Stomatolog Jaworzno

Stomatolog Jaworzno lek. dent. Magdalena Siewniak

Stomatologia Siewniak
Ignacego Łukasiewicza 1a
40-019 Jaworzno

Jestem w trakcie leczenia ortodontycznego u Pani Doktor. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze, plan leczenia zrobiony profesjonalnie. Po miesiącu noszenia aparatu już widać pierwsze małe efekty. Pani doktor wyczerpująco udziela odpowiedzi na moje pytania. Polecam

Opinia dodana przez: Dorota

Pl. Św.Jana 9
32510 Jaworzno

Bardzo dobra stomatolog godna polecenia i pozytywnie nastawiona do ludzi jak i do życia pozdrawiam:))

ulica Grunwaldzka 123
43-600 Jaworzno

Doskonały lekarz, wraz z całą moją rodziną leczymy się w jego gabinecie od wielu lat I z wielką przyjemnością polecam każdemu zainteresowanemu. Pozdrawiam!

Opinia dodana przez: Wojtek

Prywatny Gabinet Lekarski
Północna 8
43-600 Jaworzno

Jak zawsze obawiałem się lekarzy stomatologów, to akurat tą Panią mogę polecić każdemu. Leczenie bezbolesne, dzisiaj ósemka wyrwana w mgnieniu oka. Po za tym jest bardzo uprzejma, często zadaje pytanie czy znieczulenie dalej działa, czy wszystko w porządku, porozmawia na różne tematy. Na prawdę godna polecenia Pani Stomatolog z Jaworzna.

Opinia dodana przez: Przemysław

Grunwaldzka 222
32510 Jaworzno

Profesjonalna, bardzo miła i uprzejma, niezmiennie od kilkunastu lat, bo od tylu lat jesteśmy całą rodzina pacjentami Pani doktor, a do tego jeszcze b.przystępne ceny. Szczerze polecam, Alicja

Opinia dodana przez: Alicja

Zwycięstwa 100
43-608 Jaworzno

Jak najbardziej godny polecenia. Jeden z lepszych stomatologow do jakich chodziłam. I terminy wizyt tez są ok :)

Opinia dodana przez: Paulina

Bogusławskiego 16
43-600 Jaworzno

Doskonała atmosfera mimo wizyty u Dentysty, sto procen profesionalizmu Wspaniały efekt końcowy. Serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Pawel Cierpich
Stomatolog Jaworzno lek. dent. Adam Siewniak

Stomatologia Siewniak
Ignacego Łukasiewicza 1a
40-019 Jaworzno

Serdecznie polecam, przeprowadziłam u doktora z sukcesem ponowne leczenia kanałowe (reendo), gdzie większość stomatologów uważała że ząb jest do usunięcia. Dodatkowo doktor wymienił mi starą popękaną plombę na wypełnienie - onlay, bardzo dobra protetyka. Oprócz tego wyleczyłam kilka innych zębów, wszystko bezboleśnie i w miłej atmosferze, w mojej opinii profesjonalista.

Opinia dodana przez: Dorota

NZOZ DENTAL ART IWONA ORCZYK
ulica Jaworznicka 27 A
43-602 Jaworzno

stomatolog z b,wysokimi kwalifikacjami,głos łagodzący nawet największy stres,wzbudza zaufanie -wie kiedy przestac-jak zaboliii POLECAM jestem z tych co strasznie się boją

Prywatny Gabinet Lekarski
Elżbiety 1
43-607 Jaworzno

Zgadzam sie z osoba powyzej super stomatolog, ktory ma podejscie do pacjenta i jest konpetentny. Polecam go z czystym sumieniem

Opinia dodana przez: Marysia