Kraków

Mam pełne zaufanie do Pana doktora! Życzliwa i kompetentna osoba. Oby więcej takich specjalistów! Jak najbardziej duży PLUS

lek. stom. Grzegorz Sanocki

Stomatolog   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Chirurgii Jednego Dnia "EZ"
Borowskiego 2 A/3
Gorzów Wielkopolski

Polecam Dr. Grzegorza! Fachowo i profesjonalnie podchodzi do problemów. Mój uśmiech jest piękny! Aparat nosiłam tyle czasu ile przewidział doktor. Świetna współpraca, przepiękne gabinety i sprzęty których nie widziałam w żadnym z Gorzowskich gabinetów. Profesjonalne leczenie a przy okazji świetny humor i dobre żarty przy każdej wizycie!Niska cena i rewelacyjne podejście do pacjenta!!!!! POLECAM GORĄCO!

Opinia dodana przez: Patrycja
Stomatolog Kraków lek. dent. Agnieszka Miazga

lek. dent. Agnieszka Miazga

Miadent Studio
ul. Czajna 13b

Średnia ocen: 5/5

Wspaniała lekarka, wyjaśnia i tłumaczy, odpowiada na pytania i jest bardzo cierpliwa, kompetencje również na BARDZO wysokim poziomie. polecam wszystkim

lek. stom. Magdalena Gromadka - Długosz

Centrum Stomatologiczne "VITADENT"
ul. Walerego Sławka 17

Średnia ocen: 5/5

Specjalista ogromnej klasy oraz bardzo miły człowiek. Dziękuje, jestem bardzo zadowolona z uzyskanej pomocy i leczenia. Teraz już wiem, że mam zaufanego lekarza:)))