Stomatolog Katowice

Poradnia Stomatologiczna Ewa Klimek
Drozdów 24
40-530 Katowice

Miła i przyjemna atmosfera, profesjonalne podejście do pacjenta, w końcu moje zęby wyglądają jak należy. Gorąco polecam.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie
Zawiszy Czarnego 6
40-872 Katowice

Chodze do Pani Małgorzaty od dziesięciu lat, mogę polecić z czystym sumieniem.

Chodze do Pani Małgorzaty od dziesięciu lat, mogę polecić z czystym sumieniem.

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Bardzo miły ,delikatny i dokładny.Polecam w stu procentach!

Bardzo miły ,delikatny i dokładny.Polecam w stu procentach!

Stomatolog Katowice lek. dent. Marta Szymańska-Pawelec

Dentim Sp. z o.o.
ulica Johna Baildona 12/3
40-115 Katowice

Do Pani doktor trafiłam z 4 letnim synkiem. Zawsze był bardzo "ostrożny" z zaufaniem dentyście, natomiast już po pierwszej wizycie całkowicie zaufał Pani doktor. Podejście do dziecka asystentki i dr Marty są naprawdę godne pochwały. W rezultacie pracy załogi Dentim Clinic, mój syn posiada zdrowe ząbki. Czekamy teraz z niecierpliwością na ząbki stałe ;) Ja z czystym sumieniem polecam :)

Opinia dodana przez: Justyna

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Bardzo dobry lekarz, dokładnie tłumaczy zakres leczenia, miły i uprzejmy stomatolog z anielską cierpliwością do dzieci, polecam.

ulica Bolesława Chrobrego 37/39
40-881 Katowice

Nie znam lepszej dentystki od dr Bony! Po traumie z dzieciństwa tylko ona miała do mnie odpowiednie podejście i chodzę do niej do dzisiaj i chodzić będę tak długo dopóki będzie leczyć :) Ma świetne podejście zarówno do dzieci jak i "przerażonych" dorosłych.

Opinia dodana przez: Kinga

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej GASTRO - MED
ulica Barbary 21
40-053 Katowice

Leczę zęby u p.doktora 10 lat i nie zmienię go.Jest świetnym fachowcem i bardzo ważne,niezwykle delikatnym.Usługi nie należą do najtańszych, ale są warte ceny.

Prywatny Gabinet Lekarski
Kotlarza 6 lok. 19
40-139 Katowice

Pani Lucynka to super stomatolog, polecam każdemu.

Pani Lucynka to super stomatolog, polecam każdemu.

ulica Tysiąclecia 39/19
40-875 Katowice

Bardzo uprzejma,ciepła osoba. Odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy. Nie boi się pacjenta, działa szybko i sprawnie. Jaki efekt zabiegu napisze za jakiś czas.

Opinia dodana przez: J.

NEURO-CARE PORADNIE SPECJALISTYCZNE
Pawła Kołodzieja 8
40-749 Katowice

super super super od 8 lat nosze prace wykonana przez pana doktora i wkrótce znów odwiedzę jego gabinet

Opinia dodana przez: jolanta