Lekarze Stomatolog Jelenia Góra

lek. dent. Łukasz Śmiałowski

Muzealna 9a/6
58-500 Jelenia Góra

Lekarz z powołania ,godny polecenia .Pierwsza wizyta za mną i szoku doznałam że pan doktor nic nie rozwiercał na siłę tylko wytłumaczyl na czym polega problem .Na pewno wrócę , razem z rodziną.

lek. dent. Adam Suszczewski

Jelenia Góra, ul. Groszowa
58-500 Jelenia Góra

Leczę się u dr Suszczewskiego od kilkunastu lat. Profesjonalista. Leczenie bez bólu, bez poprawek. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Alina Osuch

Chirurg stomatolog

"Usmiech"Przychodnia Cirurgii Stomatologicznej
Jelenia Gora, ul.Moniuszki 5A
58-506 Jelenia Góra

Szybki, bezbolesny zabieg mimo ostrego stanu zapalnego i kiepskiego stanu uzębienia. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Adam

Beata Jabłońska

Chirurg stomatolog

Ul. Okrzei 5
Sobieskiego 4
58-500 Jelenia Góra

Dr Jabłońska to mój najbardziej zaufany lekarz od kilkunastu lat. Pani doktor jest bardzo kompetentna, a przy tym delikatna i przemiła. Córeczka nie może doczekać się wizyty. Czeka się długo, ale swoich stałych pacjentów pani doktor zawsze wplecie do terminarza, jeżeli zaistnieje nagła potrzeba.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marek Adamski

Kiepury 1 lok. 65
58-506 Jelenia Góra

Każdemu szczerze polecam, a szczególnie tym którzy mają opory żeby wybrać się do dentysty. Pan Adamski potrafi stworzyć całkowicie bezstresowa atmosferę a przy tym jest delikatny, dokładny, tłumaczy pacjentowi co w danej chwili robi i wszystko jest na najwyższym poziomie. Zamiast bać się kolejnej wizyty można się z niej cieszyć.
Opinia dodana przez: cthulhu

lek. dent. Aleksander Gordijenko

Gabinet Chirurgii i USG
Teatralna 1. po.109
58-500 Jelenia Góra

Przyprowadziłam tu po raz pierwszy moje 7-letnie dziecko, które panicznie bało się stomatologa. Moje dziecko zawdzięcza lekarzowi zdrowe ząbki. Do leczenia użyte zostały najnowocześniejsze materiały światłoutwardzalne. Polecam - stomatolog z wieloletnią praktyką i doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Jovvita

lek. dent. Anna Chrzanowska

Centrum Pulmonologii i Alergologii w Karpaczu S.A. AOS
ul. Cieplicka 83A
58-560 Jelenia Góra

Pierwszy raz poszłam do pani Ani, kiedy chciałam pozbyć się zmarszczek. Okazało się, że są na to sposoby. Teraz wyglądam i czuję się dużo młodziej. Teraz chodzę systematycznie na zabiegi różnego typu, a wręcz czuje się od nich uzależniona...
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Monika Łobaczewska-Rogalska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SUPRADENT Spółka z o.o.
Sygietyńskiego 3
58-506 Jelenia Góra

Bardzo kompetentna, miła Pani Doktor, o dużej kulturze osobistej. Same plusy: dokładna, cierpliwa, sympatyczna. Mogę spokojnie polecić każdemu kto odczuwa lęk przed wizytą gabinecie stomatologicznym.

lekarz Katarzyna Siedlar-Najjar

Najjar-Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Bartosza Głowackiego 1/3
58-500 Jelenia Góra

Bardzo miła, sympatyczna Pani stomatolog. Szukałam dobrego stomatologa i teraz juz wiem, że dobrze trafiłam. Kontakt do gabinetu dostałam od koleżanki z pracy, która również jest bardzo zadowolona z obsługi i rozsądnej ceny. POLECAM

lek. dent. Magdalena Mazerska

al. Wojska Polskiego 18a lok. 9
58-500 Jelenia Góra

Profesjonalizm,zaangażowanie.No i cała walizka empatii i cierpliwości dla pacjenta.A bywają rózni pacjenci.
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Anita Berlińska-Rzemińska

pl. Kombatantów 1 lok. 1u
58-560 Jelenia Góra

Polecam Panią Doktor wszystkim. Miałem podbramkową sytuację chwilę przed wyjazdem, i pomimo, trudnosci w znalezieniu wolnej godziny, Pani Doktor mnie przyjęła i perfekcyjnie rozwiązała mój problem. Miło, szybko i skutecznie. Nie mam nawet zamiaru szukać kogoś innego, już się umówiłem na porządek ze wszystkimi zębami. Polecam!
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Jan Dziewięcki

