Stomatolog Katowice

LUX MED
ul. Sokolska 29, (budynek Citibank - Handlowy - V piętro)
40-086 Katowice

W skali od 1 do 5 daję 6 :-)

W skali od 1 do 5 daję 6 :-)
Oprócz profesjonalizmu i zawodowej uprzejmości jest coś jeszcze - wspaniałe podejście do pacjenta, zadawanie pytań, uważne słuchanie i reagowanie na to co pacjent mówi, nieudawane zainteresowanie, troska i chęć pomocy także w dziedzinach medycyny innych niż stomatologia. To widać nawet podczas krótkich wizyt. Nigdy dotąd nie pisałem żadnych takich opinii ale Pani Doktor na to w pełni zasługuje.

Opinia dodana przez: Sławek

Praktyka Lekarsko Dentystyczna Marek Knast

40-181 Katowice

Rewelacyjny stomatolog. Polecił mi go znajomy w beznadziejnej sytuacji. Kanałowe trawało prawie 1,5 godziny ale przebiegło bezboleśnie i ząb został uratowany po wcześniejszym beznadziejnym leczeniu u innego lekarza. Mam do tego Pana 100% zaufanie. Polecam

Opinia dodana przez: ANONIM
Stomatolog Katowice lek. dent. Marta Szymańska-Pawelec

Dentim Sp. z o.o.
ulica Johna Baildona 12/3
40-115 Katowice

Do Pani doktor trafiłam z 4 letnim synkiem. Zawsze był bardzo "ostrożny" z zaufaniem dentyście, natomiast już po pierwszej wizycie całkowicie zaufał Pani doktor. Podejście do dziecka asystentki i dr Marty są naprawdę godne pochwały. W rezultacie pracy załogi Dentim Clinic, mój syn posiada zdrowe ząbki. Czekamy teraz z niecierpliwością na ząbki stałe ;) Ja z czystym sumieniem polecam :)

Opinia dodana przez: Justyna

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Bardzo dobry lekarz, dokładnie tłumaczy zakres leczenia, miły i uprzejmy stomatolog z anielską cierpliwością do dzieci, polecam.

ulica Bolesława Chrobrego 37/39
40-881 Katowice

Nie znam lepszej dentystki od dr Bony! Po traumie z dzieciństwa tylko ona miała do mnie odpowiednie podejście i chodzę do niej do dzisiaj i chodzić będę tak długo dopóki będzie leczyć :) Ma świetne podejście zarówno do dzieci jak i "przerażonych" dorosłych.

Opinia dodana przez: Kinga

Prywatny Gabinet Lekarski
Kotlarza 6 lok. 19
40-139 Katowice

Pani Lucynka to super stomatolog, polecam każdemu.

Pani Lucynka to super stomatolog, polecam każdemu.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej GASTRO - MED
ulica Barbary 21
40-053 Katowice

Leczę zęby u p.doktora 10 lat i nie zmienię go.Jest świetnym fachowcem i bardzo ważne,niezwykle delikatnym.Usługi nie należą do najtańszych, ale są warte ceny.

Obrońców Westerplatte 5a
40-336 Katowice

Pan T.Cząstkiewicz (w Dental Service, Katowice) usuwał mi zatrzymaną ósemkę - drugą; pierwszą wyrywałam u rzeźnika, więc byłam przerażona.

Jak się okazało, dało się to zrobić spokojnie i bezboleśnie. Ten lekarz ma odpowiednie podejście do pacjenta, nie olewa go, cierpliwie odpowiada na pytania, przy tym jest bardzo sympatyczny.
Każdemu znajomemu z nieszczęsnymi ósemkami polecam Pana Tomasza.

Opinia dodana przez: Marta

ulica Tysiąclecia 39/19
40-875 Katowice

Bardzo uprzejma,ciepła osoba. Odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy. Nie boi się pacjenta, działa szybko i sprawnie. Jaki efekt zabiegu napisze za jakiś czas.

Opinia dodana przez: J.

NEURO-CARE PORADNIE SPECJALISTYCZNE
Pawła Kołodzieja 8
40-749 Katowice

super super super od 8 lat nosze prace wykonana przez pana doktora i wkrótce znów odwiedzę jego gabinet

Opinia dodana przez: jolanta