Filtruj terminy

Lekarze Stomatolog Jastrzębie-Zdrój

lek. dent. Joanna Łaciak-Pańczyk

ulica Górnicza 1
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Najlepszy stomatolog na świece:).Dla dorosłych,jak i dla dzieci :).Wspaniała kobieta :). Jeżeli ktoś panicznie boi się stomatologa, polecam tę Panią, jedyna do której mam zaufanie
Opinia dodana przez: Magda

Urszula Bamberska-Pośpiech

Ortodonta, Stomatolog

Śląska 69 lok. 1
44-335 Jastrzębie-Zdrój

WITAM!!!Byłam na jednej wizycie.01.03.2012 mam nastepną-plan leczenia.Pani doktor jest bardzo miła,odpowiada na wszystkie pytania.Aparat metalowy kosztuje 1.800zł(na jedną szczenkę)koszt wizyty 100zł,za odciski nie płaciłam.Zleciła pantonogram szczęki koszt za 2 zdjecia 90zł.

dr n. med. Wojciech Drobek

1 Maja 14
Jastrzębie-Zdrój

Wizytę u doktora Drobka określiłabym jednym słowem - rewelacja! Ogromna wiedza i profesjnalizm, diagnoza poprzedzona dokładnym wywiadem i badaniem z wieką dbałościa o komfort pacjenta. Życzliwa i przesympatyczna postawa pana doktora. Plan leczenia, w tym ćwiczenia własne zostały dokladnie omówione. Otrzymałam również zestaw materiałów pomocniczych w formie pisemnej. Pan doktor wykazał sie wielka cierpliwościa odpowiadając na wszelkie moje pytania.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Michał Posturzyński

Michał Posturzyński Stomatologia
ul. Mazowiecka 10
Jastrzębie-Zdrój

Polecam Pana doktora Michała ponieważ ma wyjątkowo miłe podejście do pacjenta, wytłumaczył mi cały przebieg zabiegów jakie będą wykonywane aby uzyskać pełne uzębienie. Miałam wykonane 4 implanty , uzyskałam piękne uzębienie dzięki wielkiej precyzji, fachowości i cierpliwości doktora Michała. W dodatku cena za taką robotę była naprawdę bardzo dostępna.
Opinia dodana przez: Róża

lek. dent. Joanna Golik

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, praktyka lekarza rodzinnego "SZEROKA"
Tysiąclecia 15e
44-268 Jastrzębie-Zdrój

Pani stomatolog brakuje czasu na przeprowadzenie dokładnego leczenia ,ciągle się spieszy ze wszystkim i przy czym jest nie dokładna ,a zęby nie do końca dobrze doleczone .
Opinia dodana przez: Natalia

Halina Komorowska

Gabinet Lekarski
324715 Jastrzębie-Zdrój

Chodzę do Pani Doktor i jestem zadowolona jak z żadnego innego lekarza. uprzejma,miła,pełna empatii dla pacjenta, zna swój fach i jest w nim profesjonalistka. Naprawia moje zęby leczone przez innego lekarza i żałuję tylko ze tak późno trafiłam do Pani Doktor. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Konrad Cichoń

Kaszubska 7 lok. 63
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Brak zapisów, trzeba sporo odczekać w kolejce ale cena w stosunku do podejścia i jakości najlepsza w tym mieście !
Opinia dodana przez: Adi

Sławomir Kornaś

Protetyk, Stomatolog

Kor-Dent Gabinet stomatologiczny
Katowicka 5
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Pan Kornaś jest bardzo miły i kompetentny, bardzo dobrze leczy zęby. W sumie u niego miałam plombowane 8 zębów, z czego 4 były poprawiane po poprzednim stomatologu, do którego wcześniej chodziłam. Również miałam ściągany kamień. Bardzo bezbolesnie wykonywane zabiegi, pomimo że nigdy nie chciałam znieczulenia. Pan Kornaś zawsze był tym zaskoczony :D Bardzo polecam Jego usługi.
Opinia dodana przez: Sylwia

Aleksandra Langosz-Nowak

Protetyk, Stomatolog

Zakład Leczniczo-Opiekuńczy dla Dzieci "BETLEJEM"
Pszczyńska 11
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Leczyłam się u Pani doktor od półtora roku. wszystko było ok, aż do momentu kiedy okazało się że leczony przez nią ząb w trakcie urlopu podszedł ropą. Dentysta do którego poszłam ze zdjęciem powiedział że gdyby mój dentysta wcześniej zlecił prześwietlenie dało by się go uratować, a tak to do wyrwania. Wydaje mi się że kiedy przychodzi nowy pacjent, dentysta powinien wysłać go (jeśli nie ma takiego sprzętu w gabinecie) ...

dr Michał Wodecki

gabinet stomatologii
Al.Piulsudskiego 18a
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Ja chodzę z całą swą rodziną do P. Doktor Biernackiej jestem bardzo zadowolona. Zero bólu, przyjemnie szkoda że tak krótko jestem u niej bo bym mogła całydzień na tym fotelu siedzieć bo nic mnie nie boli.

lek. dent. Katarzyna Banko

STOMED
Katowicka paw 623
44-335 Jastrzębie-Zdrój

ZDECYDOWANIE ODRADZAM KANAŁÓWKĘ, a nawet przestrzegam. Rok po wizycie, u innego już dentysty, okazało się, że na trzy kanały mam wypełniony jeden i to tylko w połowie, a pozostałe są niedokładne oczyszczone, ponadto w wyniku złej nadbudowy zęba, w wyniku ucisku zaczęła mi zanikać kość.

Maria Matlok

Stomatolog, Ortodonta

Jastrzębie-Zdrój

Leczenie kanałowe 700 z tym że druga umówiona wizyta to jakaś ściema bo pan "doktor" powiedział że nie ma czasu bo musi następnego pacjęta przyjąć bo bardzo dbają o godziny umówione więc może mi tylko kamień usunąć za 120!!! Oszuści i złodzieje - a po każdej wizycie boli ząb!
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Ewa Felis-Otrzonsek

Prywatny Gabinet Lekarski
11 Listopada 51
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Mialam przyjemnosc leczyc zeba u Pani doktor. Uszczerbil mi sie zabek z plomba (pani doktor nie wiedziala co dokladnie sie uszczerbilo) a ona wymienila mi POLOWE plomby i skasowala 150 zl bez znieczulenia. Koszulke mialam cala mokra od psikania woda i nie wspomne jak wygladala moja twarz... Dramat!!!! Zdecydowanie nie polecam!!

lek. dent. Anna Dyrszka

NZOZ Salus sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój

Leczenie wykonane nie profesjonalnie. Nie polecam Dokładnie do poprawy ząb . Z dala od tych dentystów
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Edward Berdys

Katowicka 21

lek. dent. Monika Blitek-Jania

Wiejska 11a

lek. dent. Jolanta Wiśniewska-Hołówko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ruptawa"
Cieszyńska 146
44-337 Jastrzębie-Zdrój

lek. dent. Barbara Zwolińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarsko-Pielęgniarska PRO-CORDI Sp. z o.o.
St. Wyspiańskiego 8

Barbara Czuczman

lek. dent. Agnieszka Kaczmarzyk

CENTRUM MEDYCZNO-STOMATOLOGICZNE "MAZOWIECKA 10"
Mazowiecka 10