Piłsudskiego 35
58-500 Jelenia Góra

Najlepszy stomatolog na świecie ! Doświadczony ratujący zęby, ale też potrafi wyrwać na miejscu robi RTG, bez ceremonii i horrendalnych kosztów. Do doktora Dziewięckiego można iść z zaufaniem i spokojem. Niestety gabinet w Jeleniej Górze już nie funkcjonuje :(
Opinia dodana przez: Klara

lek. dent. Renata Nyczko

Przychodnia KLONOWICA
Sebastiana Klonowica 2/7
58-500 Jelenia Góra

Nie spotkałem nigdy bardziej profesjonalnego i sympatycznego podejścia do tematu popartego doświadczeniem i ogromną wiedzą . Polecam
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Tomasz Żelaśkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o.
ulica Różyckiego 6
58-506 Jelenia Góra

Szukałam pilnej pomocy, Doktora Tomasza Żelaśkiewicza poleciła mi znajoma osoba i to była bardzo dobra decyzja. Zostałam przyjęta bardzo szybko i została mi udzielona pomoc. Wcześniejsza diagnoza u innej osoby okazała się błędna, powodem bólu i opuchlizny nie był ząb - Pan doktor wszystko jasno mi wytłumaczył, wykonał zabieg, który przyniósł ulgę i zalecił dalsze leczenie. Dziękuję i polecam Różyckiego 19/I piętro, tel. 601 695 442
Opinia dodana przez: Klara

Agnieszka Zawiła

Stomatolog, Ortodonta

ORTODONCJA od A do Z
ul. 1 Maja 49
58-500 Jelenia Góra

Lekarz - ortodonta, którego naprawdę polecam. :) Nie mam zastrzeżeń do pani Zawiłej. Zawsze uśmiechnięta, sympatyczna, miła. Pozdrawiam.

lek. dent. Magdalena Żywicka

al. Wojska Polskiego 18a lok. 9
58-500 Jelenia Góra

Bez namysłu rekomenduję tą dentystkę. Sprawna, dobrze zorganizowana, z kosmiczną wiedzą i do tego bardzo jasno tłumaczy co, jak i dlaczego. jest szefową tej placówki - widać, że trzyma ją twardą ręką. Nie robi wszystkiego sama i deleguje do poszczególnych specjalistów od leczenia kanałowego itp. Przyznam, że tanio nie jest ale wolę zapłacić więcej i mieć zęby zrobione na fest niż po kilka razy chodzić (żona tak miała u innego ...

Elżbieta Łoś

Stomatolog, Ortodonta

Kopernika 2
Jelenia Góra

Bardzo precyzyjana.Chce wykonać swoją prace jak najlepiej.

lek. dent. Iwona Gawrych

Szymanowskiego 3 lok. 61
58-506 Jelenia Góra

Idealne podejscie do dzieci ktore tak strasznie boja sie dentysty .Poswieca naprawde duzo czasu choremu

lek. dent. Aneta Zięba-Berczyńska

ul. Sudecka 87/3
58-500 Jelenia Góra

Po namawianiu Mojego chłopaka na wizyte u Dentysty,wkoncu się zgodziłam bo ból był nie do zniesienia.momentami potrafił mnie wybudzic ze snu. Wchodząc do Gabinetu Pani Doktor zapytała czy leczymy czy usuwamy.? .Ja bez zastanowienia się odpowiedziałam WYRYWAMY.TO doktor po zagladnieciu powiedziała że uratuje je i zrobi wszystko by mnie nie bolało. I tak też było, podejscie do pacjenta 10/10*.Po koniec wizyty Doktor powiedziała że dużo pracy jest z moimi zębami ...
Opinia dodana przez: Paulina

Barbara Kruk

Jelenia Góra

Ku przestrodze: jestem byłą, długoletnią pacjentką. Razem z całą rodziną wiele lat byliśmy zadowolonymi klientami. Do czasu - po RTG robionym z innej okazji okazało się, że mam nie do końca wypełnione ubytki. Coś mnie tknęło i wysłałam też męża na RTG. To samo. Podobnie jak mój tato. U trzech osób niemal WSZYSTKO do poprawy. A Pani doktor stwierdziła, że to nie ona robiła wypełnienia. Pewnie, że nie - my ...